Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

divoska
16. aug 2010

to by som nebola ja aby som zas nemala otazku. takze.
dotaz cislo jeden: kombinujete nohavickove plienky s inou znackou vrchnych a sedi to?
dotaz 2: ked sa rozhodnem zo zaciatku skusit najma s klasickymi stvorcami, potrebujem na to aj nohavickove plienky aj vrchne PULky alebo uz len vrchne PULky, vlnene a tak? mam vysnorene aj nohavickove, aj AIO ktore by som podla vasich odporucani brala, ale z tych zatial tak poskromnejsie a chcem tomu spravne rozumiet.

alusha
16. aug 2010

ahojte 🙂
@divoska ano na nohavickove plienky sedia rozne znacky vrchnych nohaviciek, nemusi to mat tej istej znacky... na stvorce uz davas len vrchne nohavicky... my cez den fungujeme vacsinou na stvorcoch a na to nohavicky z flipky alebo vlniaky alebo gro baby a v noci nohavickova plienka a na to vlniaky...

maryol
16. aug 2010

@divoska aj my pouzivame stvorce a na to vrchne PUL-ky, funguje to, ziaden problem 🙂

katka888
16. aug 2010

@divoska
ahojky,
prave nam dosli pulky, skusala som to, krasne do toho vtrepem aj klasicke stvorce skor mi tam sedia 70tky nez 80tky. takze ich zacneme pouzivat namiesto postoliek . na den, na doma, ked ju mozem prebalit aj kazdu hodku, je to super. vyperiem na 60tke, dam vyschnut a to zehlenie..... asi budem zehlit, kedze ja mam rada pozehlene aj spodky, ale zehlit nemusim
/ vyriesila som to tak, ze si stale volame na vecer niekoho k nam na navstevu a ja pri navsteve zehlim, lebo inac, by som nemala energiu 🙂 🙂 🙂 /

dosli aj bambusky, operiem a vyskusame na noc, napisem ake boli, oki?

labutka
16. aug 2010

@divoska napis co si si vybrala, som zvedava. 🙂

labutka
16. aug 2010

@katka888 ja som zehlila pri telke, alebo aj pri krpcovi, vtedy treba viac s plienkami "mavat", aby s toho mali divadielko. A neskor sa mi krpec poatavil k zehluacej doske, a tahal kus plienky, ktora trcala dole.😀

divoska
16. aug 2010

dakujem baby ste ma potesili @labutka este neeeee, este nemam finalnu verziu. fakt asi zacnem skor peknymi farebnymi vrchnymi /na noc asi aj nepeknymi 😀/, uvidim ako sa nam bude darit a potom pripadne budem dokupovat nohavickove a AIO. bo vramci setrenia mi to naozaj pripada skoda kupit krasne nohavickove a musiet dokupit este dalsie krasne vrchne na to. jasne ze kvalita, savost aj vsetko, ale ked sa bavime o dizajne versus ekonomicky pohlad na vec 😀 ved z tych vasich odporucani je asi tak 30 roznych zo vsetkych typov. a to som si pisala len tie s ktorymi ste boli najspokojnejsie a teda sa mi pozdavali vase argumenty, a to nehovorim o existencii miliona dalsich 😀.
prve dni-tyzdne asi miniem tie hnusky ako to volate co mam, dovtedy hadam budem mat kompletne rozhodnute aj dorucene 🙂

divoska
16. aug 2010

a mimochodom ste tu absolutne uzasne, a strasne moc vam dakujem za ochotu, mailiky, rady aj vsetko. clovek sa neciti jak votrelec ale lepsie nez doma 😀 mam vdaka vam krajsi den ze sa este da stretnut s takym pristupom. tak ho prosim majte aj vy za to ze ste take super 😉

petrinka
16. aug 2010

@divoska ved pockaj, chyti aj teba plienkomania a budes doplnat vybavu jedna radost 🙂 a pozerala som, ze uz sa vas velky den D blizi, tak prajem aby vsetko islo hladko a aby si mala chalana ako Valibuk!

michaela80
16. aug 2010

@divoska tak ako vravi petrinka tak na stopro ta chyti plienkomania....ja mam skoro vsetkoviba SIO a AIO a par nohavickovych plus pulky a vlniaky ale zatial pouzivam iba AIO a SIO......a mam toho tolko ze mi staci prat kazdy treti den.....bum genius mam dokopy asi 12 kusov a ittiy bitty zo 10 S velkosti...jednoducho nevedela som prestat.....a este kopu inych znaciek a vkladaciek...

katka888
16. aug 2010

@michaela80
mozem otazku? ake su tie SIO? to su tie kapsove?

baby, aku vidite vyhodu v kapsacoch? ze rychlejsie schnu, ked vyberiete tu vsuvku? a aky je potom rozdiel madzi kapsacmi a AIO? dakujem 🙂

alusha
16. aug 2010

baby zavislost ani nespominajte, mna laka kazda novinka a potom predavam, lebo mam toho kopu, no co, aspon sa to toci dookola 🙂

alusha
16. aug 2010

@katka888 SIO je taky system, ze menis len vkladacky, napr. gro baby... kapsove su vyhodne v tom, ze schnu rychlejsie, ako aio, ked to rozoberies a aj dobre saju, ja osobne mam len kapsove a SIO

katka888
16. aug 2010

@alusha
cize tie sio su akoby polopate stvorce s pulkami? nieco ako napr BG flip stay dry?
diky za vysvetlenie

alusha
16. aug 2010

@katka888 ano napr. tie flipky, ze menis vkladacku a pulky mozes pouzit viackrat, nemusis vzdy prat, flipky sa len vlozia do puliek a gro baby sa zapinaju patentkami do tych gatusi

katka888
16. aug 2010

@alusha
dakujem 🙂

julia30
16. aug 2010

cafte baby 🙂 ja som vas len prisla pozdravit, kedze mala uz lieta po byte (teda sa plazi) tak nestiham tu nic citat ani posielat ale aspon som vas chcela pozderavit a okrem toho este aj sme v stahovacom procese 🙂 tak krasny den prajeme

divoska
16. aug 2010

boze chran ja sa fakt musim ovladat, no sak uvidime kolko mi to pri vas vydrzi 😀 😀 @petrinka dik, ja by som skor takeho maleho mysiacika nech sa nam ide lahsie na svet 🙂 ale to uz sme asi presvihli 😀 a jo hlavne nech sme ok

petrinka
16. aug 2010

@divoska aj ja som myslela, ze budem mat mysiacika a potom som porodila takmer 4kg babo. Ale dnes by si to o nom nepovedala, ze bol taky velky, ked sa narodil 🙂
Neboj, bude aky ma byt! drzim palce!

labutka
16. aug 2010

Tak ja len zopakujem varovanie pre nove latkarky - ak chcete naozaj usetrit, uz do tohoto fora nechodte, a ked aj nakuknete, urcite neotvarajte ziadne linky s novymi pliekami a dajte si zablokovat pristup na latkove e-shopy. 😀 😀 😀

katka888
16. aug 2010

@labutka
😵 😵 😵 😵 😵

ja to predsa len skusim, a v najhorsom, ak ma manzel za rozpocet zje, tych zvysnych 86 nepotrebnych, ale nadhernych modernych plienok hodim na bazar a za utrzene peniaze kupim drahemu novu oktavku 😀 😀 😀 / ked on je tak na tie autaaa. 😉 / a budem opat stastna rodinka hahaha

miruss
16. aug 2010

@julia 30: Tak to máte rušno, aj Dada sa tuším sťahuje.

sulky
16. aug 2010

@julia30 , ahoj, dlho si sa tu neukazala 😎 Mala ti da zabrat? 😉

ivanajelinek
16. aug 2010

Mozem do toho lanolinu dat aj normalny sampon ci musi byt extra detsky? A tie kapsovky a Pul-ky sa mozu pred prvym pouzitim preprat aj rucne ci radsej vsetko v pracke?

zfidorka
16. aug 2010

@ivanajelinek ja do lanolinu sampon nepridavam... pri pul vrstve pozor pri rucnom prani, aby si ich nesuchala (ako ked sa pralo niekedy na potoku 🙂 ), aby sa pul vrstva neporusila...

martina05
16. aug 2010

Ahojte, tak sme sa vrátili z jednej dovolenky a chystáme sa na druhú...nové plienky som otestovala ... Magic sa strááášne dlho suší ale inak super...a nadšená som s V2.....

ivanajelinek
16. aug 2010

@zfidorka takze radsej vsetko hodit do pracky, ze?
A este jedna otazocka. Tie kapsovky a Bum Genius 3.0 tie vkladacie plienky treba dat dovnutra tej kapsy, alebo ma mat mimi vkladacku na ritke?

etuska
16. aug 2010

@labutka 😀 😀 😀
svata pravda-vcera som objednala 2 dalsie plienocky 😀

milvasik
16. aug 2010

@divoska Takze este sa babo nepyta? No aspon mas cas studovat plienkomaniu🙂)))).Ale ak by to uz prislo, tak siiiiiiilno drzim palceky🙂)))))

milvasik
16. aug 2010

Baby, asi blaba otazka, ale co je to prosim vas ten cinsky nocnik a kde sa da kupit? Dakujeeem.