Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
17. aug 2010

no, tak napisem aj sem... Krpec sa konecne tiez vycural do zachoda (asi po 4mesiacoch), tesili sme sa spolu, tak dufam ze to zabralo a konecne bude pokracovat takto. Chodit s nim vkuse curat do zahrady do travy sa mi uz moc nechce...

dugyna
17. aug 2010

@labutka no super tak gratulujem..to musela byt zabava chodit cikat do zahrady🙂

ivanajelinek
17. aug 2010

Nove vlnene Disany pred lanolinovanim aj treba este treba oprat alebo staci len nalanolinovat?

etuska
17. aug 2010

dnes mi prisla BG AIO (objednala som rovno L-ko)a na Šimim sa mi zda OK-da sa krasne upravit aj ked ma len suchace a farba Clementine-naaaadherna svieza zlta-tak sa z nej vytesujem a zajtra supnem k ostatnym plienockam 🙂

henushka
17. aug 2010

@labutka K tomu plachaniu v octe - peries vsetky plienky naraz, vsak? Ja to teda tak robim, len tu ktosi spominal, ze by ocot mohol porusit PUL-vrstvu? Teda ja som si za tie mesiace nic nevsimla, ze by sa stalo, ale tak pre istotu sa radsej pytam pre upresnenie, ak mi daco uslo.

zojec
17. aug 2010

@ivanajelinek ja som len nalanolinovala, neprala som pred tym...

martina05
17. aug 2010

Ahojte, nemáte náhodou nejaké skúsenosti so separačkami Canpol??? Našla som ich dnes v obchode 100ks za 1,50 E ?? 😕 😕

crysmile
17. aug 2010

@martina05 ja mam skusenost, su take tenke ako skor viskozove, nakrcia sa v plienke a nic moc.. ja som mala radsej celulozove..

labutka
17. aug 2010

@martina05 pred dvoma dnami tusim niekto pisal, ze sa nesmu splachovat do zachoda. Ja som mala disany a spokojnost. 🙂
@henushka periem vsetko dohromady a nic neprevlha.

cicimon
17. aug 2010

@martina05 - podla mna celkom ok, nemam ich s cim porovnat, ale je pravda, ze sa nesmu splachovat do wc

pipera
17. aug 2010

@izabelkak dnesny odber mocu bol neuspesny 😖 s muzom sme mali budicek o 5,00, zobudili sme malu, cakali do 7,00 a ona nic, ani cvrk. nakoniec manzel musel bezat do prace a mne sa podarilo chytit malo mocu, tak ideme na to v piatok zas : ☹ dufam, ze uspesnejsie.

izabelkak
18. aug 2010

@pipera tak snáď dnes budete úspešnejší ... a to musí byť ten moč z 5 hod. ráno aj keď malá vtedy ešte nevstáva?

my ciku ráno odchytávame do nočníčka... ale teda aj noc bola riadne mokrú 😀

kočky máte už niektorú tú novú TB easyfix plienku? a je fakt vovnútri bambus.velúr a nie froté ako v tej povodnej? a nie je to vlastne potom menej savé? lebo froté myslím nasaje viac či to poriešili savejšou vkladačkou?

katka888
18. aug 2010

baby , neda mi ...

plienocky su uz tu, sa taaaaaaaaaak z nich vytesujem 🙂 🙂 🙂

idem asi kuknut co doobjedname ..... / no dobre, najprv ich vyskusam 😉 /

dakujem vam za rady pri vybere skusacej verzie

sulky
18. aug 2010

@izabelkak , ano,je tam velur. Je to maksie ako frote, a netvrdne to tak. Kvalitou je to to iste ako tots bots bamboozle stretch. Su ovela jemnejsie a prijemnejsie ako tie povodne . Mnaaam 😀

henushka
18. aug 2010

Vsak to baby, frote... teda v kombinacii s nasou tvrdou vodou 😒 Nebyt toho tvrdnutia, su mojimi favoritmi nohavickove one-size IV frote. Takto ich musim pokazde suchat a suchat 😠 Ale i tak moja oblubena plienka na spanie 😵

henushka
18. aug 2010

teda samozrejme dovypchata 😉

alusha
18. aug 2010

baby, dnes je tu nejako ticho... nikto nic nove??? my teplotujeme cely den, davidko ma nejaky virus, tak od minulej noci sa trapime s horuckami, dufam, ze sa to uz polepsi 😒

petrinka
18. aug 2010

@alusha my nespime poriadne uz tretiu noc loli zubom☹ a kedze ja som bola nutena zacat uzivat lieky na alergiu, tak ja by som spala stale...

petrinka
18. aug 2010

@alusha skore uzdravenie!

izabelkak
18. aug 2010

@alusha tak držím palce aby ste boli o.k., my sme mali min.týždeň herpanginu, prvý deň teplota a na druhý deň tak v polovici už malá nechcel jesť ani piť a hrozne slinila tak sme šli na pohotovosť tam kukli do pusy a zistili afty... tak neviem či to teraz nejako nekoluje..
a 6. chorobu ste už mali? aké máte teploty nad 38?

alusha
18. aug 2010

@izabelkak ano dnes mal aj 39,5 a teraz vecer 38... ale mali to uz dvaja bratranci, vraj je nieco vo vzduchu, jeden, dva dni horucka a potom bolo po chorobe... volali sme s dr, vraj ak mu to do zajtra neprejde, tak mame prist poobede 😒 este nemal siestu chorobu, tak uvidime, ako sa to vyvinie, ale tak nekludne buva, este mu budem davat paralen neskor, moje chudatko

izabelkak
18. aug 2010

no naša malá bola až hysterická pri 6 chorobe najhoršia bola 3 noc kedy jej prudko klesla teplota... no a na štvrtý hned ráno bola osypaná na brušku.... tak uvidíš ak sa osype tak je to 6 choroba....

zojec
18. aug 2010

dievcata skore uzdravenie vasim drobcom.. 😉 co je to ta 6 choroba?? prvy krat pocujem...

izabelkak
18. aug 2010

@zojec no my sme už zdraví, ťuk, ťuk, ťuk🙂

je to vírusové ochorenie, šiesta v poradí po kiahnach, osýpkach atď.

zrazu z ničoho nič vyskočí teplota tak nad 39 - aspon u nás trvá to 3 dni na štvrtý sa dieťa osype a ulaví sa mu....

pipera
18. aug 2010

@izabelkak dufam, ze to bude konecne uspesne. kazdy mesiac minimalne raz nosime moc. musi byt prvy ranny, stredny prud a ze ten je okolo 5,00 rano, tak stavame :(

u najstarsej pred rokom bola rozsirena ta 6 choroba. nam sa nastastie vyhla :D

pipera
18. aug 2010

videli ste tuto plienocku? https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/lnd2/wo...
mate niekdo s takou skusenost? a ake su tie kapsove LL plienky co predava ta ista predavajuca?

prsky
18. aug 2010

@pipera ved sa spytaj predavajucej, tiez sem prispieva 😉

pipera
18. aug 2010

@prsky petrinka sem prispieva? nijako ju neregistrujem,aj ked je fakt ze sem chodim menej,lebo aspon tak vela nemynam na plienky ked nevidim vase tipy.
ja mam teraz objednanu NOVU tb PLIENKU, UZ SA NA NU TAK TESIM :D

prsky
18. aug 2010

@pipera napr. na strane 734 v tejto diskusii 😉

katka888
18. aug 2010

@pipera
kapsovka LL sa mi susi, zajtra ju prvykrat vyskusame, dam vediet