Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sjuzocka
18. dec 2008

ja tiez lanolinujem dvojo vlniakov spolu v jednom lavore, preco sa to robieva zvlast? 😕

bambusko
18. dec 2008

😀 😀 😀 akty x

bezaz
18. dec 2008

pekny navod, uz len ten lanolin zohnat 😀

petusaaa
19. dec 2008

baby, mam dve otazky. mozem davat sliz priamo do bubna aj s tou nadobkou na prach? neroztopi sa, ked to dam na 90?? a mozem malemu natierat ritku s rybilkou alebo sudokremom, ked latkujem? nepokazia sa tym plienocky?

inak konecne uz mam sliz zarobeny. uvidim, co z toho bude zajtra. ak sa neozvem, tak ma to zjedlo 😀 a plienocky rozvesane. 😉 uz sa neviem dockat, kedy mi uschnu 🙂 😵

quika
19. dec 2008

peti, tu nadobku netusim aku myslis, klasicka odmerka alebo to na tekuty prasok? to one na tekuty prasok by malo zniest aj 90C, odmerka neviem, radsej len vylej obsah.
a kremy mozes, vyperu sa. ked mas separacky tak sa ani plienka nezaprple. rybilka je taka hnusna, to mi pod 60 neslo vyprat, sudokrem aj studenou vodou s mydlom v pohode. a ostatne kremy co sme mali (asi 10 druhov 😀 ) som bez separacky neskusala, ale casto sa zakvicka od kremu kusok oblecenia (maly si to rozotrie po bodycku a pod.) a jedine co som kedy neoprala bol sebamed opalovak 😵

petusaaa
19. dec 2008

quika, no mam taky na obyc. prach, tak to radsej nebudem skusat. 😉 a separacky mam (rozumej rozstrihanu flisovu deku), ale pre istotu sa pytam, keby som zabudla alebo podobne. ci ich nejako nemozem pokazit. uz nech uschnuuuuuuu 😵

kkaattkkaa
19. dec 2008

peti, ja to robim presne tak-sliz v tej nadobke sup do bubna, obcas aj na 90 a doteraz sa nic nestalo. Tie masticky som nikdy neriesila-a schvalne, bola som kukat plienky a su bez flakov(separacky sme nepouzivali ani nemame). Casom sa to vsetko vyperie... a aj tak je to schovane na babetku vnutri...

bambusko
19. dec 2008

my nemastime, netreba, ale na ktorejsi stranke - neviem kde - som citala, ze pri masteni treba pouzivat separacku

olinka6226
20. dec 2008

rybilku urcite nie... neda sa vyprat.. sudocrem je ok, ale po par dnoch latkovania aj tak nebudes potrebovat.

bihan
22. dec 2008

Kto máte záujem o SWB, tak mrknite sem http://www.babykind.co.uk/specialoffers.htm
Napr. jednoveľkostá velúrka je za zaujímavú cenu 😉

bambusko
22. dec 2008

mne sa konopne sacie vlozky swb zacali parat 😖 prala som ich mozno 10x 🙄

bihan
22. dec 2008

Bambu, to naserie 😅 ja som ich nekupovala, kúpila som inú značku a ani ich nepoužívam.. radšej poskladám bambusový štvorec.

bambusko
22. dec 2008

bihan, ani ta savost nie je bohvieco. no kedze sme uz cez den len na prikrmoch, maly cika menej. ale na bambusove stvorce sa fakt nechytaju 😖 no co, tak tato skuska nevysla 😒 a hamburger nam uz 2x v noci pretiekol, s bambuskami bl sa mi to nikdy nestalo. vpredu je to cele mokre, precurane a zadok suchy, akoby to vobec dozadu nenasavalo. takze davam dovnutra viacvrstvovku a ten pruh uz neprekladam napoly

luciabah
23. dec 2008

ahojte

zelam vam vsetkym krasne vianoce, veeeela lasky a usmevu na tvaricke a spokojne deticky s krasnymi plienockami na zadocku 😀 😀 😀 😀
KRASNE VIANOCE

quika
23. dec 2008

bambusko dobre ze pises, ja som nad nimi tiez uvazovala. a navyse sa stale trapim s tymi swd kapsami, neviem co robim zle, ale nech ich vycpem akokolvek vzdy to dopadne rovnako - vnutri vlozka takmer sucha a vonkajsia cast plienky mokra spolu s oblecenim. mne sa strasne pacia ale kvoli tomuto ich takmer vobec nemozem pouzivat, tak max. na hodinu aj ked mam vnutri 9 vrstiev bambusu a 4 vrstvy stvorcovky 😠 poradte co este vyskusat, nechcem ich predavat 😕

bambusko
23. dec 2008

quika, tak s tymi kapsami swb - nechapem 😕 dnes nam hamburger zase pretiekol 🙄 este vyskusam dat viacvrstvovku medzi plienku a vlniaky, zda sa mi, ze tak to pisali na webe a uvidim

bihan
23. dec 2008

SWB mi prekvapivo pretekali zo začiatku a ani neviem kedy sa to zlomilo a už nepretekajú 😅 Takže som spokojná 😀

Burger ešte nepretiekol...nič tam nevkladám, len zohýnam ten pás dopredu.

bezaz
23. dec 2008

hojte, zelam vsetkym latkarkam krasne Vianoce 😀

petusaaa
23. dec 2008

aj ja zelam krasne vianoce 🙂

inak zatial nam nepretiekla ani bamboo ani organic 😉 akurat mu skladam bamboo plienocky na stvrtiny a davam muj ich iba dopredu, lebo vzadu ma vzdy suche a v predu total mokre. tak som to vyriesila tak. dufam, ze nebude mat traumatizovaneho pipika 😀 😀 😝

petusaaa
24. dec 2008
verulka
25. dec 2008

babulky, predavali ste uz plienky? teda, ze ci to dlho trva, resp ci je o take nieco zaujem....ja som sa rozhodla popredat co to z nasej vybavy, lebo chcem ine 😅 a hlavne v januari mi dojde kamoska s krasnym darcekom pre Ronka- plienocky rzneho druhu..ona je eko maniak a ked zistila, ze ficim na latkovkach, tak mi nejake pokupila..podrobnosti neviem, ale aj tak sa tesiiim 😵

olinka6226
25. dec 2008

verul ja som strelena ale objednala som si dalsie itti bitky a blueberry 😀 hoci neviem ci som ti to uz nespominala ked si tu bola. ib som nadsena dost vydrzia a este k tomu su nadherne

verulka
25. dec 2008

oli, vsak si spominala, chcela som aj kupit, ale myslim, ze ich par dostanem 😵 a este nejake dalsie..no som zvedava...u nas terazv zime fakt ficia BG a SWD..ale nejake dalsie sa vzdy zidu..no a IB su fakt super 😵

bihan
26. dec 2008

Verul, ja som predávala a predala som ich ľahko, lebo to boli jednoveľkostné kapsy, tak tie odišli raz-dva.
Na Itti Bitti si brúsim zase zuby, lebo sú fakt úžasné.. strašne ich zbožňujem a vkuse chytám malú za zadok 😅..kurnik, mňa to asi fakt nikdy neprejde 😅 ale teraz mám dobrý dôvod na ďalšiu objednávku, lebo našim známym sa narodilo miminko a chceli začať látkovať, tak by som im jednu IB poslala ako darček pre drobca 😵

verulka
26. dec 2008

no ja hned ako mi pojdu deti do skoly, tam skusim..ale ja praveze chcem predat flanelky, BI zavazovacky a par bambusiek...na doma mam HD, na von ideme do ksovych a na noc hambac..rozmylsam, ze predam aj bamboo extra, tie nam moc nevyhvuju 😝 no vsak uvidim ako to bude 😉
ale IB bude aj u nas, su fakt bozi 😵

verulka
26. dec 2008

Baby po kolkych praniach zacne opriadne sat SWD velur? ja som mu ju dnes dala a po 2hodkach bola tak nasosana, ze som skoro odpadla..ako ron bol vcelku spokojny vhladom k tomu ako neznesa vlhko, ale aj tak som myslela, ze vydrzi dlhsie 🤐

bambusko
26. dec 2008

verul 3-4x

verulka
26. dec 2008

hmm, tak to uz mame za sebou asi 6 prani..ta plienocka je jemnulinka, ale ta savost...no ja neviem, ci to len moje ditko tolko cura 😅

bambusko
26. dec 2008

a v com peries?

bihan
27. dec 2008

Verul, keď už teraz môžem porovnávať, tak mi príde, že SWB velúr so všetkými vrstvami je ako hamburger bez prídavnej vložky. U nás to krásne stačí na celú noc, ten vrchný diel prehýnam dopredu, ale nemáme učúranca.
Ale zase môže byť, že ti ešte začne sosať viac.. to konope je divný matroš 😎