• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@miruss
jasne, to chce prax hihi emoticon
23. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec
my pouziavame LL velkost 1 aj 2-ale vel.1 nam uz bude o chvilu mala emoticon -to iste aj BG AIO S-ko
23. aug 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska , jeej aky pekny model. A ta BG AIO fakt super sedi, je ako jednorazovka emoticon s malym zadockom. Tusim sa mi zacinaju pacit viac ako v 3.0 emoticon
23. aug 2010 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ale AIO neporovnatelne dlhsie schne ako v 3.0 emoticon
23. aug 2010 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avila k doktorovi a aj vsade inde chodime iba v latke, jednorazovky "nevedem" emoticon - maximalne ekovkladacky, co mam prichystane na dovolenku. emoticon A nie ze budes plienku pre maleho k doktorovi vyberat dlhsie ako oblecenie pre seba emoticon
23. aug 2010 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , noviniek mame kopecemoticon
Gro baby zatial nebudeme mat v ponuke,tie plienocky ma moc neocarili emoticon
Ak chces nejaku AIO na ktoru sa zasa "namotas", tak skus Tots bots novu verziu easy fit emoticon
23. aug 2010 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak , ano, bohuzial, to je jedina nevyhoda tej plienky emoticon
23. aug 2010 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky dik za radu ale vzor tej plienky ma neocaril tak ako HH emoticon gro baby mam len jednu a ked sa maly do nej pokadi treba menit aj vr. nohavicky emoticon tak som chcela este jednu ale katka carska ide od vas nieco objednavat tak so m jej napisala az doobjedna ten tek. praci prasok co si mi vtedy nukala ze pekne vonia emoticon no neviem ci sa jej to nakoniec podarilo dodatocne doobjednat
23. aug 2010 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ,to vazne sa ti nepacia tie vzory? ved su take krasne, este krajsie v skutocnosti ako na obrazku emoticon
Tieto su moje favoritky emoticon Na fotke je podklad akoby biely,ale v skutocnosti je to belasa farba.
23. aug 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky mne sa tiez nepacia vzory tych novych TB emoticon skoda ze nemate v ponuke bielu...
23. aug 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ,a ja ze na co budem objednavat taku vsednu farbu emoticon no musim ju pri najblizsej objednavke prihodit emoticon
23. aug 2010 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky, to uz asi budem mat objednane z UK ...
23. aug 2010 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...baby co mate FCB, kam zmizla skupina Moderne latkove plienky? emoticon
23. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky no mna odradza aj suchac emoticon nemam ho rada lepi sa na vsetko ale uz som prisla na sposom ako tomu zabranit emoticon
23. aug 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky mne sa tiez pacia tie TB, hlavne kvietkovane.. emoticon zacinam byt na kvietky nejaky uchyl.... s chlapcom by som to mala asi jednoduchsie emoticon emoticon emoticon
23. aug 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridavam link na reportaz o latkovani na FCB , kludne pozvite aj dalsie kamosky, udalost je verejna. emoticon
http://www.facebook.com/event.php?eid=129297817116457&ref=mf
23. aug 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka som rada, ze si s Little Lamb spokojna!!! Bambuska je na noc idealna, super saje a bambus je antibakterialna a antimikoticky! emoticon
@zojec neboj, malinka do 2 rychlo dorastie! ani sa nenazdas ako, leti to ako voda. mam pocit, ze som teraz prisla z porodnice a to sme v sobotu oslavovali prve narodeniny!
@katka888 malinka je zlatucka, taky smejo emoticon
23. aug 2010 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka uz sa velmi tesim, aj som uz potvrdila "ucast" emoticon
23. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ,ta reportaz na markize uz bola?
23. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , a ako si to vymyslela? emoticon
inak, suchacove plienky maju ten "protikus latky" (neviem ako sa to nazyva odborne emoticon ), kde sa to o seba zapne aby sa to nezachytavalo.Ty to na plienkach nemas?
23. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky reportaz ide v stredu
suchy zips sa odborne vola "háčiky a vlásie". emoticon
23. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky no veru neskor ked som bola so suchacom s nervami v koncoch som nato prisla ze to treba ohnut aby sa to prilepilo a pri prebalovani odlepit ako na pamperske emoticon ale aj tak suchace nema rada emoticon no jednu gro baby si musim este kupit je to super ked cestujem rychlo sa pripne vkladacka emoticon lenze aj na eko plienkach ich mirus akosi nema mojej farbe kocky neni nahodou ta plienka aj jednofarebna niekde? okrem kremovej
23. aug 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka , aleja som myslela ten protikus suchacovy, kde sa pripne suchac, aby sa nelepil pri prani. Priklad :
23. aug 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj, ako je to s tym zalozenim novej temy kvoli tomu projektu a roznym plienkovym diskusiam? @alusha bola poverena zalozenim, ale akosi sa to nehybe emoticon
23. aug 2010 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ved ti hovorim, suchacovy protikus sa vola vlásie. a to co tam nacapujes to su háčiky.
23. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky dik za radi cez IP emoticon inak ten reflex si kuknem emoticon a chcem sa opytat nebudete niektora prezentovat plienky aj v PB alebo Ziline?
23. aug 2010 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky presne tak zahynam ja suchac na gro baby emoticon no prisla som na to az ked som uz bola totalne vynervovana ako sa vsade lepil emoticon
23. aug 2010 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky
dakujeme emoticon
no ano-dost dlho schnu-ale paaacia sa mi a kym vyschnu-tak davame Flip-ky,BL,alebo TB Fluffle(tie schnu super) emoticon
24. aug 2010 o 00:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka my sme boli prvý krát u ortopeda v jednorázovke - vtedy sme ešte nelátkovali a druhý krát v IB oba razy si doktor len rozopol bočnú strany plienky nedávala som mu dieťa bez plienky proste ju vložil do toho fixátora či ako to nazvať emoticon a rozopol bok plienky, a je fakt že si nepamatám ako naspať uchytil tú IB kedže je na patentky... každopádne na IB zhíkla len sestrička, ca. 45 ročná a vedela o čo ide, on mlaďas vobec nereagoval absolútne ho to nezaujímalo...

ako u povodne pediatričky na to čumeli jak puci no boli celé bez seba, hlášky no ako keď MUSíTE tie látkové používať a v látkových je vraj vlhko, ako to mi oznamuje žena čo odlátkovala dvoch synov aj ked na socík štvorcoch - no coment, síce nie koli tomuto som rada že už chodím inam, u novej dokiny reagovala mladá sestrička to som už písala... napr. rehabilitačná doktorka nereagovala na GB absolútne, neviem čo si myslela že to je, malá tam v nej lozila atď. a ništ... tak tie reakcie sú rozne....
24. aug 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš