• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
@sulky to az zajtra.. dnes neboli latkovky emoticon neboj nepresvihla si
24. aug 2010 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex tu je archiv... a to nema byt az zajtra?
24. aug 2010 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ,aha,tak asi zajtra,podla @zojec. tak super emoticon
24. aug 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ked som nalanolinovala vlniaky, oni maju byt potom na dotyk tak trosku lepkave, ci som urobila nieco zle?
24. aug 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zajtra o 17.15 v Reflexe na Markize reportaz o latkovych plienkach. V hlavnej ulohe moj maly Slovanista. emoticon
24. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka , tesiimee sa. este prosim ta pripomen aj zajtra poobede, ak sa ti da emoticon
24. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka: Určite si ju pozriem. A čo v noci už malého nechávaš bez plienky? A cez deň nočníkujete?
24. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka uz mam budik emoticon
24. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivanajelinek ked as lepkave vlniaky urobila si dobre. emoticon
Dajte si vseci do mobilu pripomienku, ale ja sa este zajtra ajtak ozvem. emoticon
24. aug 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte necitala som vas od minuleho tyzdna ale reminder uz mam bo som dostala invite a kukat budem
24. aug 2010 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky to na markize uz bolo? ja som dnes kukla koniec reflexu a na zajtra ukazovali uplne nieco ine asi si niekto pomylil datum
24. aug 2010 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda zajtraaa to bude emoticon
24. aug 2010 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@prsky a preco to dnes nebolo v ukazke? alebo som si to popri malom nevsimla? ale super uz som sa zlakla ze som to nestihla emoticon
24. aug 2010 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze este raz, @emjee mi zachvilu zacne posielat vyhrazne IP ze spamujem emoticon

Dnes o 17.15 v Reflexe na Markize reportaz o latkovych plienkach s malym Slovanistom v hlavnej ulohe. emoticon
25. aug 2010 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka emoticon @emjee to rozchodi, neboj emoticon
25. aug 2010 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kaktusik007 dufam, lebo davam odkaz aj do inych tem. Ale @emjee ako latkujuci admin to snad pochopi. emoticon
25. aug 2010 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ano, vsimla som si emoticon emoticon emoticon a ten latkujuci admin... to je dobreeeee emoticon
25. aug 2010 o 07:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre rano baby. do kolkych mesiacov priemerne podla vas vydrzim s Skovymi velkostami ked mam drobceka necele 3 kila teraz? aspon orientacne, nemam potuchy ze ci pol rok, menej, viac. dik
25. aug 2010 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska no ako ti bude priberat emoticon emoticon emoticon to nik netusi.... ale ak to chces vediet kvoli AIO, tak tie vo velkosti S nekupuj, pretoze na krpceka je to skoda - moc casto kaka a prebalujes, no a tak aspon Mko - to oblecies uz ked bude mat takzch cca 5kg a to bude coskoro emoticon
ale baby lucy XS/S su nam este stale dobre, classic uz len tak tak, ale bambusove maju este rezervu... a to mame uz urcite 7kg

emoticon
25. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska - my sme používali Baby Lucy XS/S dlho - 10,5 mesiaca. Aj iné malé plienky nám dlho vydržali.
25. aug 2010 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska no to zavisi od typu plienky.. lebo nie je Sko ako Sko emoticon taka IB je asi najmensie Sko ake som drzala v ruke. to je cca do 6 kg, co moze mat malicky uz o chvilku... ale moja napr. pribera pomaly... takze hadam aj Ska dlho vydrzia.. no na malinke babatko do cca 2-3 mesiacov su najlepsie stvorce... teda aspon mne sa osvedcili a osvedcujuemoticon by sa mi smrti rovnalo davat jej AIO plienku, ked kazdu pol hodku bol v nej kakoprd .. to by som ich musela mat aspon 50 emoticon
25. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, vyznie to síce trápne, ale ja som taká nadšená z látkoviek.... vďaka vám emoticon ďakujem vám za vaše rady a pisateľke článku v "dieťa", ktorý ma nakopol emoticon

25. aug 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo sak to, riesim ze ci prebalovat pred jedenim alebo po jedeni, obcas aj aj. luto mi je nechat mu ritku v tom emoticon ale vo velkostiax sa fakt nevyznam, kedysi mi ani netrklo ze detske oblecko sa cisluje podla centimetrov emoticon a mohlo mi lebo sak vsetko sa emoticon svojho chlapa mam v oku co sa tyka vsetkeho oblecenia a obuvi ze mu veselo od zaciatku kupujem aj bez neho a sedi /a to ma skoro 2 metre a problem s predlzenymi gatami, koselami obcas alebo botami/. na toto male si ale musim citat manualy. dakujem moc, pomohlo emoticon a sorry za offtopic, davam dohromady zoznam plienok totiz nech uz konecne zacneme ked ste ma tiez navnadili. dik za pomoc
25. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska my mame 6 tyzdnov a stale sme v pohode na S ...mne itti bitty zase velmi vyhovuju lebo menim iba vnutro podla potreby ci cele ci len tu tvarovanu pri kakoprde, ale ten vacsinou je na separacke...
25. aug 2010 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ta vkladacka stay dry do BG flip ma byt otocena ako? Tym hladkym povrchom na ritku alebo tym druhym? emoticon
25. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivanajelinek
tym hladkym na ritku, tym kde mas napisane small, medium atd a je taka drsnejsia tak smerom na nohavicky emoticon
25. aug 2010 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potrebujem poradit...mala soom separacky no uz nemam obal k nim, ze co boli zac...boli to dve kotuce ale boli mozno o 3 uzsie ako ostatne separacky....v pohode mi sadli na itty bitty S....boli siroke asi ako toaletak....
25. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2010 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska gratulujem k babatku! tak predsa sa tusim narodil skor ako mysiacik, nez valibuk emoticon
nam mensia velkost nohavickovych little lamb vydrzala do cca 9mesiacova kapsovky aj dlhsie, lebo maju iny strih a su trochu vacsie.
25. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska aj ja sa pripajam ku gratulacii a prajem uspesny start do latkovania emoticon inak dnes sa tesim na reflex a hlavne na maleho Slovanistu v latkovkach dufam ze to oslovi nejake pamperskove mamicky emoticon
25. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš