Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

janefonda
25. aug 2010

@katka888 heheee si to tu čítam a vidím, že som doteraz dávala vkladačku naopak 😀 😀 😀

katka888
25. aug 2010

@janefonda

možno to dávam naopak ja, ale tak mi to vyšlo , žeby malo byť. keď napišká, tak tá hladká strana je suchšia hihi 🙂

brisilda
25. aug 2010

@janefonda no si riadne cislo ked si vkladacku sty dry davala naopak 😀 ved babo ma byt v suchu a nie v mokru 😉 ale stava sa aj moj manzel ju chcel dat naopak 😉

janefonda
25. aug 2010

@brisilda no vieš my dámame stále separačku, tak mi to tak divné ani neprišlo... 🙂

brisilda
25. aug 2010

@janefonda aj ja davam separacky ked maly dlhsie nekakak ale po novom kakak vtedy ked mu nahodou tu separacku nedam 😠 😀 cize tak ci tak kako konci na plienke 😉

katka888
25. aug 2010

baby,
máme asi tvrdú vodu a po 2 vypraniach mi bambusky akoby trošku stvrdli. čo proti tomu robíte vy? ďakujem

labutka
25. aug 2010

@michaela80 kotucove separacky su disana ale oni su sirsie nez toaletak...

zojec
25. aug 2010

@janefonda
@katka888 babulky, na tej plienke je na tom stitocku napisane this side down.. 😀 kebyze to tam nie je, tak ja tiez maturujem 😀 😀 😀 na prvy krat, katka do prepravky na plakanie daj ocot... cim tvrdsia voda tym viac.. cca 1dcl myslim na najtvrdsiu.. ale tieto prirodne materialy maju tendenciu tvrdnut, bohuzial s tym sa neda velmi vela robit, no na funkcnosti im to chvalabohu neubera.. 😉

miruss
25. aug 2010

@michaela80: Kotúčové a úzke sú separačky Tots Bots.
@janefonda: Keď Ti uschnú plienky bambusové, tak ich pošúchaj a oni zmäknú. Alebo skús na pranie použiť mydlové orechy alebo prací gél Ulrich so zmäkčovadlom.

janefonda
25. aug 2010

@zojec no veď ja ich používam ešte len druhý týždeň, tak dnes svoju chybu už napravím a dám to správnou stranou. 😅

miruss
25. aug 2010

Ocot by sa nemal pridávať k praniu bambusových plienok. Ničí bambusové vlákna.

michaela80
25. aug 2010

@miruss nevies ktory eshop ich ma..neviem si spomenut od kial som ich objednala...

katka888
25. aug 2010

ved to baby, ze na jednej strane ocot na zmakcenie , na druhej strane nie na bambus, ale to nevadi, len som sa chcela opytat, ako ste na tom s tou vodou vy, diky. myslim si, ze nestvrdu na kamen, takze to zvladneme... a skusim to s tym suchanim 🙂

miruss
25. aug 2010

@michaela80: Poslala som Ti IP.

emjee
25. aug 2010

uz ste vsetky pred telkou? 😀 😀 😀

ivanajelinek
25. aug 2010

Jasne 😀

kaktusik007
25. aug 2010

no uz aby to skoncilo... chcem to vidiet v archive!!!! 😀 😀 😀

petrinka
25. aug 2010

@kaktusik007 cakame, kedy to uz bude🙂

janefonda
25. aug 2010

aj ja si to chcem pozrieť, ešte že je aj ten archív 😅

michaela80
25. aug 2010

jeeej super reportaz...dokonca aj mm mi vola ze zapni si markizu ...davaju tam nase peluchy...

jonki
25. aug 2010

@labutka dopozerane 😵

brisilda
25. aug 2010

kocky len len som tzo stihla no bola som sklamana lebo prezentacia latkoviek ma trosku sklamala 😢 myslela som ze tam toho bude viac jedine co tam bolo ako sa pouziva gro baby shell set ja som chcela vidiet nocne viazanie + rozne druhy plienok 😀 😀
@labutka pocuj ale maly bol uzasny ovnako ako aj ty oni to velmi zostrihavaju ved za 3 minutky sa to asi ani neda odprezentovat 😀 inak to vazne si minula za plienky len 300 € 😕 az si idem prekalkulovat kolko som minula ja 😉

labutka
25. aug 2010

...ja som nevidela, tesne po tom jak nas bruchala privital pri sledovani relacie sa mi krpec vycural do notebooku... Neviem ci mam byt nastvana alebo sa smiat.....

emjee
25. aug 2010

@labutka to je novy sposob bkm? 😀 😀 😀

jonki
25. aug 2010

@labutka parada 😀

ivanajelinek
25. aug 2010

@labutka maly bol zlatunky 😉 Len skoda ze to netrvalo dlhsie. By som mohla aj hodinu pozerat o latkovkach...

labutka
25. aug 2010

teda aby ste boli v obraze, notebook nejde (dufam ze to rozchodi) a ja pisem z mobilu.
Na plienky som ja minula viac, ale 300-400 eur na vybavu staci...

labutka
25. aug 2010

@emjee nestvi ma lebo zachvilu budes mazat moje prispevky, nebudu splnat pravidlo "nenadavaj". 😀

lulukn79
25. aug 2010

ahojte dievcata, sme zacali latkovat a tak mam na vas hned niekolko otazok.
novoskovi na den staci stvorec+separacka+pulky?
po kakoprde zostane na plienke ten zlty flak a tieto plienky prepierate a tak davate do vedierka alebo ich tam take mokre s flakom davate priamo?
pulky po jednom pouziti ked nie su spinave len vyvetrate alebo ich davate prat?
tak zatial asi tolko
dakujem