Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
26. aug 2010

@etuska ja mam doma robeny extendor a vyuzivam ho casto 😉

zfidorka
26. aug 2010

@divoska nechala som povodnu velkost, ono to nie velmi velke 🙂

katka888
26. aug 2010

no kukla som reportaz, sikulaci ste boli 🙂
ja som az teraz, ked pouzivame latkovky objavila dalsie skvele plus ... kym boli jednorazovky, bolo to, vymenit, vyhodit, nestarat sa. ale teraz, ked su latkovky, tak mam pocit, ze aj tomu babu sa pri prebalovani viac venujem, je to pre nas dalsia spolocna zabava.... nemate aj vy taky nejaky pocit vacsej "citovej" spoluprace alebo ako to nazvat? 😀

kaktusik007
26. aug 2010

@katka888 neviem, jednorazovky som mu davala pocas prvych 4 dni zivota a to som sa mu vtedy venovala rovnako, ved bol novucicky 😀 😀 😀 😝

etuska
26. aug 2010

@kaktusik007 -ja som v UK a cena je priblizne tak ako pises.

etuska
26. aug 2010

@emjee
z nejakych starsich bodyniek si usila? 😕

katka888
26. aug 2010

@kaktusik007
jasne, my sme mali " na porovnanie " 6 mesiacov ... 😀 😀 😀

zojec
26. aug 2010

@etuska ja tiez uvazujem nad tym extendorom, lebo moja je chuducka a bodynka 3-6 su jej velke na sirku.. ale nemam ziadne stare body.. teda take co by mi nebolo luto rozstrihat.. 🙂 ale asi nabehnem do tesca a nejake kupim, lebo ma to vyjde urcite lacnejsie ako novy extendor.. 😉
@miruss, tie gro via su krasne... zas mam o com rozmyslat 😀

etuska
26. aug 2010

@zojec
no v tom baleni su 3ks-takze to nie je az taka hrozna suma-ale zase stare body mozeme kupit aj v sekaci 😉 -popremyslam

emjee
26. aug 2010

@etuska - ja som to nesila, dostala som gratis k objednavke z bazarika 😀 ale je to len zosilneny kus latky (prehnuta latka 2x a presita nielen po bokoch ale aj stredom) a nacvakane cvocky 😉

brisilda
26. aug 2010

kocky ved ten extendor sa da aj usit nie? alebo cvoky nebudu pasovat? u nas v obchode cvoky predavaju tak asi zbehnem odskusat ci zapasaju na bodynka 😀

kaktusik007
26. aug 2010

presne, treba to odskusat... rpetoze tych patentiek na bodycka je mraky rozmerov 😉

zojec
26. aug 2010

@kaktusik007 no je ich teda pozehnane, ale vsimla som si, ze urcite znacky to maju rovnake.. tesco, disney, early days a aj HM su skoro vzdy rovnake.. 🙂 slovensky vyrobcovia maju vsetky uplne ine.. ale tych nemam vela

kaktusik007
26. aug 2010

@zojec ano, suhlas... a na to presne sedi ten anglicky extendor.... ale take rozmerovo pasujuce patentky v galanterke som teda este nevidela... 😖

etuska
26. aug 2010

@zojec
ja som Miške kupovala len slovenske/česke boddynka(certifikovane)-ale vtedy stali cca 200Sk a vyssie/kus 😝

janulienka89
26. aug 2010

ahojte, mam 14 mesacneho syna a chcela by som prejst na latkove plienky ale mam v tom dost velky chaos 😕
a chcela by som poradit nejake dobre plienky na noc maly vela cika 😉
a planujeme aj druhe dieta tak by som bola rada keby ste mi porodili ake plienky kupit a kolko napiste mi prosim IP
velmi pekne dakujem 🙂

brisilda
26. aug 2010

@janulienka89 mne na noc kocky poradili plienku bum hugger a potom plienku Bambusovu Baby Beehinds inak je dobra aj avavy ja som si objednala len bum hugger no asi idem dopisat mirus az mi tam hodi aj tu druhu na porovnanie 🙂))

alusha
26. aug 2010

ahojky baby, tak my mame za sebou trojdnovy pobyt v tatrach s latkovkami a zvladli sme to super 🙂
@janulienka89 ako brisilda pise na noc bum hugger, BBH bambus, totsbots stretch plus nejaka dobra vkladacka navyse do nich 🙂

janulienka89
26. aug 2010

dakujem vam vsetkym co ste mi napisali uz som trochu mudrejsia 🙂

miruss
26. aug 2010

@mojkamirka: Tie obrúsky Imse bioflanel môžeš kľudne používať na prebaľovanie len namočené vo vode. Olej medvídek v obchode zatiaľ nemám.

miruss
26. aug 2010

@brisilda: Už som spracovala Tvoju objednávku a poslala som Ti mail.

monr
26. aug 2010

@labutka reportáž super, nemali ste chybu 🙂

cinocka
26. aug 2010

baby, ze co sa nam stalo...pracka vypovedala sluzbu ☹ ach jooo, sak preco nie...musim zase siahnut po jednorazovkach 🙄
jo, a tie co robite sliz, to by malo mat konzistenciu slizu predpokladam, kedze sa to tak vola 😀 😀 no ja som dnes 1x robila a to stuhlo totalne 😝

brisilda
26. aug 2010

@miruss dik isto mas primne pevne nervy co? 😀 ale ked mne sa s´tie stopy tak pacili no aj gulicky budu ok 😉 hlavne az mame v noci sucho v plienke 😉 inak zvazujem este totsbots stretch kedze ju alusha spomina ale to uz budem mat vela nocnych plienok 😀 neviem ake s nimi mate skusenosti? su lepsie ako bum hugger a beehinds? 😕 nesu velmi objemne? mozem ich malemu davat aj cezden ked pojdeme na dlhsiu prechadzku? a este jedna otazka obleciem mu na nich aj rifle? 😀 😀 😀

petrinka
26. aug 2010

@cinocka no to je radost☹ mne sa to stalo tak dva mesiace dozadu, ale muz to nejako nastastie spravil. Snad ju rychlo date doporiadku!

emjee
26. aug 2010

a dnesna satkovacia reportaz este stale nie je v archive 😝

brisilda
26. aug 2010

@emjee jeeej da ved tu satkovu reportaz som chcela kuk a nekukla kuknme teda v archíve 😉
@cinocka nezavidim nam vypovedala tak pracka pred 2 r. a minule nam stocilo spiralu na pracke veci som mala totak potrhane ☹ cize vsetko slo do kosa ☹ bud rada ze sa ta vasa iba polamala mohlo to dopadnut aj znicenym oblecenim

petrinka
26. aug 2010

reportaz som videla, bola fajn a dozvedela som sa, ze mam dobry nosic🙂 ved aj vela stal🙂

miruss
26. aug 2010

@brisilda: Nemaj stes od toho je obchod, aby si si vyberala. Tá TB stretch je tiež dobrá plienka. Podľa mňa o čosi menej savá ako BH, ale zasa je štíhlejšia. Ona je dobrá na dlhšie denné vychádzky. 🙂

miruss
26. aug 2010

@cinocka: To s práčkou blbé.

Reportáž som nevidela, pozriem zajtra v archíve.