• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
@brisilda čo je to za plienku čo si objednala? Hrozne sa i páči...čo to stojí? Ja by som chcela ešte dajaké aio dokúpiť a nejaké dve bambusové na noc...
27. aug 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka ved som nikde nebola... hm... tento tyzden..ale mozno uz dlhsie ju nemam.. len vcera som si to vsimla..
27. aug 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka a vratila si sa po nu? vsak napis viac! aj ja sa bojim ze mi vypadne vrecko s plienkami zo spodku kocika emoticon
@brisilda pls, vsak daj link na ten ebay, ja o ebay nic netusim...
27. aug 2010 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka
sa snažím.... emoticon
27. aug 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko mne to objednava sestra teda ja objednavam cez cestru lebo ona tam je registrovana ona mi posiela iba fotky emoticon a ja odsuhlasujem emoticon inak tiez tamat neviem chodit no daj si ebay.com emoticon a najdes je tam inak vela aj inych a znackovych plienok
27. aug 2010 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko nevratila... zistila som to az vecer doma, zoo uz bola zavreta a na druhy den sa mi tam uz trepat nechcelo a este aj platit dalsie vstupne... ale poucila som sa, mam velku kabelu, v nej speci vrecko na spinave plienky a po prebaleni to hned strkam tam.
inak zaujimalo by ma, kto tu plienku nasiel a co si myslel, ze co to je....emoticon
27. aug 2010 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka
ano, tie myšlienkové pochody nálezcu by stáli za to emoticon
27. aug 2010 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka emoticon mna by slahlo kebyze zabudnem plienku emoticon ozaj bola aj pokakana? emoticon inak stacilo iba zajst dozoo a opytat sa ci nahodou ju nenasli ja kebyze byvam poblizku tak spravim isto by ta mozno ja dnu pustili na skok emoticon
27. aug 2010 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda Pardon, že vám sem lezu, jen se vyjádřím k nutnosti vyprat plenky Anavy před prvním použitím. Veškeré materiály před šitím pereme v šetrném prostředku na 60 stupňů a následně sušíme v sušičce, aby se vše vysráželo a hotový výrobek už se nehýbal. Dál už jen šijeme, látky nepřijdou do styku s ničím neobvyklým nebo škodlivým (maximálně spadnou na podlahu emoticon ). Takže je opravdu lze ihned použít. Plné savosti ale dosáhnou až po několika vypráních.
27. aug 2010 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ja byvam v Dunajskej Luznej, takze blizko to nie jeemoticon
Spytat som sa tam mohla ist, ale vies si predstavit, ako by sa tvarili, keby som im povedala, ze som tam zabudla plienku na lavicke, ci ju niekto nenasiel a ze ju potrebujem??? sak by na mna zavolali ujov v bielych plastoch... Si viem predstavit tu situaciuemoticon
pokakana nebolaemoticon mozno ju nasla nejaka uvedomela mamina a zacne ju pouzivat...emoticon
27. aug 2010 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este by som sa vas chcela spytat s cim utierate zadocky?
27. aug 2010 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ahoj, prosim ta, nenasla som tie natahovacie vlniaky loveybums, len take patentkove a ja chcem tie natahovacie. Mohla by si hodit link, kde by som ich zohnala? Dakujememoticon
27. aug 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulienka89 ja mu umyvam ritku vo vani. a ked niekde sme, tak mam vlhcene obrusky...
27. aug 2010 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,
prosim Vas ako funguju tie anavy plienky? Ja davam zatial malemu obycajne bavlnene a rozmyslam, ze mu objednam tie jednovelkostne bambusove plienky, len mi prosim Vas niektora vysvetlite, ako to funguje, kolko to vydrzi sat a tak, lebo ja som z toho debil emoticon
27. aug 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiculka tak to nie si sama, ja som do toho tiež zatial poriadny magor....ale tak snád sa na mna daco nalepi kym porodim emoticon idem to čítať možno sa dačo dozviem
27. aug 2010 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
novies, ty mas este kopec casu na to emoticon ale uz sa do toho najak dostavam emoticon
27. aug 2010 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milvasik , podla mna, denne vlniaky cislo 1 su anavy, cislo 2 bundles of joy emoticon Obe su krasne makkucke a jemnucke.
nocne vlniaky cislo 1 su Baby Beehinds, cislo 2 natahovacie Disana emoticon Vobec nepretecu, drzia paradne.
27. aug 2010 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak, vcera som skusala prvy krat anavy, a som z nich unesena emoticon Kto ich mate , dajte vediet ci ste aj vy na tom podobne emoticon
27. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiculka anavy su skvele plienky vkladacky sa do nich pripevnuju patentkami + jedna mensia vkladacka na vrc sa davaju nepremokave pul nohavicky ja pouzivam tie s bum genius emoticon
@sulky ja som s nich unesena ale nas maly ju pocika totalne do nitky neviem co bude ked podrastie emoticon ale su jemnulinke uzasne emoticon
@ivuska.h ja vsetko nove periam a tak ci tak treba aby plienky dosiahli maximalnu savost cize cim viac sa peru tym lepsie emoticon inak kocky kuk dnes som usetrila 10 € emoticon je to take jednoduche a patentky pasuju na bodynka super emoticon narokom som to fotila na modruckych bodach emoticon
27. aug 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda Jojo, to chápu, určitě ničemu neuškodí je prvně vyprat. Já jen aby bylo jasno, jak se věci mají, hlavně teda že je to předem vysrážené.

@sulky Až teď? No teda! emoticon emoticon
27. aug 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , ale ja som myslela vlniaky Anavy emoticon
Kazdopadne, som rada ze sa ti pacia aj plienky emoticon
27. aug 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiculka: a @persseffona: Ak chcete pošlite mi do IP mailovú adresu a ja Vám pošlem rady k plienkovej výbave a k údržbe plienok, ktoré rozdávam na prezentáciách plienok.

@brisilda: Šikovná si.
27. aug 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, co sa mi stalo..tak dala som oprat plienky starkej (kedze nam ta pracka zhasla) a normalne sa mi trosku kapsovky zhrckaveli zvnutra emoticon (wonderoo v2...) a aj ta vkladacka do LL kapsovky sa trosku zbehla...sakra...sme prali na 60 emoticon
27. aug 2010 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka ako zhrckaveli? mne kapsovka wonderka po prvom vyprati zozmolkavela ta vnut. vrstva co je v kontakte s pokozkou ale to je normalne emoticon
27. aug 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka ,vkladacka do LL kapsovky sa zbehla aj mne, neviem aku mas, ja som kupovala asi pred rokom.Je usita z dvoch vrstiev, a teraz nesedia presne na seba, je to povytahovane do stran :(
A ajkapsovka zvnutra je zmolkovana.
Napriklad, pri BG kapsovke sa mi nezmolkuje vnutro.
27. aug 2010 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda predopkladám že je v tej wonderoos flees, ten sa žmolkuje vždy, v BG kapsách sa ten polyester nežmolkuje vobec, zaujímavé je že BBH magic má podobný PE vovnútri - nie je to flees a žmolkuje....

@sulky prosím Ťa a to sa Ti aká vkladka zbehla mikrovláknová? ja začínam mať z tej fuzzi buns kapsy hlavu v smútku jedine pri prvom použití nepretiekla, neviem kde je problém, či je nám velká, ale tak M-ko píšu od 6,5 kg a Iz má 8 kg, alebo ju neviem utiahnuť fakt neviem...
ako mi pretiekla len s tou jednou origoš vkladkou, skúsila som použiť tú vkladačku z flipky, ale tak strihovo tam nepasuje, navyše malá vypustila tak 4 hod. nálož vtedy ked mi sedela na kolenách tak to nie je asi štandard.situácia, tak som dala dnes tú origoš vkladku a pod nu bambusovú bamboo hour od BI, ale plienku som nasadzovala v stoji, tak neviem či to bol problém, ale už ma to začína štvať...
BG kapsa mi pretiekla jediný raz ked ju mala malá snád 4 hod. a dedo do nej nalial asi 150 ml čaju....

inak tie BG kapsy a aj magic fungujú na noc v poho, malá bez zaparenín žiadne pretečenie... ale tak radšej by som dávala na noc vlniaky, tak uvažujem aj nad bum huggerom..... neexistuje nejaká nohavič.plienka kt. je ako kapsovka BG? emoticon to by bolo supriš..... myslím žeby bolo vnútro z toho PE čo je v tej kapse nie z fleesu. tomu proste dajako nedoverujem.
27. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda, @sulky - no zozmolkaveli som myslela..ma nenapadol spravny vyraz emoticon ja ze sa to len mne...tak uz som kludnejsia emoticon

@sulky - a presne, tiez mam usitu z dvoch vrstiev a nesedia teraz...
27. aug 2010 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda jejda prepáč ja som si zle prečítala tvoj príspevok navyše vytrhnutý z kontextu nestíham vás čítať emoticon
27. aug 2010 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka vkladacka sa na 60°trochu zbehne, ale po oprani, ked ju vytahujez z pracky, tak ju trochu ponatahuj. tak ako pisala sulky, je z dvoch vrstiev, aby bola savejsia. ked ju vsak ponatahujes, krutit sa ti nebude.
27. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky poradte mi dobre vlnaky
@sulky ja som si to zle precitala nevedela som ze anavy ma aj vlnaky emoticon no ked si s nich uchvatena asi budu dobre co? ja zvazujem kupu len neviem pre ktore sa rozhodnut
27. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš