• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@luciferova: Už som o tom tiež počula, že to niekto robí tak, že si kúpi náhradné vkladačky do Bum Genius plienok a dáva ich navrch, nie do kapse. Ale ja som to neskúšala.
29. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky.. dakujem za odporuanie na plavky.. este to prestudujem.. emoticon
@luciferova no podla mna kazdu kapsovku mozes tak pouzit, ale potom uz podla mna nesplna svoj ucel.. lebo vacsinou ten flis na povrchu odvadza vlhkost do tej vkladacky vo vnutri.. a moze sa stat ze ti ich okaka zboku a aj tak ju musis vymenit.. emoticon
@miruss nove flipky?? ooooooooch... ani neviem ci sa tesit, alebo nie.. emoticon
moja dnes prvy krat prekakala wonder wrapsy... asi som ich ledabolo zapla.. ona v sedacke beha maraton emoticon tak tu kaku asi vytriasla von.. lebo stvorec bol postihnuty len mierne.. skoda ze cele gatuse aj sedacka to schytali
k tym weehuggersom.. velmi sa na ne tesim aj ja.. kuknite aj sem.. toto mi poslala pred par dnami zfidorka emoticon no odolaj im.. emoticon http://www.youtube.com/watch?v=7ffLuJJ0iUQ
29. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec jeeeej a to su kapsovky ci co je to zac?
29. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferova to je styl ako flipky.. len zaklopky maju bavlnene, nie z pul materialu.. baby o tom vyssie pisu emoticon
29. aug 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj to o tejto pisu, aha emoticon pekna je emoticon
29. aug 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec ja odpadnem super reklama emoticon emoticon emoticon tak pokial sa v tak krasnych farbach dostanu aj na slovensku tak objednavam aj ja emoticon emoticon emoticon
29. aug 2010 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec jeeeeeeeeeej super reklama a este krajsie plienky ... baby ja mam v hlave gulas, si robim vybavicku a teda nie a nie to dokoncit emoticon emoticon
29. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fialllka no tu vybavicku nikdy nedokoncis emoticon lebo stale budu nove a krasne plienky ktorym neodolas to by nam museli dat puta na ruky aby sme kreditky nepouzivali emoticon emoticon emoticon
29. aug 2010 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. aug 2010 o 00:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takuto krasnu plienocku som nasla na nete emoticon Hmmm-bodlo by doplnit plienkovu garderobu emoticon
30. aug 2010 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha ja uz nove anavy mam doma... idem lanolinovat emoticon
30. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ,no hura, konecne emoticon A ako sa ti pacia na prvy pohlad?
30. aug 2010 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky vlniaciky anavy vyzeraju super, chcem ich pouzivat na stvorce narovno, co som zatial skusila, tak by to malo ist emoticon napisem potom viac ked ich zabehnem emoticon
30. aug 2010 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska to je aka plienka? Krasna je emoticon
@brisilda a vraj latkovky su ekonomicke, no prdlajs emoticon
30. aug 2010 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zenusky, co pouzivate aj stvorcove plienky.... Do akeho obdobia ste balili novosklad?
30. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky @zfidorka aj my uz mame doma balik, vlniaky su skvele na prvy pohlad aj dotyk, uplne tenucke, super emoticon idem ich aj ja nalanolinovat dnes emoticon a ostatne plienocky tiez super emoticon
30. aug 2010 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pošlite mi niektorá link na vlniačiky o ktorých tu tak básnite, prosím. Na tie som sa ešte neodhodlala...
30. aug 2010 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferova preco si myslis ze nesu ekonomicke?
30. aug 2010 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avila ja som cca do 8mich tyzdnov.. teraz skladam normalne... akurat vcera trosku prekakala bokom.. ale uz tak casto nekakava.. ten novosklad bol u nas dobry na to, aby neokakala v noci vlniaky a cez den pulky.. emoticon
30. aug 2010 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ked okamzite neopustis tuto diskusiu, zistis ze su latkovky neekonomicke. lebo tu su baby pokusitelky. davaju linky a fotky a ty si ich kuknes a zistis, ze tu plienku potrebujes.
riesenia su:
a - nechodit do tejto diskusie vobec, nechodit ani na ziadne latkove e-shopy
b - ak sem nakuknes, neotvaraj ziadne linky, ktore tu najdes
c - ak otvoris link a chodis kukat latkove e-shopy, daj si zablokovat kreditne karty

inak neusetris. emoticon emoticon emoticon
30. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kto mate bbh magic fialovu pusila vam farbu pri prani?

@alusha ja som zobrala aj 2 bambusky anavy, vyzraju tiez super... emoticon len tie patentky sa tazsie rozopinaju...

@labutka kolko si minule na plienky, aby som si mohla posunut limit? emoticon
30. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda presne preto, co pise @labutka emoticon vraj kupis si vybavu a mas vysrarano aj pre dalsie deti emoticon no to by museli prestat vyrabat novinky alebo sem fakt nechodit emoticon emoticon asi si aj ja posuniem limit emoticon
30. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferova
@labutka emoticon emoticon emoticon no mate pravdu ale kaslat na ekonomicku stranku treba hladiet na ekologiu zdravie a blaho nasich deti emoticon
30. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pvedzme si ale pravdu baby, nase deti by kludne mohli byt zabalene v bielych nohavickovych plienkach, je im to suma fuk ci maju na sebe hviezdickove, kvetinkove alebo farebne. to len my matky sme za toto zodpovedne.
kludne si posunte limit aj na 700 euro a ajtak vam to bude malo. ja som minula okolo 600 ale uz som nieco popredavala.
30. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj limit je tiež tatam za kopčekmi za dolami.... a to látkujeme ani nie mesiac emoticon a chceme ďalšie bábo emoticon
ale ak vezmem do úvahy, koľko by sme minuli na jednorazovkách, tak priestor tam stále je emoticon
ale teraz je to u mňa už o inom, nie len o financiách... je to taká jemnučká a mäkkučká droga emoticon a to sme iba na začiatku emoticon
30. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka moja fialova bbh nepustila nic

baby, prave som si spomenula, ze mam odvcera namocene vlniaky v lanoline emoticon mam volat muzovi, alebo to vydrzi do vecera?
30. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka , mne hneda BBH magic na prvom prani pustila farbu.Radsej ich na zaciatok vyper zvlast, s farebnym pradlom.
30. aug 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky mozem oprat flip vnutra v slize?
30. aug 2010 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee , pisala si ze ides na den dokupit male merino BOJ. Preco male? Mate zhruba podobny vek ako my, a my nosime Mko. A aj to nam zachvilu bude male.
30. aug 2010 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš