Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dahlia23
30. aug 2010

@miruss ajoj, no, my sme mali prázdniny v škôlke a sťahovali sme sa, tak som nejak nestíhala 😅
vieš, že po tých BBH u teba na stránke som pokukovala? 🙂 lebo viem, že SWB nemáš, tak toto bola alternatíva 🙂

@brisulda napíš mi do IP jej nick, nehovorím, že ich kúpim, len chcem kuknúť
ak by si chcela LVB crepe po našom Jurkovi, tak Ti ich posuniem 😉

miruss
30. aug 2010

@dahlia23: Mala si to veselé. To poznám. Ale aj u nás sa to ukľudní. Lebo Kubko tiež ide vo štvrtok do škôlky.

brisilda
30. aug 2010

@dahlia23 jej nick je jablonka333 no da ich este raz do inzercie uz ma real foto 😉 inak mozes mi poslat foto no uz som objednala teraz u mirus jedne 😉 idem uhradit platbu

emjee
31. aug 2010

@limoni @zojec @izabelkak tiez mam taku podlozku so zaterom (zvrchu bavlna zospodu pul alebo cosi take), ale nedavam do postielky (mala som ju ako ochranu pred vytekanim mliecka este ked som bola tehu, mala som ju krizom pod plachtou, no nehorazne som sa na tom potila), zatial sa mi len raz precural (este v hnuskach), ale navlhlo len pyzamko 😀 tiez to pouzivam ako podlozku na prebalovanie 😀 mala som aj jednorazovky co mi ostali este z porodnice, tie som dorazila a odvtedy pouzivam tuto

@zfidorka ja mam bbh magic Lko a na mojom 10,5kg bambulovi vyzera ta plienka nehorazne obrovska 😀 ale neprepusta, takze neriesim (zapinam na prvu patentku od stredu)

jonki
31. aug 2010

ahojte som mimo temu...ale snad mi to odpustite...ta reportaz na reflexe o noseni??? vam to ide z archivu...prepacte ak sa tu uz o tom pisalo...nebola som tu cez vikend

labutka
31. aug 2010

@jonki reportaz o noseni bola 26.8., vcera este nebola v archive. Uz sme rozpravali s tou reporterkou, ze to posuri, aby to nahodili...

@dahlia23 mame na noc loveybums natahovacire, tie oblecem aj potme. 🙂

alusha
31. aug 2010

baby, kde ste, vonku prsi a tu nikoho 🙂 len v noci to tu zije, ked my spime 🙂 toto pocasie je otrasne, plienky nechcu schnut ☹ zas nam bude malo a bude treba objednavat 😀

divoska
31. aug 2010

super tesim lebo to tiez furt checkujem jak sprosta

katka888
31. aug 2010

nám idú zúbky, dnes sme našli kupcu na byt, hľadáme nový bytík, riešime kataster, tak vás nestíhame kukať 😉
ešteže som minule vrámci ponocovania konečne doobjednala plienočky, lebo pri takomto počasí chýbajú ako solnička na stole 😉 teším sa najmä na vlniačiky.... uvidíme, čo z toho bude 🙂

dahlia23
31. aug 2010

@labutka a držia v noci v pohode? a akú veľkosť máte? nenávidím, keď niečo potrebujem kúpiť a neviem sa rozhodnúť, čo je lepšie 🙂 keby boli jedny vlniaky, tak kúpim tie a mám pokoj 😀

alusha
31. aug 2010

@katka888 a ake vlniaky si objednala?

katka888
31. aug 2010

@alusha
anavy na den a na noc.... disana. hadam dobre. 😝 😀

alusha
31. aug 2010

@katka888 hadam hej, nase anavy sa uz susia, ale takymto tempom neviem, kedy uschnu 🙂

labutka
31. aug 2010

@dahlia23 nic lepsie som nemohla kupit, je to moja najlepsia investicia. Drzia super, natiahnes, neriesis ci si dobre zapla, nic netrci. Super. 😵
Mame Lko, aby sa zmestili na nocnu plienku. Pridala som vcera aj ich novu fotku .

zojec
31. aug 2010

ja uz dnes tiez kurim v krbe aby plienocky rychlo schli 😉 aspon ze ho mame.. pri krbe uschnu velmi rychlo.. takze sa nebojim zimy.. ale hadam ma to neodradi od novych plienociek 😀
@labutka tie swb vlniaky mas len na den vsak? tiez po nich poskulujem... ale pocka to kym bude mala vacsia... zatial nam postacia na den anavy a na noc disany.. okrem toho chcem aj ja ustrikovat, len neviem kedy si najdem cas.. ako dopadlo tvoje strikovanie?
inak je pravda, ze tu sa najviac pise v noci 😀

labutka
31. aug 2010

@zojec swb mam len na den, kym som sa odhodlala ich pouzivat, krpec vyrastol a nezmestili sa mi pod ne nocne plienky.
Este nestrikujem, kuk album, znova farbim. 😉

katka888
31. aug 2010

@alusha
nooo... dokupit este dvoje, aby bola "susiarska" rezerva 😉

katka888
31. aug 2010

@zojec
jeee to ma tesi, ze si takto s vlniakmi spokojna, kedze aj ja som si vybrala taky typ na den a noc. verim, ze aj nam sa osvecia 😉

zojec
31. aug 2010

@katka888 no alany este nemam, len planujem kupit.. len disany.. a s nimi som spokojna... podla mna je lepsie na noc natahovacie gatuse... sa mi zda ze to ide rychlejsie.. ved staci kym pozapinam plienku.. preto sa mi na nocnych paci viac suchac.. ako patentky.. 😉

sulky
31. aug 2010

@dahlia23 ,na noc jednoznacne BBH vlniaky alebo natahovacie disany 😎

martina05
31. aug 2010

ahojte, dlhšie som nebola na nete, mm mal dovolenku 5tt taksme cestovali o 106... no a znovu ma pochytila plienková mánia... neviete aká je nová tots easyfit 2010???

sulky
31. aug 2010

@martina05 , viem 🙂 Mas aj staru?
Oproti nej je ovela maksia a jemnejsia. Material vo vnutri nieje ako frote, ale ako napriklad tots bots stretch.

martina05
31. aug 2010

@sulky no práve ja žiadnu tots nemám.....ak by si si mala vybrať medzi HH a tots... to je ťažká otázka čo 😉 😉 ??

sulky
31. aug 2010

no kazda je ina. HH ma flis na zadocku, pre pocit sucha. TB ma bambus , prirodny material.
Obe sa daju dovypchat,maju kapsu na vkladacky.
Ale kedze HH uz mas, ja by som zobrala TB. 😎

sulky
31. aug 2010

baby, a co ste pisali ohladom vlniakov anavy.Oni nie su uzke medzi nohami.Su skor sirsie, cize aj na BL plienky.

sulky
31. aug 2010

@lindauciatko, posielam slubene foto ako sa davaju tie vlniaky. Napis ak nepomohlo alebo budes mat s tym problem.

lindauciatko
31. aug 2010

@sulky vdaka tak nam to teda takto vobec nesedi, odstava to kde sa da... asi sme stihlunky ale skusim aj bez zmensovania to akoze pomoze na odstavanie??, - to je foto od ivusky na malom babu, vsak? to to my sme ovela stihlejsi...

sulky
31. aug 2010

tak posli foto aj ty,poradime mozno

brisilda
31. aug 2010

😠 😠 😠 to preco mi toto robite? 😠 😠 😠 tie vlnaky su kraaaasne 😀 sakra ☹

brisilda
31. aug 2010

kocky ja som objednala vlnaky jedne popoliny a druhe disany hadam budem spokojna na drahsie si zatial nemozem trufnut financie ma drzia trosku na uzde 😀