• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@zfidorka mas nove disany? Mka? lebo aj ja sa na ne chystam :grinning: mala strasne vyrastla.. uz ani zdaleka jej nie su Ska pod pazuchy... a ja ze ako dlho ich ponosime.. mam rada, ked ich ma pekne hore na chrbatiku.. aspon viem, ze ho ma v teplucku :wink:
3. sep 2010 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec hej, mam 74/80, zatial som ich nalanolinovala a odlozila, pouzivam mensie, ale aj tieto vacsie by jej podla mna uz boli... pisu ze od 6. mes., tipujem ze od 4-5. mes. jej ich dam...
3. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka mne disany este neprisli sulky mi ich posle az pondelok lebo teraz su niekde odcestovany :wink:
3. sep 2010 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec mne prisli popoliny M-ko a su strasne velke teda vyzeraju tak :grinning: uvidime ake budu ked ich oblecieme
3. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,
niekto to tu uz pisal, ale neviem na ktorej strane, prave mi dosli vlniaky, disany a anavy, ako ich mam natoto, nalanolinovat ci co ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dakujem :slight_smile:
3. sep 2010 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 ak mas lanolin z lekarne, tak takto: http://www.altermater.eu/post/2009/08/27/lanolinova-kura.aspx
ak mas kupenu kuru, tak podla postupu k nej :slight_smile:

@brisilda ak ti dojdu tie disany, tak mi ich prosim porovnaj, dik :slight_smile:
3. sep 2010 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka no jasne porovnam podla mna su strihovo rovnake lebo sa mi zda ze aj sulky pisala ze su rovnake iba s tym rozdielom ze popoliny su v prirodnej farbe a disany kupis aj v inych farbach ja som si objednala zelene lebo aj postielku mame zelenu :grinning: tak az v noci ladime :wink:
3. sep 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda na tie farebne disany sa kocky na ceskom MK stazovali, ale uz si presne nepamatam co bol problem...
3. sep 2010 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby...riesili ste tu pranie plienok...ale ja mam v tom hokej...normalne periem veci v slize a davam ocot miesto avivaze...ale spominali ste, ze nie na vsetky plienky sa to da pouzit...
moja vybava uz je objednana...AIO-(BG3.0, Happy Heinys, Tots easy fit bamboo) nohavickove (tots bamboozle stretch jednovelkostna, bambusova anavy, baby beehinds-bambusova) a organic bum genius flip...v com by ste to prali?
3. sep 2010 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruss chcela by som sa opýtať kedy budú nové flipky? :grinning: a tiež pozerám, že imse wool ani wool wrap nemáte skladom, koľko by som na ne musela čakať ak by som ich objednala? :astonished: ďakujeeem
3. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki fuuuha na tvojom mieste ocot na bambusky nepouzivam a sliz sa robi s mydla na pranie vsak? ta aj ten vraj poskodzuje bambus a flis :unamused: ja uz periem iba cisto v prasku :grinning: ked je kakanicka a neda sa rychlo oprat tak necham namacane vo vodes praskom a potom to ide jedna radost dole :grinning: lebo pod cistou vodou mi to ide dole iv´ba s flisu
3. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda ano sliz je z mydla a sody...takze to v podstate znamena..ze si prejdem zlozenie jednotlivych plienok a to co je bambus a fleece budem prat inak ako ostatne veci...

a co zapieranie zlcovym mydlom??? ani to sa nema???
3. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki ja neviem ale o tom mydle to tu bolo pisane proste poskodzuje to bambus rovnako ako ocot a zistis to tak ze sa s tvojho dietata stane velky cikac :grinning: mydlo taktie nieco robi aj s flisom cize vkladacky BG sty dry by sa v tom tiez nemali prat sakra :frowning2: ja som ich tak prala pravidelne :grinning: no odteraz iba prasok na plienky
3. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki ahoj, podla mna je asi najlepsie si zistit pokyny na pranie od vyrobcov. co odporucaju a co nie. to budes mat najistejsie. zase prat kazdu plienku zvlast by bola strasna robota!:slight_smile:
3. sep 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, tak nemam davat ocot do prania, ked tam mam bambusky?
3. sep 2010 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som zistila, ze imse vimse plavky fakt neprepustia ciku. Krpec sa vycural, kym sme prisli z hotelovej izby do bazena, a vyliala som mu to z plaviek az pri sprchovani. :slight_smile:
3. sep 2010 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ahoj to je super ze to nepretieklo ale ved to asi mal byt ucel nie? :grinning: inak to su tvoje vlnaciky? http://www.flickr.com/photos/altermater/3859370971/in/photostream/ je to super usite zo svetra ani pliest netreba :grinning:
3. sep 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak ruzove tusim :D tu dvojku nie tie najmensie ale tie vacsie :slight_smile: no nic idem :slight_smile:
3. sep 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky nasli ste uz tu reportaz o babysatkach v reflexe? ja ju tam stale nemozem najst :angry: kadejake blbosti o plast. operaciach tam daju a toto nie :frowning2:
3. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda nie je to tam, tiez som si myslela ze neskor doplnia ale ani po vyze tyzdni to tam nie je...skoda, aj ja som bola zvedava.
3. sep 2010 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skusim zajtra zistit co je s tou nosiacou reportazou...
3. sep 2010 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, teda docitat vas po dovolenke je fakt fuska :wink:

@labutka tu reportaz som aj ja hladala, tak potom daj vediet, ked bude zverejnena

inak na dovolenke sme plienkovali prve dni s ekovkladackami Flip a gro baby - celkova spokojnost, ale do flipky sa nastastie nevykakal :wink: a potom sme presli na latkovky
4. sep 2010 o 00:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ked ste spominali tie jaslicky - malu som davala do jasliciek v necelych dvoch rokoch, plienku nosila uz iba pre istotu a na spanok. Mala bonbonierka zabezpecila, ze jej davali latkovky :wink:
4. sep 2010 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky takto sa mi podarili nalanolinovat vlnaciky kuk foto :grinning: dufam ze vazne nepretecu no stale su trosku vlhke akosi nechcu vyschnut lebo v byte mame zimu :frowning2: inak oni vobec nesu lepkave :confused: tak dufam ze po odskusani budem s nimi spokojna
4. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda to je kvapka vody? to by malo byt potom fajn, odskusaj a uvidis :wink:
4. sep 2010 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee ano je to voda skusala som ci to vazne bude fungovat :grinning:
4. sep 2010 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda - a aky mas prasok? klasika batole, alebo lovelu?? alebo speci na latkovky?? :wink: inak ja tiez dostanem kaku len zlcakom z plienok :unamused: idem teda skusat namacat ked hovoris (resp. pises :grinning: ) ze to aj tak ide :slight_smile:
4. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cinocka no ja mam prasok original na plienky Mio care levandula :wink: a na dezinfekciu nappy fresh :slight_smile: ale mam aj detsku lovelu a persil :slight_smile: ono to treba nechat aspon hodinku namacane to tu uz pisala jedna kocka :grinning: ze to funguje mna len vystrasilo ked napisala ze sa plienky v mydle nicia :frowning2: inak pracka na 60 C to vyperie jedna radost do biela :grinning:
4. sep 2010 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som volala s reporterkou kvoli tej nosiacej reportazi, a hovori ze to ide zase pourgovat, nech sa to tam v pondelok objavi.
4. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda kde objednavate mio fresh a nappy fresh....
4. sep 2010 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok