• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
tak ja ani neviem ze ci tym chladom ale ja mam pocit ze vsetko co vypijem ja vycura on emoticon
10. sep 2010 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, vcera som zacala skusat latkovat mali sme LL mikrovlakno a dnes som skusala kapsovku LL a potom vrchne pul LL a v nej dva klasicke stvorce, na vecer som chcela skusit LL bambusovu ale maly je chory a ma horucku a tak som sa rozhodla ze mu dam radsej este hnusku nechcem riskovat zeby plienka pretiekla cez noc a bol v mokrom emoticon
a zajra sa chystam na bum genius flip a kapsovku Wonderoo V2 zatial sa mi susia emoticon
10. sep 2010 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulienka89
emoticon emoticon emoticon
drzime palceky
10. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulienka89 skoro sa uzdravte!
a ako si zatial spokojna s LL?
10. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, dnes som bola v kamennom obchode latkovky tu v ba a bolo to tam velmi fajn. velmi mili personal!!! a kupila som tam dokonca nieco lacnejsie ako maju uvedene ceny na neteemoticon to ma potesilo. teda konkretne plavky happy nappy- uz dlho som ich okukovala a dnes som ich isla kupitemoticon skoda, ze som prisla tesne pred zaverecnou, nemala som dost casu pokukat vsetko co majuemoticon
10. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som vo Zv nasla v jednom obchode latkovky: Kikko bavlnene nohavickove. Ale nijak ma nenadchli.
10. sep 2010 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulienka89
skore uzdravenie
11. sep 2010 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka
tu v Uk nedavno otvorili kamenny obchod s plienockami-este som tam nebola-je to od nas dost daleko a tusim tam maju len Bum Genius
11. sep 2010 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. sep 2010 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska
@miruss
ta tie su ake bohovske emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. sep 2010 o 00:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888
esteze som neobjednala ine emoticon
11. sep 2010 o 00:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska
ta ja síce hej, ale zvažujem, žeby sa na noc šikli ešte jedny.
ale nie su momentalne skladom, úrcite si si vsimla
11. sep 2010 o 00:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tie su kraaaasne, najma tie zelene samozrejme emoticon ja ma objednane dvoje bundles, ale ked tomu dojdem na chut tak hentie su fakt mile
11. sep 2010 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
začínam "ľutovať", že mám toľko pul nohavičiek, lebo vlniačiky ma teraz viac "chytili". ale nevadí, pulky sa zídu, my často chodíme na víkendy preč, tak nech mám rezervu, ak by neboli vysušené, alebo viki naraz veľa zašpinila. emoticon
takže idem študovať vlniačiky emoticon
11. sep 2010 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska
ake su tie "bundles" ? ja ich na nete neviem najst..... emoticon
11. sep 2010 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska
jaaaaaj, uz som nasla na klingaciku. aj nad tymi som uvazovala, len musim doriesit velkost. si si objednala zelene? ked mne sa tie farby hodia az velmi na chlapceka, my mame slecnu a skor by som brala take viac neutralnejsie....
11. sep 2010 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 ja si vravim ze sak predam ked ich nevyuzijem /tiez som si tych puliek objednala dost asi neva/, mozno niektore este nove emoticon tie bundles mi dojdu aj tie oranzove aj biele pruzky Skove bo na brane spominali ze velkostne dlho vydrzia /hlavne predpokladam nam s malym dietatom/, kukni tam tie komenty. a hentie ak raz objednam tak urcite zelene a mozno ak by boli tak uz M-ka. ja som zase na zelene oranzove a take, bez ohladu na to ci chalan alebo baba si myslim ze sa tym nic nepokazi emoticon
11. sep 2010 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka
@avila dakujem vam presne takto som to aj ja planovala urobit, ze ten pupcek zakryjem stvorcom, este som sa chcela spytat, ake hnusky ste si kupovali do porodnice? som uvazovala nad plienkami Alany z DM, ci radsej tie pampersky emoticon , aby si o mne nemysleli, ze som skupana a ani tie drahsie pampersky nechcem dietatu kupit emoticon
11. sep 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoni alany stoja tolko čo pampersky, resp. ak sú pampersky v akcii sú lacnejšieemoticon)) ale tie alany sú od 4 kg, tak sú také vačšie, neviem či by vám boli.... ak chceš eko jednorázovky skús vo svojom okolí pokukať po moltexkách, sú cenovo ako alany a majú mini od 3 kg, tie by mohli byť velkostne lepšie ako alany....http://www.biologika.sk/e-produkt-1459-70-detske-plienky-moltex-mini-3-6kg.html
skús u vás nejaký bio obchod.
11. sep 2010 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
resp. asi majú aj newborn, kedže tie mini sú označené akoo 2-jky...
11. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888
no ja som sa rozhodla pre Disany+jedny vlnene gate SWB emoticon -teda zatial emoticon
11. sep 2010 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak iz presne som na to myslela ked som tu zbadala prispevok ze tie plienky maju umelinu emoticon
11. sep 2010 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoni ja som mala do porodnice male balenie huggies newborn, akurat stacilo na tych par dni v porodnici... alany mali u nas len velke cislo...
11. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoni babylove newborn tam ich je 28ks , su neparfemovane
11. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska oranzove budu skove a biele mkove emoticon (si to tak povodne chcela) a uz to nejdem menit, bo si s nimi dopisujem pomaly kazdy den emoticon emoticon
11. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala nejake zdedene dm babylove 2 a pampersky, a oboje v pohode
11. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee vidis to? svata pravda, ne to je v pohode, jo tak som to nakoniec chcela, len ja zabudam emoticon a vidis to po druhe? to si rovno aj hentie zelene potom mozem ha emoticon
11. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska: a @katka888: V pondelok by mali byť tie farebné vlniačiky už skladom.
11. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, maly sa vyhadzal...prebalujem ho kazde 2 - 2,5 hodky....samozrejme vsetci tvrdia ze je to kvoli latkovkam emoticon periem uz dlhsie opat v lovele...moj nazor, ze keby mu vadili latkovky tak sa vyhadze hned, a nie az po cca 3 tt?? ci?? idem skusit kremovat rybacou mastou a castejsie prebalovat...hadam pomoze emoticon
11. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak dakujem za link, urcite si ich kupim aj aby som ich mala na doma, keby mi nahodou zlyhala logistika prania a susenia latkoviek emoticon

@zfidorka podla pani predavacky v DM na hlavnej v ke, sa vraj mensie Alany ako od 4 kg ani nevyrabaju

@dugyna som netusila, ze aj detske plienky parfumuju

@miruss takze v pondelok uz, by mali byt aj prirodne vlniaciky emoticon
11. sep 2010 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš