Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

divoska
10. sep 2010

tak ja ani neviem ze ci tym chladom ale ja mam pocit ze vsetko co vypijem ja vycura on 😀

janulienka89
10. sep 2010

ahojte, vcera som zacala skusat latkovat mali sme LL mikrovlakno a dnes som skusala kapsovku LL a potom vrchne pul LL a v nej dva klasicke stvorce, na vecer som chcela skusit LL bambusovu ale maly je chory a ma horucku a tak som sa rozhodla ze mu dam radsej este hnusku nechcem riskovat zeby plienka pretiekla cez noc a bol v mokrom 😒
a zajra sa chystam na bum genius flip a kapsovku Wonderoo V2 zatial sa mi susia 😉

katka888
10. sep 2010

@janulienka89
🙂 🙂 🙂
drzime palceky

petrinka
10. sep 2010

@janulienka89 skoro sa uzdravte!
a ako si zatial spokojna s LL?

petrinka
10. sep 2010

baby, dnes som bola v kamennom obchode latkovky tu v ba a bolo to tam velmi fajn. velmi mili personal!!! a kupila som tam dokonca nieco lacnejsie ako maju uvedene ceny na nete🙂 to ma potesilo. teda konkretne plavky happy nappy- uz dlho som ich okukovala a dnes som ich isla kupit🙂 skoda, ze som prisla tesne pred zaverecnou, nemala som dost casu pokukat vsetko co maju🙂

avila
10. sep 2010

Ja som vo Zv nasla v jednom obchode latkovky: Kikko bavlnene nohavickove. Ale nijak ma nenadchli.

etuska
10. sep 2010

@janulienka89
skore uzdravenie

etuska
10. sep 2010

@petrinka
tu v Uk nedavno otvorili kamenny obchod s plienockami-este som tam nebola-je to od nas dost daleko a tusim tam maju len Bum Genius

etuska
10. sep 2010
katka888
10. sep 2010

@etuska
@miruss
ta tie su ake bohovske 😵 😵 😵 😵 😵

etuska
10. sep 2010

@katka888
esteze som neobjednala ine 😀

katka888
10. sep 2010

@etuska
ta ja síce hej, ale zvažujem, žeby sa na noc šikli ešte jedny.
ale nie su momentalne skladom, úrcite si si vsimla

divoska
11. sep 2010

tak tie su kraaaasne, najma tie zelene samozrejme 🙂 ja ma objednane dvoje bundles, ale ked tomu dojdem na chut tak hentie su fakt mile

katka888
11. sep 2010

začínam "ľutovať", že mám toľko pul nohavičiek, lebo vlniačiky ma teraz viac "chytili". ale nevadí, pulky sa zídu, my často chodíme na víkendy preč, tak nech mám rezervu, ak by neboli vysušené, alebo viki naraz veľa zašpinila. 😵
takže idem študovať vlniačiky 😉

katka888
11. sep 2010

@divoska
ake su tie "bundles" ? ja ich na nete neviem najst..... 😒

katka888
11. sep 2010

@divoska
jaaaaaj, uz som nasla na klingaciku. aj nad tymi som uvazovala, len musim doriesit velkost. si si objednala zelene? ked mne sa tie farby hodia az velmi na chlapceka, my mame slecnu a skor by som brala take viac neutralnejsie....

divoska
11. sep 2010

@katka888 ja si vravim ze sak predam ked ich nevyuzijem /tiez som si tych puliek objednala dost asi neva/, mozno niektore este nove 😀 tie bundles mi dojdu aj tie oranzove aj biele pruzky Skove bo na brane spominali ze velkostne dlho vydrzia /hlavne predpokladam nam s malym dietatom/, kukni tam tie komenty. a hentie ak raz objednam tak urcite zelene a mozno ak by boli tak uz M-ka. ja som zase na zelene oranzove a take, bez ohladu na to ci chalan alebo baba si myslim ze sa tym nic nepokazi 😉

limoni
11. sep 2010

@zfidorka
@avila dakujem vam presne takto som to aj ja planovala urobit, ze ten pupcek zakryjem stvorcom, este som sa chcela spytat, ake hnusky ste si kupovali do porodnice? som uvazovala nad plienkami Alany z DM, ci radsej tie pampersky 😝 , aby si o mne nemysleli, ze som skupana a ani tie drahsie pampersky nechcem dietatu kupit 😀

izabelkak
11. sep 2010

@limoni alany stoja tolko čo pampersky, resp. ak sú pampersky v akcii sú lacnejšie🙂)) ale tie alany sú od 4 kg, tak sú také vačšie, neviem či by vám boli.... ak chceš eko jednorázovky skús vo svojom okolí pokukať po moltexkách, sú cenovo ako alany a majú mini od 3 kg, tie by mohli byť velkostne lepšie ako alany....http://www.biologika.sk/e-produkt-1459-70-detsk...
skús u vás nejaký bio obchod.

izabelkak
11. sep 2010

resp. asi majú aj newborn, kedže tie mini sú označené akoo 2-jky...

etuska
11. sep 2010

@katka888
no ja som sa rozhodla pre Disany+jedny vlnene gate SWB 🙂 -teda zatial 😅

dugyna
11. sep 2010

@izabelkak iz presne som na to myslela ked som tu zbadala prispevok ze tie plienky maju umelinu 🙂

zfidorka
11. sep 2010

@limoni ja som mala do porodnice male balenie huggies newborn, akurat stacilo na tych par dni v porodnici... alany mali u nas len velke cislo...

dugyna
11. sep 2010

@limoni babylove newborn tam ich je 28ks , su neparfemovane

emjee
11. sep 2010

@divoska oranzove budu skove a biele mkove 😀 (si to tak povodne chcela) a uz to nejdem menit, bo si s nimi dopisujem pomaly kazdy den 😀 😅

divoska
11. sep 2010

ja som mala nejake zdedene dm babylove 2 a pampersky, a oboje v pohode

divoska
11. sep 2010

@emjee vidis to? svata pravda, ne to je v pohode, jo tak som to nakoniec chcela, len ja zabudam 😀 a vidis to po druhe? to si rovno aj hentie zelene potom mozem ha 😀

miruss
11. sep 2010

@etuska: a @katka888: V pondelok by mali byť tie farebné vlniačiky už skladom.

cinocka
11. sep 2010

baby, maly sa vyhadzal...prebalujem ho kazde 2 - 2,5 hodky....samozrejme vsetci tvrdia ze je to kvoli latkovkam 😒 periem uz dlhsie opat v lovele...moj nazor, ze keby mu vadili latkovky tak sa vyhadze hned, a nie az po cca 3 tt?? ci?? idem skusit kremovat rybacou mastou a castejsie prebalovat...hadam pomoze 😀

limoni
11. sep 2010

@izabelkak dakujem za link, urcite si ich kupim aj aby som ich mala na doma, keby mi nahodou zlyhala logistika prania a susenia latkoviek 😀

@zfidorka podla pani predavacky v DM na hlavnej v ke, sa vraj mensie Alany ako od 4 kg ani nevyrabaju

@dugyna som netusila, ze aj detske plienky parfumuju

@miruss takze v pondelok uz, by mali byt aj prirodne vlniaciky 😎