• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
prisla pokusitelka, takze toto necitajte, hlavne @brisilda necitaj. emoticon emoticon emoticon

vyzera to, ze my ideme objednat, tak ak mate chut sa pridat, tak v nedelu je deadline.

jednovelkostne itti bittky http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Itti_Bitti_-_Bitti_Tutto.html
Mini La La http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/info_12123.html tie su PPC
Olive jane PULky http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Olive_Jane.html
Bambooty AIO http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/info_40_11474.html

pripadne pokukajte, cakam do IP
15. sep 2010 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka a kedy budes objednavat? ja idem prestudovat stranku emoticon emoticon
15. sep 2010 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka no fakt pokusitelka emoticon s Cushie Tushies tu ma niekto /pozitivne/ skusenosti? sa mi zda ze som to tu videla /a kukam ze aj zapisala ze na vyskusanie este/ to z tejto ide polka na charitu aj? alebo z tejto ee a len z tej z couture co mam poznacenu? inak tie mini lala vyzeraju tiez vyborne
16. sep 2010 o 02:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda sak pisem ze v nedelu je uzavierka... emoticon

@divoska ct mam, na charitu ide z tej dude working wonders (hlavicky-hviezdicky). Zmensena je dobra len na babo co sa nehybe, my ju mame nezmensenu a som spokojna.
Mini la la maju dobre referencie.
16. sep 2010 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka emoticon emoticon emoticon pokusitel.. ale tentokrat sa ovladnem emoticon no plienocky su krasne
16. sep 2010 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja radsej nejdem tie linky ani pozerat emoticon no takze nase vlniaky anavy druhy krat nalanolinovane, tentokrat som nesetrila lanolinom su super emoticon vcera ich testoval cely den a vobec nepretiekli a davala som mu len stvorce do nich emoticon
16. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka jas som slepa emoticon predsalen uz bola pokrocila hodina no kukla som to a je tam vela krasnych plienociek len mi napis IP ake je postovne az si to viem prepocitat emoticon
16. sep 2010 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda kojis, ne? Tak to treba zvalit na laktacnu demenciu. emoticon
Zatial sme 3, ak sa nas nazbiera viac a spravime vecsiu objednavku, snad bude aj zadarmo. emoticon J som uz siete rozhodila, uz len nech sa aj niekto namota. emoticon emoticon
16. sep 2010 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ok do nedele prestudujem dokladne a dam ti vediet emoticon
16. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ked sa ovladnem s plienkami tak minimalne tie stvorce na prdel tam vyzeraju dobre za super cenu oproti svk. budem snorit este a beknem emoticon
16. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labutka dala si vela casu na premyslanie do nedele.. emoticon
baby chcem sa spytat, ked lanolinujete dvoje vlniaky naraz, zvysujete davku lanolinu? alebo klasika ako pri jednych??
16. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec uz ti to vrta v hlave, ze? emoticon
Ked das viac vody, daj aj viac lanolinu.
16. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec
no ja som lanlinovala dvoje podla navodu, ale as ten navod bol na jeden kus, takze som lanolinovala druhykrat, kazde vlniaciky zvlast a konecne s uspechom emoticon /jedny som lanolinovala rano, poobede som vymenila v lavori za druhe do noci. /
16. sep 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska , u nas v Trnave v Tescu maju zasa same male cisla. Pridi sem na nakupy emoticon Ja mam zasa problem najst tovar velskot 12-18 a 18-24.
@brisilda, vravela som ti ze budu tie navleky otlacat. @zfidorka Nas neotlacaju toodlebugz.
@alusha, ucite si ponechaj IB Lkovu.My sme jej prisli na chut az ked sme zacali chodit. Dovtedy stale pretekala.
@brisilda, @alusha, ake vkladacky hladate? hrubsie savejsie alebo take sikovnejsie?
16. sep 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky prosim ta, tie disana vlniaky farba hneda to je aka? taka prirodna, ci tmavo hneda? ja by som chcela tie prirodne velkost M tak o mesiac.. lebo z Siek uz asi vyrastie
16. sep 2010 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec , to je tmavo hneda, taka cokoladova.Prirodna je uz vypredana. Zostala oranzova, modra a hneda.
16. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec ja uz davam M-ko teraz, je jej trolinku velke, ale do S-ka som ju musela v nocnej plienke pchat...
16. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka , Mko? Ved to je riadne velke
16. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky hej je emoticon okolo noziek to ma este volne a siaha jej to az pod pazusky, ale to sa mi paci emoticon no na zadocku je na nocnu plienku akurat...
16. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, hodila som do bazáru, čo sa nám doma váľalo, tak ak by sa niektorej niečo hodilo.... emoticon
16. sep 2010 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dahlia23
akurat pozeram emoticon ake su tie vlniaciky?Myslis ze by nam uz boli male?-Šimi ma cca 7kg
16. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez nieco nahadzala do bazaru...
16. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a ja nahadzem par S-iek o par tyzdnov emoticon
16. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ etuska, jurkovi sú ešte dobré, ale už ich nepoužívame. ja nemám nervy na to lanolínovanie emoticon
16. sep 2010 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz sa dlho chystam hodit zase nieco do bazaru, ale neni cas to fotit emoticon emoticon
16. sep 2010 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee tak to bolo aj u nás emoticon nebolo kedy fotiť emoticon
16. sep 2010 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee
@dahlia23
ja aj odfotene mam-nie je cas dat do PC emoticon
16. sep 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, stvorce ste zvykli pouzivat dokedy? Mne tie Kikko bambusove zbehnute zacinaju byt male, zla kupa, radsej som mala vziat ine emoticon
17. sep 2010 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avila my stvorce pouzivame denne, bavlnene aj kikko bambusove skladam na dvanastiny a do toho nejaku vkladku davam... alebo aj dva stvorce obcas, ale to ma velky zadok
17. sep 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avila , ktore mas?
17. sep 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš