• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
prisla pokusitelka, takze toto necitajte, hlavne @brisilda necitaj. :grinning: :grinning: :grinning:

vyzera to, ze my ideme objednat, tak ak mate chut sa pridat, tak v nedelu je deadline.

jednovelkostne itti bittky http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Itti_Bitti_-_Bitti_Tutto.html
Mini La La http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/info_12123.html tie su PPC
Olive jane PULky http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Olive_Jane.html
Bambooty AIO http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/info_40_11474.html

pripadne pokukajte, cakam do IP
15. sep 2010 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka a kedy budes objednavat? ja idem prestudovat stranku :grinning: :pensive:
15. sep 2010 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka no fakt pokusitelka :slight_smile: s Cushie Tushies tu ma niekto /pozitivne/ skusenosti? sa mi zda ze som to tu videla /a kukam ze aj zapisala ze na vyskusanie este/ to z tejto ide polka na charitu aj? alebo z tejto ee a len z tej z couture co mam poznacenu? inak tie mini lala vyzeraju tiez vyborne
16. sep 2010 o 02:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda sak pisem ze v nedelu je uzavierka... :wink:

@divoska ct mam, na charitu ide z tej dude working wonders (hlavicky-hviezdicky). Zmensena je dobra len na babo co sa nehybe, my ju mame nezmensenu a som spokojna.
Mini la la maju dobre referencie.
16. sep 2010 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka :angry: :angry: :angry: pokusitel.. ale tentokrat sa ovladnem :wink: no plienocky su krasne
16. sep 2010 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja radsej nejdem tie linky ani pozerat :slight_smile: no takze nase vlniaky anavy druhy krat nalanolinovane, tentokrat som nesetrila lanolinom su super :slight_smile: vcera ich testoval cely den a vobec nepretiekli a davala som mu len stvorce do nich :slight_smile:
16. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka jas som slepa :grinning: predsalen uz bola pokrocila hodina no kukla som to a je tam vela krasnych plienociek len mi napis IP ake je postovne az si to viem prepocitat :wink:
16. sep 2010 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda kojis, ne? Tak to treba zvalit na laktacnu demenciu. :grinning:
Zatial sme 3, ak sa nas nazbiera viac a spravime vecsiu objednavku, snad bude aj zadarmo. :wink: J som uz siete rozhodila, uz len nech sa aj niekto namota. :wink: :grinning:
16. sep 2010 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ok do nedele prestudujem dokladne a dam ti vediet :wink:
16. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ked sa ovladnem s plienkami tak minimalne tie stvorce na prdel tam vyzeraju dobre za super cenu oproti svk. budem snorit este a beknem :wink:
16. sep 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labutka dala si vela casu na premyslanie do nedele.. :frowning2:
baby chcem sa spytat, ked lanolinujete dvoje vlniaky naraz, zvysujete davku lanolinu? alebo klasika ako pri jednych??
16. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec uz ti to vrta v hlave, ze? :wink:
Ked das viac vody, daj aj viac lanolinu.
16. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec
no ja som lanlinovala dvoje podla navodu, ale as ten navod bol na jeden kus, takze som lanolinovala druhykrat, kazde vlniaciky zvlast a konecne s uspechom :slight_smile: /jedny som lanolinovala rano, poobede som vymenila v lavori za druhe do noci. /
16. sep 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska , u nas v Trnave v Tescu maju zasa same male cisla. Pridi sem na nakupy :slight_smile: Ja mam zasa problem najst tovar velskot 12-18 a 18-24.
@brisilda, vravela som ti ze budu tie navleky otlacat. @zfidorka Nas neotlacaju toodlebugz.
@alusha, ucite si ponechaj IB Lkovu.My sme jej prisli na chut az ked sme zacali chodit. Dovtedy stale pretekala.
@brisilda, @alusha, ake vkladacky hladate? hrubsie savejsie alebo take sikovnejsie?
16. sep 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky prosim ta, tie disana vlniaky farba hneda to je aka? taka prirodna, ci tmavo hneda? ja by som chcela tie prirodne velkost M tak o mesiac.. lebo z Siek uz asi vyrastie
16. sep 2010 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec , to je tmavo hneda, taka cokoladova.Prirodna je uz vypredana. Zostala oranzova, modra a hneda.
16. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec ja uz davam M-ko teraz, je jej trolinku velke, ale do S-ka som ju musela v nocnej plienke pchat...
16. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka , Mko? Ved to je riadne velke
16. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky hej je :slight_smile: okolo noziek to ma este volne a siaha jej to az pod pazusky, ale to sa mi paci :sunglasses: no na zadocku je na nocnu plienku akurat...
16. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, hodila som do bazáru, čo sa nám doma váľalo, tak ak by sa niektorej niečo hodilo.... :wink:
16. sep 2010 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dahlia23
akurat pozeram :sweat_smile: ake su tie vlniaciky?Myslis ze by nam uz boli male?-Šimi ma cca 7kg
16. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez nieco nahadzala do bazaru...
16. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a ja nahadzem par S-iek o par tyzdnov :grinning:
16. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ etuska, jurkovi sú ešte dobré, ale už ich nepoužívame. ja nemám nervy na to lanolínovanie :slight_smile:
16. sep 2010 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz sa dlho chystam hodit zase nieco do bazaru, ale neni cas to fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. sep 2010 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee tak to bolo aj u nás :slight_smile: nebolo kedy fotiť :slight_smile:
16. sep 2010 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee
@dahlia23
ja aj odfotene mam-nie je cas dat do PC :slight_smile:
16. sep 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, stvorce ste zvykli pouzivat dokedy? Mne tie Kikko bambusove zbehnute zacinaju byt male, zla kupa, radsej som mala vziat ine :angry:
17. sep 2010 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avila my stvorce pouzivame denne, bavlnene aj kikko bambusove skladam na dvanastiny a do toho nejaku vkladku davam... alebo aj dva stvorce obcas, ale to ma velky zadok
17. sep 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avila , ktore mas?
17. sep 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok