Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

bambusko
5. jan 2009

zienky, tie ib su vlastne chlpate vrchne gate??? 😕 a do nich sa dava co?

bihan
5. jan 2009

Bambu, to je komplet AIO plienka, ale má odsnapokovacie črevá (a rýchlo schne), takže môžeš len vymeniť vnútro, keď je počúrané a gaťky stále slúžia.

sjuzocka
5. jan 2009

tak som im na kitty pisala a odpisali mi hned ze to trva tak 2 tyzdne kym to dostanem od objednania ze mi to vraj hned odvazia a napisu co to bude stat a ak tak to mozem zrusit, tak to spravme takto: napiste mi co chcete, ja to objednam a oni poslu tu ponuku a potom sa rozhodneme ci sa nam to oplati alebo nie, hm?

bambu to su gatky s vnutornym jadrom ktore sa nezasuva do kapsy ale pripina na snapky vnutri, takze vsetko je odnimatelne. tie vrchne gatuse väcsinou su len navlhnute preto sa daju este raz pouzit ze vymenis len save jadro vnutri.

bambusko
5. jan 2009

bihan dik, som si to tak predstavovala. zmiatlo ma to, ze sjuzocka pouziva chlpaca na viac prebaleni.

sjuzocka
5. jan 2009

petusaa este cakam co by si ty chcela z tej stranky ale vzhladom k tomu co pisali tak sa asi tots bots objednat neda.... alebo to tam mozno maju len tak napisane ale v skutocnosti posielaju aj outside UK...

lilly
5. jan 2009

sjuzocka, takze objednavas z tej prvej stranky? pozerala som aj teehee a je tam viac farieb z itty bitty, ja rozmyslam, ci nevybrat 2 ks M a 2 L. To M mi, teda malej, ako dlho cca vydrzi?

sjuzocka
5. jan 2009

lilly orientuj sa skor podla stehienok malej. lebo okolo bruska sa to da pozapinat v pohode aj cez seba, cize aj na ultra stihle dietko, ale stehienka su klucove co sa tyka pretecenia. itti bitti zapnuta navolno ma obvod okolo stehienok 17 cm vo velkosti L. cize 16 cm to by dietatu pretieklo, pri obvode nad 17 to bude uz tesnit. rozdiel medzi M a L nie je velmi velky, L je o 1 cm sirsia v rozkroku (pri stihlosti tej plienky si to ani nevsimnes🙂 a je dlhsia, co znaci ze tu plienku bejby nebude mat 2 cm pod pupkom ale 1 cm pod pupkom (to som povedala od oka, neviem kolko presne pod pupkom ju ma 🙂) ale moj odhad dokedy to mojmu malemu velkemu vydrzi je tak 6 - 8 mesiacov ked bude mat asi. to je fakt ze slepy odhad 🙂 ale deti su tak individualne... to tazko povedat...

prihlasilo sa vas viac, co mi nevadi, akurat som oplasena kolko by ta objednavka vazila, tak som sa rozhodla pre objednavku zo stranky http://www.teeheebaby.co.uk
väcsina totiz chcete len itti bitti... a tam je aspon väcsii vyber. Takze napiste mi prosim IP s tym co chcete objednat zo stranky http://www.teeheebaby.co.uk postovne si podelime plus tie co si to nemozu vyzdvihnut osobne v BA to poslem postou ako doporuceny list, postovne byva cca 30 - 40 sk. teda asi euro 🙂)
objednavky odtial chodia myslim celkom slusnou rychlostou. takze do konca mesiaca by to mohlo byt. Objednavky uzatvaram dnes o siestej, lebo to chcem vecer este objednat. Piste IP 🙂 diky

sjuzocka
5. jan 2009

no teraz tam dali january sale a tu velurku swd zlacneli az na 12,50, no to je supeeer 🙂

sjuzocka
5. jan 2009

no ludia tak ta objednavka je fakt velka takze musim pockat kym mi od vas pridu peniazky na ucet lebo na tom mbanku tolko nemam, vychadza to cez 10 litrov

petusaaa
5. jan 2009

sju, to bude balicisko 😀

taanak
5. jan 2009

mozes si otvorit obchod 😀

petusaaa
5. jan 2009

baby, od 23 hodiny do zajtra 11 hod nepojde konik 😕

bambusko
5. jan 2009

😢 😢 😢

lilly
5. jan 2009

sju, tak potom posli cislo uctu a sumu, ktoru ti poslat.. neviem, ci sa vies uz teraz trafit na presnu, alebo to potom dorovname este...
no a ten vypadok konika.. hrozne 😒

sjuzocka
6. jan 2009

Tak sa mi podarilo spravit historicky najväcsiu objednavku plienok aku som kedy robila :D nakoniec som donutila manzela co ma tiez mBank aby mi pozical money a poslal na ucet, lebo som potrebovala urobit tu objednavku co najskor a peniazky pridu az dva dni na to ako ste mi ich poslali... bola som oplasena, lebo pri objednavani som si vsimla ze hadzem do kosika posledne kusy. Aj nejaky ten kompromis obcas musel byt. ale mam vsetko co treba, takze mozeme sa zacat tesit na nas minibalicek z anglicka 🙂 uf 🙂

bambusko
6. jan 2009

sju, ty si to tam normalne vybielila 😀 ake donucovacie prostriedky si pouzila na manzela?

sjuzocka
7. jan 2009

No, to bolo najprv samozrejme, ze "zase tie plienky?! Ako inak! To som si mohol mysliet!"
a potom som mu povedala ze ano, zase, ze co z toho mam sa ma pyta, tak ja ze robim to pre lasku k latkovkam, vo viere v lepsi svet 🙂)) tak nakoniec si povzdychol a poslal mi to :D

bihan
7. jan 2009

Sjuzi 😀 Manžel má tiež červený bodík 😀

Mne prišla z TeeHee plienuša bleskovou rýchlosťou, tak to máte za chvíľku doma....a ak si objednávala nad 150 libier, tak by malo byť aj poštovné zadara, nie?
Naši známi sa zase konečne rozhýbali a poslali nám, čo by sa im hodilo pre drabca, ktorý sa narodil pred mesiacom, tak skladám ďalšiu objednávku (tentokrát) oblečka z UK 😝

angelik
7. jan 2009

Kocky, vsetko naj v dalsom roku, nech sme vsetci zdravy... a nech sa nam plnia sny 😉

Doma bolo cez sviatky- prazdniny husto a k pocitacu som sa nadostala, az dnes, teda, je tu co citat 😀

este pred sviatkami sob objednala BL bambusky, a velmi sa nam pacia, a som s nimi spokojna (milo prekvapena)

bambusko
7. jan 2009

angelik 😉

inak, som sa tu pobavila ako ste vyberali farby plienok 🙂 sranda, ze vecsinou zeny takto rozoberaju farby ruzov a lakov na nechty a tu nadsenkyne, ktore su uchvatene farbami plienok, ktoru dieta aj tak os...ie 🤐 a nakoniec ju vidi len ten, kto prebaluje a perie. jasneze to uplne chapem, aj ked ja som skor za natural

bihan
7. jan 2009

bambu, tak u nás farbu vidieť celkom dosť 😅 Hlavne dnes bola Sára zlatá lebo dvíhala loptu zo zeme a zvihla ju spolu so šatami až ku hrudi, tak jej bolo vidieť pupok a fialovú IB 😀

bambusko
7. jan 2009

bihan, bud rada, u nas dnes v noci -20 😕 neznasam zimu kvoli tomu obliekaniu. vsak to trva nekonecne dlho kym vsetkych 3 vystrojim 🙄 nas bude behat nalahko az v lete, to uz mu budem davat len bavlnene gate bez plienky, nech si zvyka 😉

luciabah
7. jan 2009

ahojte

sjuzocka.... dakujeeeeem
bambusko... ja som objednavala cez sjuzocku velkosti najma na jar a leto, na teraz mame toho dost ale uz sa velmi tesim, ked budeme sa vozit v kociku a bude na spod satoziek trcat krasna plienocka
a ja som nikdy nerozoberala farbu lakov a ruzov, tak aspon plienky 😀 😀 😀 aj ked mamina ma nazvala latkomaniacka 😀

sjuzocka
7. jan 2009

aj ja sa tesim ako budeme v krasnej plienocke cez leto a k tomu len babylegs 🙂

sjuzocka
7. jan 2009

tak uz mame order update - vcera som to zaplatila, dnes mi to uz poslali 🙂 😵

petusaaa
7. jan 2009

ze robim to pre lasku k latkovkam, vo viere v lepsi svet... sa tu na tom smejem 😀 😀 😀 este ze mame takych chapavych muzov. moj sa pytal, ze kedy nam pridu vrchne nohavicky 😀 😵 tak som mu povedala, ze nepridu. musim volaco pokukat na sr strankach 😀 😝

olinka6226
7. jan 2009

no baby tak toto zavidim ze spod satociek bude kukat krasna plienocka. snad bude druhe dievca aby som si aj ja uzila taketo 🙂

petusaaa
7. jan 2009

olinka, ved mi mozme dat iba plienku 😀

bezaz
7. jan 2009

veru, uz sa tesim na nove plienocky, aj muz sa na to namotal, sice neprebaluje, ale riesi farby a vkladacky a pod..
konecne som dnes kupila dieta a prvy clanok citala o latkovkach.. veru by sa zislo aj dlhsi clanok, trochu viac reklamy 😉
baby mam trapnu otazku.. ked davate vlniaciky, co na to obliekate? alebo su deti len v nich?

olinka6226
7. jan 2009

peta no hej,ale nie je to take nevtierave ze je na namesti a obcas spod satociek vykukne plienka.... a kazdy sa cuduje ze aka krasna plienka... chalana predsa na namestie len v plienke nepustis.. ci ano? lebo ja sa tam tiez neotrcam v gatkach 😀