• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@katka888 Hmmm, lenze tu sa vsetci cuduju, ze ani nemaju potuchy o co ide, neviem co su to za magistrov:slight_smile:))
28. sep 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemozem sa prestat smiat na tych kosticiach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka sa mi zda, ze ty si si kupila tu misku z kauflandu co vyzera ako cinsky nocnik, som vcera obzerala tu misku ale sa mi zdala nejaka mala - 2 litre objem, je to ta? neviem ci sa tam trafim :grinning: teda ci tam nasmerujem maleho

tak s tym obleckom ste ma nepotesili, ja mma nakupene 0 - 3 m, tak asi budem skoro vsetko dokupovat
28. sep 2010 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my tiez vsetko oblecko musime vacsie kupovat ale to aj preto ze Oli sa narodila velmi velka, lekarka sa smiala ze som porodila trojmesacne babo :grinning: :grinning: :grinning: 56tku nosila asi dva tyzdne ked sa narodila :sweat_smile: teraz ma 17 mesiacov a oblecko kupujeme bud 92 alebo na 18-24 mesiacov a to jej je akurat... a tak ako niekto uz pisal, mala som aj take gate do ktorych sa ani hola nezmestila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no inak kupila som frosch ale aj tam je nejake mydlo, to nevadi?
28. sep 2010 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my aj ked latkujeme, tak nosime oblecko podla mesiacov. dokonca oblecieme aj niektore este 3-6 aj ked mame 7 mes. malá je taká akurát, nie je malicka. :wink: dokonca na noc mame bambusky, vlniaky disana a aj tak oblecieme dupacky 3-6 :grinning:
28. sep 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte a používate aj obyčajné plienky, ešte z našich čias? Mám ich doma zo 20. Čo s nimi?
28. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkafer
pouzivame ich na utieranie, ked slinta, ked grckne, pod hlavu pri kojeni a ked sme cez den doma, a mam cas ju castejsie kukat, tak na plienkovanie. a ked nemam vyschnute vkladacky do kapsoviek, ale vrchnu cast kapsovky hej, tak ich vypcham klasickymi socik svorcami / tie obycajne z nasich cias :wink: /
28. sep 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoni ja nemam tu z kauflandu, tu ma myslim @izabelkak ... ja mam taku staru asi 20 rocnu :grinning: cca 3 litre a ked som roztvorila prsty tak sa mi tam vojde cela dlan... takato velkost mne vyhovuje...
28. sep 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 takže sa dajú použiť ako vkladačky, akurát, že sú rýchlo mokré? A koľko ich dáš do kapsoviek, dve či tri?
28. sep 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoni hej ja mám tú misku - ala čínsky nočník europsky a Iz do neho ciká ešte dnes, takže neboj zmestí sa akurát že to budeš mať koplikovanejšie o toho pindíka :grinning: budeš musieť prstom nasmerovať do nádobky...

@majkafer socíkovské štvorce Ti bude závidiť nejedna z nás, sú veľmi kvalitné, makké a savé takže isto aj na prebalovanie ak nie sú nejako veľmi zničené, prerednuté... ak budeš ale kupovať nové tak bacha určite nie v tescu či detských obchodoch, tam majú len nízkogramážne, sú ako gáza, tie kúp cez látkové e-shopy či v kamnnom obchode, tie sú v BA dva...
28. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak :slight_smile: ja mám ešte plienky z pred 20 rokov a niektore aj mladšie a veru sú dobre, zodraté som vyhodila a tie lepšie som používala pri dcerke na široké balenie, no bolo by mi ich ľúto nepoužívať, tak som rada, že nájdu uplatnenie :slight_smile:
28. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkafer to určite nájdu, sú fantastické, škoda že u nás ani z jednej strany žiadne neostali, naši ich používali na handry :confounded: no aká škoda....
28. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak kocky dneska som kupila u olinky flipku a econabum a paradicka..skoda ze som ich nekupila skor...perfektne sevia malej uplna parada a dnes doma sme uz do econabum dali bambusovy kikko stvorec a perfekne tam sadol a malej sedia akoby boli na nu site.uz velmi pozitivne z nich prekvapena.a teraz ich ma mala na sebe a podtym ma BL bambusovu :wink:
a este by som chcela podakovat Olonka za jej ochotu nam poukazovat vsetko co sme pokukali....a ze to to s nami tam dnes vydrzala :wink: ked sme sa tam pozabudli....a mala bola hladna....tak sme sa este aj nakrmili a prebalili.. :wink:
dakujeme velmi pekne
28. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna veru Olinka z nás musela mať dosť:slight_smile:

kočky máte tu niektorú novú aj starú flipku? lebo mne sa tá nová zdá taká menšia, resp. že sú tam viac nariasené gumičky či čo, lepšie mi v nej aj sedí vkladačka, tá povodna je proti tomu taká gajda, prosto tie staršie sú o niečo vačšie, gumičky volnejšie? inak sme teda ešte novú neskúšali ako to bude sedieť, ale verím že dobre ak nie lepšie ako tie staršie, nám je to M-ko na stay dry ešte taká vačšia že nám tam lieta, tak by to v tej novej mohlo byť lepšie....

a dnes testujeme na noc nové vlnené kamašky s lacláčmi disany, čo sme dnes kúpili, namiesto spacieho vaku, ešteže som žiadny nekúpila, toto bude asi pre našu cestovatelku lepšia voľba...
28. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nakolko ja som zobrala len jednu nahradnu plienku so sebou a mala nalozila ked sme odchadzali tak sme odskusali hned econabum :wink:
28. sep 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky u nas aj dokina zvykla ze latkujeme ,maly sa mi tam pokakal v ordinacii a sestricka mi hovori ,vyhodte plienku prosim na chodbe do kosa a doktorka ,ale nie vy latkujete a zabalite si pekne do vercka :slight_smile: tak som sa potesila ,obdivuju IB :slight_smile:
Kamoska mi tvrdila ze latkovky deti obmedzuju v pohyboch ,ale velmi sa pletie, kedze maly sa preguluje uz 1 a pol mesiaca sam zo strany na stranu .
Tesim sa ,ze som nekupila uz 3 ti mesiac ziadne plienky ako hnusky a latkujeme cele dni aj cesty:slight_smile: aj noci
28. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkafer
ja davam do kapsoviek len jednu, nech to nema velke na zadku, poskladanu na pol a potom na tretiny, cize 6 vrstiev. a na doma ich davam do vrchnych nohaviciek BG flip alebo do vlniacikov anavy
28. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takuto nadhernu plienocku som objavila niekde na nete :slight_smile: -uz zacinam byt tiez maniak :slight_smile:
28. sep 2010 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska jej etuska ta je paradna :wink: tu sme vsetky maniacky :grinning:
28. sep 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna
ved hej :slight_smile:
inac sa vytesujem z vlniacikov co mam od dahlie-su fakt super :slight_smile:
uz su na ceste aj Disany-tak som zvedava :dizzy_face:
28. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska kraaasna, skoda schovavat do gati:slight_smile:
28. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1 ty si tu uz daaaaaaavno nebola.:slight_smile:
28. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska ja sa vytesujem z flipky a z econabum :wink:

inak tie nove farby flipek nic moc vyzeraju uplne inak ako na internetovych obrazkoch....ta fialkova je asi taka akoby ste biele oprali z ciernym...mentolova je uz ako vyprata a ..jedina ktora je asi pekna z tych novych je ta bledunkomodra :wink:
@divoska
ja budem tu v UK objednavat nohavice speci na latkove plienky
zatial tento problem nemame-stale dam o cislo vacsie nohavice a v pohodke a doma sme v dupackach :slight_smile:
@dugyna
mne sa tiez najviac pacia tie prve farby-modra a zelena-su super syte
28. sep 2010 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka no nemam cas ,deti mi nedaju a mala chodi do skolky mame problem.. no uvidime ako bude dalej .
Kraasna plienka :slight_smile:
Pozerala som video ,super islo ti to :wink: ,ale ta oponentka ma troska nahnevala :grinning:
28. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1 urcite latkovky dietatko neobmedzuju. Nas sa pretocil na brusku uz v 2,5 mesiacoch a teraz este nema ani 6 mesiacov a uz zacina stvornozkovat po byte. A uz sa mu aj podarilo posadit, ale to bol bez plienky :zipper_mouth:
28. sep 2010 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska

taketo speci nohavky na latkovky som objavila-ale majunuz tusim len velke na 2-3roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
28. sep 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak ved to tvrdim aj ja ,aj mne tak maly ,teraz bude mat 4 ry a sikovny je velmi :slight_smile: ,musime davat pozor . :grinning:
28. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1 "pampers pani" ako ju tuto baby nazvali je moja kamoska, tiez som ju lakala na latku ale nechce..... :unamused: ale len cez majly, ked bude u nas (dufam tento vikend) tak jej poukazujem plenuchy a mozno ju namotam... :wink:
28. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok