• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@katka888 Hmmm, lenze tu sa vsetci cuduju, ze ani nemaju potuchy o co ide, neviem co su to za magistrovemoticon))
28. sep 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon nemozem sa prestat smiat na tych kosticiach emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. sep 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka sa mi zda, ze ty si si kupila tu misku z kauflandu co vyzera ako cinsky nocnik, som vcera obzerala tu misku ale sa mi zdala nejaka mala - 2 litre objem, je to ta? neviem ci sa tam trafim emoticon teda ci tam nasmerujem maleho

tak s tym obleckom ste ma nepotesili, ja mma nakupene 0 - 3 m, tak asi budem skoro vsetko dokupovat
28. sep 2010 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my tiez vsetko oblecko musime vacsie kupovat ale to aj preto ze Oli sa narodila velmi velka, lekarka sa smiala ze som porodila trojmesacne babo emoticon emoticon emoticon 56tku nosila asi dva tyzdne ked sa narodila emoticon teraz ma 17 mesiacov a oblecko kupujeme bud 92 alebo na 18-24 mesiacov a to jej je akurat... a tak ako niekto uz pisal, mala som aj take gate do ktorych sa ani hola nezmestila emoticon emoticon emoticon emoticon

no inak kupila som frosch ale aj tam je nejake mydlo, to nevadi?
28. sep 2010 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my aj ked latkujeme, tak nosime oblecko podla mesiacov. dokonca oblecieme aj niektore este 3-6 aj ked mame 7 mes. malá je taká akurát, nie je malicka. emoticon dokonca na noc mame bambusky, vlniaky disana a aj tak oblecieme dupacky 3-6 emoticon
28. sep 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte a používate aj obyčajné plienky, ešte z našich čias? Mám ich doma zo 20. Čo s nimi?
28. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkafer
pouzivame ich na utieranie, ked slinta, ked grckne, pod hlavu pri kojeni a ked sme cez den doma, a mam cas ju castejsie kukat, tak na plienkovanie. a ked nemam vyschnute vkladacky do kapsoviek, ale vrchnu cast kapsovky hej, tak ich vypcham klasickymi socik svorcami / tie obycajne z nasich cias emoticon /
28. sep 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoni ja nemam tu z kauflandu, tu ma myslim @izabelkak ... ja mam taku staru asi 20 rocnu emoticon cca 3 litre a ked som roztvorila prsty tak sa mi tam vojde cela dlan... takato velkost mne vyhovuje...
28. sep 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 takže sa dajú použiť ako vkladačky, akurát, že sú rýchlo mokré? A koľko ich dáš do kapsoviek, dve či tri?
28. sep 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoni hej ja mám tú misku - ala čínsky nočník europsky a Iz do neho ciká ešte dnes, takže neboj zmestí sa akurát že to budeš mať koplikovanejšie o toho pindíka emoticon budeš musieť prstom nasmerovať do nádobky...

@majkafer socíkovské štvorce Ti bude závidiť nejedna z nás, sú veľmi kvalitné, makké a savé takže isto aj na prebalovanie ak nie sú nejako veľmi zničené, prerednuté... ak budeš ale kupovať nové tak bacha určite nie v tescu či detských obchodoch, tam majú len nízkogramážne, sú ako gáza, tie kúp cez látkové e-shopy či v kamnnom obchode, tie sú v BA dva...
28. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak emoticon ja mám ešte plienky z pred 20 rokov a niektore aj mladšie a veru sú dobre, zodraté som vyhodila a tie lepšie som používala pri dcerke na široké balenie, no bolo by mi ich ľúto nepoužívať, tak som rada, že nájdu uplatnenie emoticon
28. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkafer to určite nájdu, sú fantastické, škoda že u nás ani z jednej strany žiadne neostali, naši ich používali na handry emoticon no aká škoda....
28. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak kocky dneska som kupila u olinky flipku a econabum a paradicka..skoda ze som ich nekupila skor...perfektne sevia malej uplna parada a dnes doma sme uz do econabum dali bambusovy kikko stvorec a perfekne tam sadol a malej sedia akoby boli na nu site.uz velmi pozitivne z nich prekvapena.a teraz ich ma mala na sebe a podtym ma BL bambusovu emoticon
a este by som chcela podakovat Olonka za jej ochotu nam poukazovat vsetko co sme pokukali....a ze to to s nami tam dnes vydrzala emoticon ked sme sa tam pozabudli....a mala bola hladna....tak sme sa este aj nakrmili a prebalili.. emoticon
dakujeme velmi pekne
28. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna veru Olinka z nás musela mať dosťemoticon

kočky máte tu niektorú novú aj starú flipku? lebo mne sa tá nová zdá taká menšia, resp. že sú tam viac nariasené gumičky či čo, lepšie mi v nej aj sedí vkladačka, tá povodna je proti tomu taká gajda, prosto tie staršie sú o niečo vačšie, gumičky volnejšie? inak sme teda ešte novú neskúšali ako to bude sedieť, ale verím že dobre ak nie lepšie ako tie staršie, nám je to M-ko na stay dry ešte taká vačšia že nám tam lieta, tak by to v tej novej mohlo byť lepšie....

a dnes testujeme na noc nové vlnené kamašky s lacláčmi disany, čo sme dnes kúpili, namiesto spacieho vaku, ešteže som žiadny nekúpila, toto bude asi pre našu cestovatelku lepšia voľba...
28. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nakolko ja som zobrala len jednu nahradnu plienku so sebou a mala nalozila ked sme odchadzali tak sme odskusali hned econabum emoticon
28. sep 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky u nas aj dokina zvykla ze latkujeme ,maly sa mi tam pokakal v ordinacii a sestricka mi hovori ,vyhodte plienku prosim na chodbe do kosa a doktorka ,ale nie vy latkujete a zabalite si pekne do vercka emoticon tak som sa potesila ,obdivuju IB emoticon
Kamoska mi tvrdila ze latkovky deti obmedzuju v pohyboch ,ale velmi sa pletie, kedze maly sa preguluje uz 1 a pol mesiaca sam zo strany na stranu .
Tesim sa ,ze som nekupila uz 3 ti mesiac ziadne plienky ako hnusky a latkujeme cele dni aj cestyemoticon aj noci
28. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkafer
ja davam do kapsoviek len jednu, nech to nema velke na zadku, poskladanu na pol a potom na tretiny, cize 6 vrstiev. a na doma ich davam do vrchnych nohaviciek BG flip alebo do vlniacikov anavy
28. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takuto nadhernu plienocku som objavila niekde na nete emoticon -uz zacinam byt tiez maniak emoticon
28. sep 2010 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska jej etuska ta je paradna emoticon tu sme vsetky maniacky emoticon
28. sep 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna
ved hej emoticon
inac sa vytesujem z vlniacikov co mam od dahlie-su fakt super emoticon
uz su na ceste aj Disany-tak som zvedava emoticon
28. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska kraaasna, skoda schovavat do gatiemoticon
28. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1 ty si tu uz daaaaaaavno nebola.emoticon
28. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska ja sa vytesujem z flipky a z econabum emoticon

inak tie nove farby flipek nic moc vyzeraju uplne inak ako na internetovych obrazkoch....ta fialkova je asi taka akoby ste biele oprali z ciernym...mentolova je uz ako vyprata a ..jedina ktora je asi pekna z tych novych je ta bledunkomodra emoticon
@divoska
ja budem tu v UK objednavat nohavice speci na latkove plienky
zatial tento problem nemame-stale dam o cislo vacsie nohavice a v pohodke a doma sme v dupackach emoticon
@dugyna
mne sa tiez najviac pacia tie prve farby-modra a zelena-su super syte
28. sep 2010 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka no nemam cas ,deti mi nedaju a mala chodi do skolky mame problem.. no uvidime ako bude dalej .
Kraasna plienka emoticon
Pozerala som video ,super islo ti to emoticon ,ale ta oponentka ma troska nahnevala emoticon
28. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1 urcite latkovky dietatko neobmedzuju. Nas sa pretocil na brusku uz v 2,5 mesiacoch a teraz este nema ani 6 mesiacov a uz zacina stvornozkovat po byte. A uz sa mu aj podarilo posadit, ale to bol bez plienky emoticon
28. sep 2010 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska

taketo speci nohavky na latkovky som objavila-ale majunuz tusim len velke na 2-3roky emoticon emoticon
28. sep 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak ved to tvrdim aj ja ,aj mne tak maly ,teraz bude mat 4 ry a sikovny je velmi emoticon ,musime davat pozor . emoticon
28. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1 "pampers pani" ako ju tuto baby nazvali je moja kamoska, tiez som ju lakala na latku ale nechce..... emoticon ale len cez majly, ked bude u nas (dufam tento vikend) tak jej poukazujem plenuchy a mozno ju namotam... emoticon
28. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš