• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@sulky super...
ano, tie silice su etericke oleje, tak dokopy z gulkmi to nepojde...
Este ma zaujima, sulky ty si urcite predtym prala v prasku, smrdi ti ta pracka jak je v tych otazkach?
A dqlsia vec, ma niekto odskusane pranie v slize a medzitym gulicky? J mam este mydlo aj prasok, prasok sice viem darovat, aj avivaz, ale sliz? :confused: :grinning:
A akej farby su tie gulicky (muslim ten plast)? Len ezelene? Ja by som chcela modreeee :dizzy_face: :-
29. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka , su take ako na obrazku,zelene s modrym prstencom okolo :slight_smile:
packa mi nesmdi vobec. tie otazky su keby nahodou, ale su to ojedinele pripady.
Ja stale striedam praci gel a gulicky.Dokial ho neminiem
29. sep 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ecoballs 150 su cele modre
29. sep 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky este mas vlasy? ja uz konecne nemam otazky. :slight_smile: prerokujem z manzelom a uvidim. Vlasne ho budem muset presvedcit, lebo ma zase niekam posle jak z latkovkami... A kebyze chcem tu 1000-ku, tak mi vies tie gule vymenit - 2 zelene za 2 modre? :wink: :grinning:
29. sep 2010 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka podla mna po tejto poziadavke uz sulky nema vlasy :grinning: :grinning: :grinning: aj mne uz je teraz vsetko jasne... tiez je na rade manzel... :wink:
29. sep 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky tak nasla som ako sa zapina pracka bez plakania...po vyprati som gule vybrala a zapla este na avivaz a pradlo je ciste a vonave..pracka isla tak dlho ako keby isiel iba jeden program..len to ze som musela pradlo vybrat najst gule a naspat nasukat mokre do pracky a znova zapnut s avivazou....prala som nase dospelacke..
29. sep 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko tu su tie foto wrapsov :wink: 1.zapnuta na najmensiu velkost -vlavo flip organic, vpravo stvorec kikko 70x70, 2.zapnute s flip organic, 3. rozopnua na najvacsie, 4. rozopnuta s flip po dlzke
29. sep 2010 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky takyto nocik mame a je nam naprd, lebo M. na nom nechce za svet sediet - ked sme ho kupili, hned sa do neho vycikal, vykakal bez problemov, potom uz ho to prestalo bavit a teraz si nan nechce sadnut ani obleceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby robím pre segru prieskum. Ktorá šatka je najlepšia. Ja so šatkami nemám skúsenosti. Ďakujem za odpovede. ja viem, že je to OT.
29. sep 2010 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 , na co davas avivaz? per bez avivaze, a mas po praci navyse :wink:
29. sep 2010 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee , tiez mame podobny problem. Od 6 mesiacov sme kazde rano kakavali,ale prestalo to vtedy ked sme zacali chodit. Neviem ako ho mam naucit, aby to hlasil vopred :angry: Kamoskin maly sa zevraj vycika do nocnika, ked je cely holy :slight_smile:
29. sep 2010 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky odkedy sme zacali chodit, kakame vylucnee v klbku do travy. teraz pod neho dam nocnik,nech nemusim zbierat hovnajze z travy, ale akonahle sa mu zadok dotkne nocnika, tak hned prestane tlacit. :confused: :unamused:
29. sep 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka , a v com si prala doteraz?
29. sep 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky oblecko perem v prasku + avivaz (silan alebo ecover pre krpca), plienky v slize + ocot
29. sep 2010 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec to trva trosku dlhsie kym zmizne nieco z pokozky, niekedy aj dva tyzdne
29. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky tak to vobec nevonia..co sa da pouzit na vonu ine?
29. sep 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem sa pochvalit ze pomaly dorastame do nasich naj plienok...
a uz si robim zalusk na minky - leopard, jaguar, zebra a dalmatin.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale 100 je dost za 4..tak pojdeme postupne..
29. sep 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec @labutka ja som to uz prekonzultovala aj s manzelom a on je jednoznacne za a este ked mu poviem ze sa daju vratit keby nieco...
29. sep 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka , tak klasicky prasok ti to nenahradi.Perie to ako ekologicky prasok, o nieco lepsie ako orechy alebo sliz.
@michaela, pre male babatko nemusi pradlo vonat, jemu je to jedno :slight_smile: A dokonca sa neodporuca davat aivaz pre najmensie babatka, vyvolava to neskor alergie, atd..
Tak ale je to kazdeho osobnavec, ak chces aivaz, musis pracie gule vybrat :slight_smile:
29. sep 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sme dnes zacali nacvicovat nocnik ale zatial na nom len sedi aby si zvykla, este sa nic nepodarilo a mam pocit ze s kakanim bude problem. Ona mi aj povie ze ide kakat ale sadnut vtedy na nocnik nechce ani za svet. To iste robila aj Claire :confused: no nic necham to zatial tak, nechcem na nu tlacit aby sa nezatala...
29. sep 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anlu , mas pokrokovo a ekologicky zmyslajuceho manzela :slight_smile: gatulujem :sunglasses:
29. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja avivaz tiez nedavam ani do nasich veci, plesnivie z nej pracka a mam pocit ze pradlo je potom akoby slizke a mne smrdia tie avivaze. A okrem toho oblecenie potom nesaje pot a avivaz nici vlakna, hlavne upletove veci.
29. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruss ja mam dydimos standard a som velmi spokojna.. nemam z cim sice porovnat, ale ked som vyberala, bola mi od poradkyn odporucena znacka dydimos.. vybrala som si sama.. to najlacnejsie.. kedze viac ako 100€ sa mi za satku zdalo vela.. je vsak makkucka, dobre sa perie a aj nosi.. proste kvalitka :wink:
29. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky malej nedavam avivaz ale nam ano...
29. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky dakujem :wink: my sme obaja taky eko :grinning: ale mna to teraz chytilo este viac a on sa tesi ked usetrime este aj peniazky :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky u nas je ten problem s drahym, ze nosi domov prepotene smradlave tricka... myslis ze to bude fungovat? ja by som to aj skusila, lenze sa bojim ze jeho tricka to nevyperie tak jak bude chcet a posle ma s tym dokelu...
29. sep 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anlu tak ale ked pouzijem tie gule tak to pradlo dvakrat dobre nevonia...na plienky mi to je jedno hlavne ze su cistunke ale nase veci nic moc...
29. sep 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruss ja mam Hoppediz, sice tiez nemam velmi s cim porovnat ale mne vyhovuje a som s nou velmi spokojna. Ale je trosicku hrubsia ako ine ale nie velmi. Je velmi prijemna.
29. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak ja od kedy periem plienky, tiez som prestala davat aviavaz na nase veci... a sa mi zda ze su ovela lepsie.... :wink: ja som si avivazou dost znicila uteraky.. :frowning2: ale chvalabhou len 4 osusky.. viac netocim .. setrim :grinning:

@michaela80 no krasne dorasta malicka.. :slight_smile: ja pridavam novu weehugerku dnes v akcii.. vydrzala dlho, ale dnes bol kakaci den.. takze bolo az za zaklopkou
och ta hrubica v predchadzajucom prispevku.. ospravedlnujem sa.. :(
29. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 a za cim ho citit? mne vonia za vodou ked nedavam avivaz :grinning: ale to asi ako komu co vonia aj od toho zalezi...
29. sep 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš