• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
no ja mam tie puncochy este po sestrinych synoch poriadnu kopu a to ma jeden desat rokov a druhy sedem, a aj nieco vydrzia :slight_smile:
15. okt 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nasla som ich, tieto bejbina su super http://www.pauma.sk/sk.html ale nemaju asi internetovy obchod. je tam len kontakt, kde sa da zistit, kde ich predavaju v regionoch
15. okt 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska este mi napis velkost :wink:
15. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka no my sme prave tie nemohli nosit lebo Claire mala malinke chodidlo a dlhe nohy... cize jej vobec nesedeli, tak sme si zvykli na Wola a uz som pri nich ostala. Ale ak sedia tatrasvitky tak su super....
15. okt 2010 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska no jasne vyfukla ako vies? :grinning: :grinning: :grinning: ale mozem povedat ze su sice dobre ale co aj viem? :unamused: hm.. mna nezaujali :grinning: inak som ich chcela kupovat cez ebay no sestra mi ich vraj dovetźe z GB :wink: tak si na teba potom súpomeniem :wink:
15. okt 2010 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec asi to bude tato.. :sweat_smile:
15. okt 2010 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 ano presne ta :wink:
15. okt 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec v pondelok posielam...sorry..mam ich 7 spolu tak sa asi zapotrosila k tym mojim 6....
15. okt 2010 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes mi prisli nove gro via ...som zvedava lebo s tymi prvymi nie som spokojna... :frowning2: :frowning2: :frowning2: pojdu asi z domu a taktiez mam bum genius 4.0 a na tie sa tesim...
15. okt 2010 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska majú www.mopeka.sk ale nemajú tam nafotené detské veci - ja som sa to dozvedela tak, že som tam bola s krpcom ešte v kočíku objednávať nejaké veci a pani mi povedala, ež šijú aj pre drobcov, lebo majú malú vnučku. Ale kedˇsi zavoláš tak ti určite povedia, čo a ako - sú veľmi milí.
15. okt 2010 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka.carska Díky za info, va aôbume som ti už kukala a veeľa krát, lebo si fakt šikulka.
15. okt 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 daj potom vediet ake su tie gro via :slight_smile:
15. okt 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka , a sedia vam tie pancusky na nozickach? ja som ich tiez chcela kupit, len som sa bala ze sa budu malemu vytahovat, talebo krcit v topanke, aby ho to netlacilo.
15. okt 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuba myslim, ze je to ten isty material - nosi sa to velmi dobre, ani s lanolinovanim nebol problem.
15. okt 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky nam sedia na nozickach, adam ma ale riadne laby:slight_smile: ved tie pancusky su cenovo uplne v pohode, tak keby nahodou nesedeli dobre na nozickach, tak vynosite na doma...
15. okt 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda napisala som tej holke a ta ze ich uz nejaka latkarka zobrala /to bola inak tusim ina bleskovka/, a tebe potom pribudli do albumu ked som raz kukala @petrinka a co pls stali a kde si ich kupovala?
15. okt 2010 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj.mala by som otazku na mamicky ktore pouzivate IB ako dlho vam schnu??ja som ich zatial este nepouzivala a bola by som zvedava.ci rychlejsie schnu IB,alebo BG flip?? :wink:
15. okt 2010 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prosi vas aky je rozdiel medzi Bum genius onesize 3.0 a 4.0? Dobre chapem ze 3.0 maju suchy zips a 4.0 patentky? Ktore su lepsie a vobec, su to dobre plienky?Vdaka.
15. okt 2010 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aknavij ja mam len Bum Genius 4.0 a mam suchy zips, tak v tom to nebude
15. okt 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aknavij podla toho, ktoru vkladacku z Flipiek myslis, ked Stay Dry, tak ta mne schne rychlejsie ako IB, ale ta z Bio Bavlny asi tak narovnako s IB
15. okt 2010 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aknavij , zevraj ziadny. Taanak vravela ze tam rozdiel nevidi, jedine taky, ze su v ponuke aj na patentky aj na suchy zips.
15. okt 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aknavij tu su popisane rozdiely:
http://www.ekoplienky.sk/product/bumgenius-onesize-v-40-370/
http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/bumgenius-onesize-patentky
3.0 je na suche zipsy
4.0 je na suche zipsy alebo patentky + ma nove farby a vylepsenia podla popisu co som ti dala link vyssie
su to jedny z plienok, ktore si vacsina latkarok pochvaluje :slight_smile:
15. okt 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka
dik za komentar na SWB Econappi :wink:
ja len premyslam ci kupit tuto,alebo skor tu novu BG :sweat_smile:
15. okt 2010 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska kup obe :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam aj bg 3.0....
15. okt 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka
BG uz mam kupila som AIO L-ko Clementine-ta je fajn-jaj ved ja by som najradsej aj obe-ale rozpocet nepusti :grinning:
15. okt 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska ono kazda je ina... zalezi ake mas poziadavky... ja mam rada obe :slight_smile:
15. okt 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska ja sa na tu swb tiez chystam.. :wink: ved zas ale nemusime mat hned vsetko.. este hadam nejaky rocik budeme latkovat :wink: mne v poslednej dobe vyhovuju plienky s prirodou na ritke.. vsetky mikroflisove kapsovky zatial stoja...
15. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec
podobne :sweat_smile:
napr.Ellas House konopne su super,alebo aj bambusky mozem a rada mam aj kapsovku SWB velour
15. okt 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spýtať tých, čo majú BG 3.00 a 4.00, či je nejaký rozdiel v šírke medzi nožičkami. dík
15. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám doma dve BG 3.0 ale keď som videla tieto uvažujem nad vianočným darčekom na riťušu aj keď plienok mám dosť ale tie vylepšenia a farby ma dostali, chystáte sa niektorá zakúpiť?
15. okt 2010 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok