Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

alusha
15. okt 2010

no ja mam tie puncochy este po sestrinych synoch poriadnu kopu a to ma jeden desat rokov a druhy sedem, a aj nieco vydrzia 🙂

petrinka
15. okt 2010

nasla som ich, tieto bejbina su super http://www.pauma.sk/sk.html ale nemaju asi internetovy obchod. je tam len kontakt, kde sa da zistit, kde ich predavaju v regionoch

anlu
15. okt 2010

@divoska este mi napis velkost 😉

anlu
15. okt 2010

@petrinka no my sme prave tie nemohli nosit lebo Claire mala malinke chodidlo a dlhe nohy... cize jej vobec nesedeli, tak sme si zvykli na Wola a uz som pri nich ostala. Ale ak sedia tatrasvitky tak su super....

brisilda
15. okt 2010

@divoska no jasne vyfukla ako vies? 😀 😀 😀 ale mozem povedat ze su sice dobre ale co aj viem? 😒 hm.. mna nezaujali 😀 inak som ich chcela kupovat cez ebay no sestra mi ich vraj dovetźe z GB 😉 tak si na teba potom súpomeniem 😉

michaela80
15. okt 2010

@zojec asi to bude tato.. 😅

zojec
15. okt 2010

@michaela80 ano presne ta 😉

michaela80
15. okt 2010

@zojec v pondelok posielam...sorry..mam ich 7 spolu tak sa asi zapotrosila k tym mojim 6....

michaela80
15. okt 2010

dnes mi prisli nove gro via ...som zvedava lebo s tymi prvymi nie som spokojna... ☹ ☹ ☹ pojdu asi z domu a taktiez mam bum genius 4.0 a na tie sa tesim...

zuba
15. okt 2010

@etuska majú www.mopeka.sk ale nemajú tam nafotené detské veci - ja som sa to dozvedela tak, že som tam bola s krpcom ešte v kočíku objednávať nejaké veci a pani mi povedala, ež šijú aj pre drobcov, lebo majú malú vnučku. Ale kedˇsi zavoláš tak ti určite povedia, čo a ako - sú veľmi milí.

zuba
15. okt 2010

@katka.carska Díky za info, va aôbume som ti už kukala a veeľa krát, lebo si fakt šikulka.

zfidorka
15. okt 2010

@michaela80 daj potom vediet ake su tie gro via 🙂

sulky
15. okt 2010

@petrinka , a sedia vam tie pancusky na nozickach? ja som ich tiez chcela kupit, len som sa bala ze sa budu malemu vytahovat, talebo krcit v topanke, aby ho to netlacilo.

katka.carska
15. okt 2010

@zuba myslim, ze je to ten isty material - nosi sa to velmi dobre, ani s lanolinovanim nebol problem.

petrinka
15. okt 2010

@sulky nam sedia na nozickach, adam ma ale riadne laby🙂 ved tie pancusky su cenovo uplne v pohode, tak keby nahodou nesedeli dobre na nozickach, tak vynosite na doma...

divoska
15. okt 2010

@brisilda napisala som tej holke a ta ze ich uz nejaka latkarka zobrala /to bola inak tusim ina bleskovka/, a tebe potom pribudli do albumu ked som raz kukala @petrinka a co pls stali a kde si ich kupovala?

snikol
15. okt 2010

ahoj.mala by som otazku na mamicky ktore pouzivate IB ako dlho vam schnu??ja som ich zatial este nepouzivala a bola by som zvedava.ci rychlejsie schnu IB,alebo BG flip?? 😉

aknavij
15. okt 2010

Ahojte, prosi vas aky je rozdiel medzi Bum genius onesize 3.0 a 4.0? Dobre chapem ze 3.0 maju suchy zips a 4.0 patentky? Ktore su lepsie a vobec, su to dobre plienky?Vdaka.

julcek
15. okt 2010

@aknavij ja mam len Bum Genius 4.0 a mam suchy zips, tak v tom to nebude

julcek
15. okt 2010

@aknavij podla toho, ktoru vkladacku z Flipiek myslis, ked Stay Dry, tak ta mne schne rychlejsie ako IB, ale ta z Bio Bavlny asi tak narovnako s IB

sulky
15. okt 2010

@aknavij , zevraj ziadny. Taanak vravela ze tam rozdiel nevidi, jedine taky, ze su v ponuke aj na patentky aj na suchy zips.

zfidorka
15. okt 2010

@aknavij tu su popisane rozdiely:
http://www.ekoplienky.sk/product/bumgenius-ones...
http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/bum...
3.0 je na suche zipsy
4.0 je na suche zipsy alebo patentky + ma nove farby a vylepsenia podla popisu co som ti dala link vyssie
su to jedny z plienok, ktore si vacsina latkarok pochvaluje 🙂

etuska
15. okt 2010

@zfidorka
dik za komentar na SWB Econappi 😉
ja len premyslam ci kupit tuto,alebo skor tu novu BG 😅

zfidorka
15. okt 2010

@etuska kup obe 😉 😝 ja mam aj bg 3.0....

etuska
15. okt 2010

@zfidorka
BG uz mam kupila som AIO L-ko Clementine-ta je fajn-jaj ved ja by som najradsej aj obe-ale rozpocet nepusti 😀

zfidorka
15. okt 2010

@etuska ono kazda je ina... zalezi ake mas poziadavky... ja mam rada obe 🙂

zojec
15. okt 2010

@etuska ja sa na tu swb tiez chystam.. 😉 ved zas ale nemusime mat hned vsetko.. este hadam nejaky rocik budeme latkovat 😉 mne v poslednej dobe vyhovuju plienky s prirodou na ritke.. vsetky mikroflisove kapsovky zatial stoja...

etuska
15. okt 2010

@zojec
podobne 😅
napr.Ellas House konopne su super,alebo aj bambusky mozem a rada mam aj kapsovku SWB velour

danabel
15. okt 2010

Ahojte, chcem sa spýtať tých, čo majú BG 3.00 a 4.00, či je nejaký rozdiel v šírke medzi nožičkami. dík

ludmilabb
15. okt 2010

ja mám doma dve BG 3.0 ale keď som videla tieto uvažujem nad vianočným darčekom na riťušu aj keď plienok mám dosť ale tie vylepšenia a farby ma dostali, chystáte sa niektorá zakúpiť?