Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sulky
16. okt 2010

@zojec , tie stacinatory su super, vhodne aj na noc, kludne chod do toho, maju dobru cenu. 😉

zojec
16. okt 2010

@sulky no ja ked ich na noc namocim, a davam rano do pracky tak idem odpadnut od smradu 🙂 zajtra rano si to "vychutnam"

sulky
16. okt 2010

@zojec , a to namacas aj s nappy freshom?

zojec
16. okt 2010

@sulky jasne... 😉

sulky
16. okt 2010

@zojec , tak som sa pytala kamosky na tie vlniaky SWB, vravi ze boli jemne, makke ale ze prepustali. No mohlo to byt zlym lanolinovanim, takze referencie na ne su celkom dobre.
Mas co vyberat teraz 😉

izabelkak
17. okt 2010

@sulky no ja som na dovolenke ešte asi 2 - 3 x plákala v čistej studenej vode, navyše bolo v ten týždeň keď sme dovolenkovali zamračené aj daždivo tak to celkom zle schlo, na izbe prakticky vôbec.... ja už na dovolenky jedine kombinovane hnusky + látkovky, ale bez prania... ako keby sme mali iné ubytovanie a počasie asi by mi to tak nevadilo, ale priateľ to furt komentoval že stále len periem 😖

zojec
17. okt 2010

@sulky dakujem za referencie.. premokania sa nebojim.. ked premokaju, asi boli zle nalanolinovane.. 😉 no uvidim, co nakoniec kupim.. ale uz zacinam mat pocit, ze je to nevyhnutna kupa 😀 😀 😀

zojec
17. okt 2010

dievcata, tak toto je najkrajsia plienocka aku som videla.. som z nej uplne na odpadnutie 😀

emjee
17. okt 2010

@zojec krasna 🙂

martina05
17. okt 2010

@zojec my máme rovnakú a je super !!!!!!!! Každý nám ju obdivuje a suší sa vcelku dobre !!!

zojec
17. okt 2010

@martina05 ja som velmi spokojna s plienockami TB aj s tou starsou verziou 😉

martina05
17. okt 2010

Baby plánujete si kúpiť tú limitku BG 4,0???
POradíte mi prosím nejaké dobré vlniaky na deň?? Na noc Máme BBh Mkové ale na deň sú dosť objemné??alebo to sú všetky vlniaky?? Pozerala som po tých naťahovacích Disanách...len neviem či na to Vande aj niečo oblečiem... už teraz mám problém napchať ju do niektorých nohavíc...dokelu prečo to robia také úzke ???

zojec
17. okt 2010

@martina05 ja mam presne ten isty problem.. potrebujem dobre vlniaky na den, na plienku na rovno.. disany na den neodporucam, ale na noc su perfektne.. na nohavickovu plienku ako stvorene 😉 natahovacich dobrych vlniakov je celkom dost.. aj BoJ alebo Loveybums natahovacie.. tie na zapinanie su mi nejak nie sympaticke.. lebo mi pripominaju Anavy.. ale baby si chvalia na den aj tie.. 😉

divoska
17. okt 2010

mne sa prave potvrdil feeling a disany a vlniaky natahovacie asi posuniem. zle sa mi to viaze a natahuje. mam prilis aktivne dieta pri prebalovani a prilis casto prebalujem aby som na to mala nervy 🙂

zojec
17. okt 2010

@divoska ty mas vsetky len natahovacie, vsak?

izabelkak
17. okt 2010

@divoska vidíš a mne príde jednoduchšie vrchnáky naťiahnuť ako zapínať🙂)) dieťa mi už absolútne odmieta ležať na chrbáte... a na noc mi naťahovačky prídu najsamlepšie žiadne zbytočné gumičky a prkotiny... min. jedny isto nechaj neskôr využiješ 😉

divoska
17. okt 2010

@zojec, jo, a maly sa nerad navlieka. a ja ho tympadom tiez nerada. aj ked je cas ho zacat ucit bo zachvilu ho do gati a puncochacov bude treba davat. jedine co mu zatial nevadi su rozopinacie dupacky a volne teplakove/pyzamove gate. ale cokolvek uzke do coho ho treba chvilu sukat /nedajboze cez latkovku/ nemusi teda ani nahodou. nam by sa zrovna hentie z bazaru co spominas hodili, ale zas az tak po tych vlnakoch ja netuzim stale 🙂 @izabelkak jo vzala som jedny S a jedny M, tak tie Mka asi necham, to uz budeme zas mozno inak na tom

izabelkak
17. okt 2010

@martina05 máš správny dojem, aj mne prídu BBH na deň objemné, teda mám pocit že na doma je to len estetická záležitosť že malú to nijako neobmedzuje ale zadok v nich má mega lebo majú na zadku veľkorysý strih a na deň sú to zbytočné držiaky to stačia aj tenšie...
my sme LVB crepe riadne využili, teda nosíme aj teraz, ale tie okakané okraje keď dám do toho plienku na rovno 😖 no je otrava... ale M-ko a myslím že mierne zrazené v poho dám aj na anavy plienky, len vykukájú mierne gumičky od plienky ale šak to neva, šak cez tú plienku nič neprejde... a na anavy naťiahnem aj BoJ S-kové...
zato do nosítka sú BBH vynikajúce, dnes sme mali LVB crepe vkladku bamboo hour a flipkovú stay dry a nohavice boli vhlké no ale nie mokré, takže ritka riadne dýchala... malá to mala na sebe ale relatívne dlho, do nosítka mi to ale príde vynikajúca kombinácia, vlniaky a do toho stay dry flipka pod ňu bambus...

milvasik
17. okt 2010

@zojec to je ta Tots Bots EasyFit Onesize 2010? A je aj dobra? Chystam sa ju kupit.

zojec
17. okt 2010

dievcata, co je toto za znacka, ake su to vlniaky? nic sa tam o nich nepise.. iba ze maju obrazky.. a to mi velmi nepomoze pri rozhodovani... http://www.latkovky.sk/produkt-detail/wool-cover dakujeeeem 😉

zojec
17. okt 2010

@milvasik ano je to ona... dnes sme ju mali 1x, este malo vypraty bambus, takze nesala vela.. ale inak super.. len si do nej treba dokupit vkladacku..

izabelkak
17. okt 2010

@zojec to sú babyidea, písala o nich @katka.carska .... kukni vyššie, ale podľa toho čo som čítala sú dosť hrubé a mohutné... ak chceš vlniaky na deň ja by som šla do LVB,teda neviem aké sú anavy ale mne sa tie LVB zapínajú v poho???
alebo teda SWB tie sú inak aj na sucháče...

izabelkak
17. okt 2010

@zojec šak máš vkladiek dosť nie??? ja dávam síce do staršej verzie namiesto origoš, asi mikrovlákno? bamboo hour od BI.... do tej kapsy sa dá strčiť takpovedieť čokoľvek, ako nestrkám to do toho chobota ale do kapsy...

zojec
17. okt 2010

@izabelkak asi budu tie LVB lepsie, lebo nie su jednovelkostne... nenatahuje tak okolo zmensovacich patentiek... no uvidim, co nakoniec vymyslim..

zojec
17. okt 2010

@izabelkak jasne.. ja mam dost 😀 ale tak vravim, ze k plienke nebola vkladacka ako k starsej TB 😉 nam zatial staci aj bez vkladacky 😉

izabelkak
17. okt 2010

@zojec no je to zvláštne že k nej tá vkladka nie je, ešte za tú cenu 😨

a to ten chobot nejako prekladáš? lebo to sú len 3 vrstvy bambus?

ivanajelinek
17. okt 2010

Ahojte kocky. Tak my pomaly zaciname latkovat. Dnes sme dali nejake tie stvorce a aj BG Flip a teraz vecer som si vsimla, ze maly ma vyhadzane cele brusko a aj ritku cervenu. Neviete ci to moze byt nejaka reakcia na latkovky?

zojec
17. okt 2010

@izabelkak chobot nema tu kapsicku na vkladacku, zvrchu je bambusove frote, to jemnucke ako na anave malej vkladacke a zvnutra mikroflis... este neviem posudit ktora lepsie saje, ci stara ci tato nova.. musim ju viac krat vyprat.. lebo cika dnes ostala navrchu...

zfidorka
17. okt 2010

@ivanajelinek gratulujem k drobcovi... 🙂 brusko moze byt podrazdene z BG flip, ak mal na telicku PUL umelinku... ritka cervena moze byt podrazdena od stolice, alebo ak bol dlho v mokrej plienke...

zojec
17. okt 2010

@ivanajelinek gratulujem k malemu.. 😉 moze to byt aj reakcia na prasok.. a ako mal brusko vyhadzane? a ritku zaparenu, ci tiez vyhadzanu?