Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sulky
20. okt 2010

@divoska , uzivili, my mame stale Mka, Lka zrejme potrebovat nebudeme. Su vyborne na plienku narovno, aj na nohavickove. Niekedy ma tie vlniaky ako spodne pradlo, a do toho vlozim maly bambusovy stvorec, a ten iba vymienam.

izabelkak
20. okt 2010

@sulky a koľko máte kg? fakt tie M-ká udržia plienku na rovno? ako je fakt že z tých Siek mi tá stay dry flipka trčí kúsok, lebo ked ohnem urobí sa guča, ale sedia ako uliate fakt ako gaťky, ale tak Iz má tak 9 kg predpokladám, nožičky ako pavúčik.... a tým že anavy sú bedrové plienočky v poho na to tie S-ká natiahnem....
takže
@divoska záleží ako Ti malý rastie/porastie, ale tak keď píše sulky že nosia v poho M-ko na plienky na rovno tak nechaj M-ko...

a nalanolínované musia byť asi viackrát, BI shorties detto tak min. 3 - 4, a keď je plienka moc mokrá zvnútra vlhnú ale nepremoknú, vyvetrám a sú o.k.... týmto hladkým úpletom trvá trochu dlhšie kým sa nalanolínujú ...

sulky
20. okt 2010

@izabelkak , mame cca 11, 5 kg

maja22
20. okt 2010

Ženy, čo poviete na toto? http://eskrina.sk/1864-plienka-the-pop-in-bambo...
Máte s nimi dobré skúsenosti?

zfidorka
20. okt 2010

@maja22 @kaktusik007 ju ma, pozri v jej albume...

maja22
20. okt 2010

@zfidorka vďaka 🙂

maja22
20. okt 2010

🙂

kaktusik007
21. okt 2010

@maja22 ale davala som ju len tak trosku, no teraz som ju zacala davat asi pred necelym mesiacom ako nocnu (plus dovypchatie) no a celkom sa da 😉 ale druhy krat by som si ich uz nekupila, leda ze by boli fakt ze sa skvelu cenu, ono ten vrchny material mi pride taky "lacny" na to, ze ta plienka stoji tolke peniaze..... 😖

zojec
21. okt 2010

@izabelkak viem si predstavit, ze o par mesiacov mi tie popoliny, alebo disany nebudu tak vyhovovat, predsa len su trosku hrube, fakt vhodne len na nohavickovu plienku, ale teraz v tomto obdobi su proste nr. 1 😉 teraz krasne vidno.. co vek, to ina potreba 😀 BoJ su krasne vlniaky... 😉 @divoska nedavaj si Mka prec... mne by bolo aj za Skami luto 😉

mamusia
21. okt 2010

@zojec super,dakujem,tie su fajn,lebo je tam aj ta vrstva podsita - vytahovacia,akurat na noc. Dnes idem este pozriet do jedneho obchodu,tak uvidim,ci tam tiez nebude nieco vhodne 🙂 ale tamtie sa mi pacia 🙂
A baby este som sa chcela spytat,ze ake plienky mi odporucate na noc,co znesu vela cikania,teda mala vzdy mala suchu plienku,ked som ju stihla dat hned ako otvorila oci na nocnik,no teraz je detska dost daleko a uz nestiham dobehnut a ma tam povacsine dost toho......ked dam bamboo plienku a na to stvorcovku,tak mi to vystaci?Lebo este nemam odsledovane,ci cika aj pocas noci,ci len rano teraz.Doteraz sme boli na papierovych cez noc aj von,no ideme 100% na latkove 🙂

sulky
21. okt 2010

@mamusia , dobre save nohavickove na noc su BBH, Anavy alebo BI.

zojec
21. okt 2010

takze dievcata k mojej dileme k vlniakom.. vyriesila ju dobra ponuka od @marecka a dnes mam v ruke LB crepe a musim povedat, ze su kraaaaaaasne.. hned ich dnes aj skusam, lebo su aj nalanolinovane, velkost idealna.... tesim sa na pouzivanie 😉

izabelkak
21. okt 2010

@zojec a akú veľkosť máš? my sme teda LVB crepe riadne vyobracali... sú to výborné vlniaky...

zojec
21. okt 2010

@izabelkak velkost M a su mensie ako najmenej zmensene anavy... takze uz viem preco nam nesedia.. proste su velke ☹ tieto malej sedia paradne ,aj material sa mi zda lepsi, pevnejsi

izabelkak
21. okt 2010

@zojec aj ja mám M-ko, na rovné plienky nám v podstate sedia výškou sedu iba nejaké 2 mes. predtým boli veľké ked dám na nohavičkové trochu vytrčajú okraje ale to neva hlavne že sú v rozkroku takže sa dajú aj v našom veku použiť aj aj, resp. na rovné ideálne....

zojec
21. okt 2010

@izabelkak tak to by potom tie anavy boli narovno asi aj tebe velke ☹

anxuska
21. okt 2010

Ahoj, tak začali sme ordinovať hnusky a riťka ako obrázok, muž sa mi smeje 😠
tak počkám na tiie separačky a dovtedy prvý krát v živote ideme na umeline.
Mne Fedor vôbec nechce na nočník a už má 2 roky ☹ , dievčatá obdivujem vaše šikovné detičky.
No my sme ho trošku pokazili. od 8 mesiacov do roku a pol sa mi nevykakal do plienky, no potom som musela ísť do nemocnice a od vtedy, keď vidí nočník, tak plače ☹

zuba
21. okt 2010

@maja22 Ahoj ja ich mám tiež, používam ich len cez deň a som veľmi spokojná. Akurát môžem povedať, že pri praní mám vždy suché zipsy popripínané o všetky plienky aj napriek tomu, že som ich zapla na určené miesto.

mamusia
21. okt 2010

@anxuska skus redukciu na wc,nanocnik je uz privelky a na wc-ku/v kupelni sa da zaujat vela peknymi vecami 🙂

Tak po hladani plienok, som sa dostalo k tym AIO a nasla som super gatky aj z vkladackou na noc,tak tie vezmem,dufam,ze budu fajn,budeme ich mat na noc a na von inak normal budeme pokracovat s pullkami. Tu su,ak by ste chceli kuknut 🙂 http://eskrina.sk/1972-plienka-the-pop-in-biela...

katka888
21. okt 2010

baby, ake mate skusenosti s flisacikmi? myslim flisacikove vrchne nohavicky?

izabelkak
21. okt 2010

@zojec no dnes to zase schytali BBH vlniaky, takže ja už asi plienky na rovno do vlniakom fakt dávať nebudem....

zojec
21. okt 2010

@izabelkak ☹ tak to nic moc.. ja som dnes pod malu dala 3x nocnik.. ked uz ma tie nove vlniaky.. ale len dva krat cikla 😉 kakame asi az zajtra 😀
@katka888 ja sem tam zalozim malej, ale este su jej trosku velke, tak ma velku ritku... ale este ani raz nepremokli.. ale dlho ju v tom nechat nemozem.. ani na sedenie som este neskusala.. vtedy vraj premokaju.. pod tlakom.. neviem ale ci pre tvoju malu uz nebudu dostacujuce..

divoska
21. okt 2010

jezis ja som taka nasrata a smutna. chcela som kupit od jednej holky udajne nove bg organic najprv jednu potom reku vezmem obidve, poslala som jej rovno peniaze s tym ze napisala ze po pripisani penazi na ucet posiela plienky. potom mi pise ze ona sa pomylila ze nema uz nove ze ma pouzivane a vratila by mi rozdiel, tak reku fajn mozu byt a potom mi napise ze ich predala niekomu inemu. aj napriek tomu ze peniaze a adresu ma od 17teho odo mna . akoze ja neviem ci som divna ja... ale strasne som z toho smutna tak som sa na ne tesila 😖 netusim ani ake hodnotenie jej mam za to napisat

etuska
21. okt 2010

@divoska ☹ 😖

izabelkak
21. okt 2010

@divoska pravdivé, nie je to korektné chovanie, ak niekomu pošlem č.účtu že nech zaplatí,tak mu automaticky vec podržím... toto veru zaváňa hodne, najprv nové, potom použité a potom žiadne??? 😨 to je akože čo 🤐

katka888
21. okt 2010

@divoska
joj, nech ti to dobre dopadne..... na nerv, ze?

divoska
21. okt 2010

@katka888 dik, jo na nerv, a hlavne ze som fakt chcela tie plienky a tesim sa na ne jak debil od vikendu. zajtra pojdem na zapis do skoly tak ze bude mat chlap do coho rychlo v aute alebo na chodbe vzdy prebalit. inak nechapem aj ked by niekto o to prejavil zaujem posielam tomu kto mi prvy poslal peniaze a adresu hadam, a druhemu sa ospravedlnim nie? vr. tak dufam ze tie peniaze uvidim. ale plienky som chcela fnuk fnuk fnuk. a teraz len fakt dufam ze tie peniaze vsetky uvidim a nevrati ich tomu komu posiela tie plienky. keby to bol aspon niekto z vas. @izabelkak dik za formulaciu ;) ja som z toho momentalne prilis rozrusena aby som vedela takto vecne argumentovat.

katka.carska
21. okt 2010

@izabelkak flisaky by mohli byt fajn pre vacsie dietko, co neposedi 😀 - kedze ten material trochu pruzi, mali by udrzat i plienky narovno - operu sa v pohode, vyschnu sup-sup.
@mamusia na noc staci dobra vkladacka, do hocijakej nohavickovej plienocky - ta je podla mna len obalom.

dugyna
21. okt 2010

@katka.carska kati nam sa osvedcili teraz tie tvoje flesaciky...kedze BKMkujeme , tak na doma su super ked do nich dam jednu alebo dve organik vkladacky ..je to super bez plienky len tak cisto flesaky 😉