Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
28. okt 2010

@sulky sak michaela80 pisala o 20:47

sulky
28. okt 2010

@labutka , skopiruj mi to prosim ta, ja tu nic nevidim

avila
28. okt 2010

V mamine neviem, ale v Dietati bol uz 2. krat po sebe tiez 🙂

Ja na lanolinovanie pouzivam sprchac, pekne vonaju 🙂 Detsky ampon sa mi neosvecil, musela by som ho tam strasne nakydat, spravili sa mi potom take vlocky, ci co....

labutka
28. okt 2010

@sulky ja som tu cez mobil a neda sa mi kopirovat. Ved to je hned nad tvojim prispevkom, co zacina hej baby.

labutka
28. okt 2010

@avila mas uz nove dieta? Ja som ho dnes este nenasla...

avila
28. okt 2010

@labutka to este oktobrove 🙂

dugyna
29. okt 2010

caute kocky akurat som dokoncila album nasej latkovej vybavy....este mozno uprava nejakych detailov....ale tak sak ak mate chut tak kucnite...

dugyna
29. okt 2010

@katka888 staci ti obycajny kybel od farby alebo stierky co ma vrchnak 😉

zojec
29. okt 2010

@dugyna krasny albumik 🙂 plienky su najkrajsie modelky 🙂 a co nemozes spavat?

katka888
29. okt 2010

😉 @dugyna
mam kos s vekom , a aj vak na plienky, len v poslednej dobe to citit ovela skor ako predtym

zuzkaro
29. okt 2010

dugyna krasny a insoirativny albumcek, najma pre mna co este len cakam a haldam inspiracie co a ako 🙂

labutka
29. okt 2010

@zuzkaro sak pokukaj aj dalsie albumy, skoro kazda z nas tu nejaky ma. 😉

zuzkaro
29. okt 2010

@labutka sak som pokukala preto som dala ten moj mini vyber na zaciatok a uvidime ako sa malemu bude pacit v plienockach ake sa nam najviac budu pacit a potom budeme dokupovat, ako taky maniaci 🙂

zojec
29. okt 2010

@zuzkaro jaaaaaaj na maniu pozor.. 😀

zuzkaro
29. okt 2010

@zojec som zistila, ako som vas citala tak som tooolko kraaasnych plienociek ponchadzala, ze neviem 🙂 sa budem musiet potom krotit lebo toho pokupim a ani ich nevynosime alebo zbankrotujeme 🙂))

zojec
29. okt 2010

@zuzkaro odporucam kupovat vo vacsom az ked sa male narodi.. zistis co vam bude sediet.. 😉 aby si nemala zbytocne nakupene veci co potom neocenis a budes musiet predavat.. ☹

zuzkaro
29. okt 2010

@zojec nooo, sak tak to mam aj rozmyslene, na zaciatok mi mamka prichystala asi tak 60 ks klasika stvorce a mam vymyslenu tkuto zostavu co by som na zaciatok kupila: 3KS LL BAMBOO + 2KS LL VRCHNE GATE, 3KS TOTS BOTS BAMBOOZLE STRETCH + VLNIAKY DISANA NA NOC; K TOMU , 1XFLIPKY STAY DRY, BLUEBERRY MINKY ONE SIZE(KAPSOVA), FUZI BUNZ ONE SIZE ALEBO WONDEROO V2; AIO: MOMMY'S TOUCH, 1XBUM GENIUS VS4.0 teda neviem ci to pokupim vsetko alebo len cast, no uvidim

michaela80
29. okt 2010

@labutka Jeee vyzera ze v mamine je "maly slovanista"

zojec
29. okt 2010

@zuzkaro super vybavicka.. ale k LL bambusovym ti stacia aj jedny PULky.. radsej si zober dalsie nejake jednovelkostne 😉 ja som tie origos malo vyuzila, lebo na noc som davala na LL vlniaky.. 😉 a cez den nohavickove velmi nepouzivam a ak ano, tak davam navrch vlniaky

zuzkaro
29. okt 2010

@zojec dakujem za posudenie a zhodnotenie tak asi pridam dake tie fliky navyse alebo mas daku dalsiu alternativu?

petrinka
29. okt 2010

@zojec @zuzkaro myslim vsak, ze LL vrchne gate idu aj na ine druhy plienok. aspon mne sa to tak osvedcilo. tym, ze nemaju bokovy strih ako ich nohavickove plienky, tak "sadnu" na viac druhov🙂

zuzkaro
29. okt 2010

@petrinka OK, sak ja to uz dako pokombinujem 🙂 uvidime co povie krpec, inak uz sa neviem dockat balicka, dufam ze pride dnes lebo cakat az do utorka bude strasne, ked viem, ze tie LL su take male zlete chlpane uz sa na ne veeelmi tesim 🙂

petrinka
29. okt 2010

@zuzkaro urcite to pride dnes🙂 ved poste to trva najviac dva dni...potom daj vediet ako sa ti lubia🙂

zojec
29. okt 2010

@zuzkaro
@zojec jasne, tie pulky su super, len som myslela ze jedny jej rovnake stacia.. 😀 aspon ja mam radsej ked mam viac druhov plienociek..mozem kombinovat viac

zuzkaro
29. okt 2010

@zojec sak aj ja mam rada roznorodost, preto som vas hrooozne dlho studovala a rozmyslala a ci dlhsie som vas cital tym viac by som toho chcela 🙂
napr. zo zaciatku by som vlniaciky nechcela ale teraz som sa na ne namotala a urcite si aspon jedny na noc na zaciatok kupim a potom... jeden nikdy neviem co nakupim... cim castejsie sem zajdem tym viac inspiracii clovek najde a nakupoval by ako besny :P

petrinka
29. okt 2010

@zuzkaro nic si z toho nerob, ved sme zeny a nakupovanie mame v sebe🙂 ja som tiez otrok e-shopov🙂 napriklad oblecenie pre prdika ani inak nekupujem🙂 a ked uz nepotrebujeme nic, tak aspon bruzgam po nete a hladam kocik pre susedu... tomu sa uz povie mania😀
ale aspon neminam na blbosti, ale na veci, ktore clovek skutocne potrebuje.

mamusia
29. okt 2010

Ahojte,

tak vcera mi dorazila ta AIO all in one plienka aj s twofold plienkami,tak uvdim ako budu fungovat,bo fest dlho schnu,uz do vcera vecera a furt su mokre,tak dufam,ze do vecera dokym pojde mala spinkat,tak ich budem moct oskusat - uz sa nemozem dockat 😉

dugyna
29. okt 2010

@zojec dakuejem..ano oni sa radi fotia 😉
@katka888 kukam ze maly ma 8mes...viem ze aj minuly rok kocky ked zacala s prikrmamai tak sa stazovali ze plienocky viac smrdia....skus dat esenciu/vonny olej na veko kosa
@zuzkaro dakuejm dufam ze aj ostatne kocky dorobia albumceky..a niektore uz majuu 😉

zuzkaro
29. okt 2010

@dugyna to dufam aj ja albumceky su uuuuzasne inspirujuce :D

dugyna
29. okt 2010

@zuzkaro urcite. to som rada..podla mna by sme to mali mat kazda latkujuce mamicka aby sme navnadili aj ine maminky..ktore su si neni 100% iste 😉