Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zojec
22. nov 2010

@taanak o flakoch ani nehovor ☹ ja uz sa s tym trapim skoro mesiac.. raz je dobre, raz zle ☹ ano prijemna je , len mi vadi, ze je taka velka.. ale mozno je b. este mala 😀

limoni
22. nov 2010

@taanak tak mi sa v noci zatial prebalujeme, takze este disany neprevlhli, ozaj kedy ste prestali v noci prebalovat?

taanak
22. nov 2010

@limoni ja som prestala v noci prebalovat asi od 3 alebo 4 mesiacov

michaela80
22. nov 2010

@limoni ja uz tiez neprebalujem viac menej...spi mi v kapsovke od pol 7 do tej 5..vtedy sa mi zvykne pokakt poslednu dobu...cize prebali..ale plienka by este zvladla 😀 😀 😀 😀 do rana

zojec
22. nov 2010

@limoni ja som prestala prebalovat ked v noci prestala kakat.. cize cca od 2 mesiaca.. ale teraz prebalujem, kvoli tym zapareninam, ale len raz okolo 3-4tej.. no nie vzdy sa mi chce vstat z postele.. disany ani popoliny mi ani raz neprevlhli.. dokonca ani LVB crepe nie.. 😉

henushka
22. nov 2010

@limoni Ja mam tiez velmi rada organic vkladacky do flipiek. Na to, ze su z bavlny, dost vela nasaju 😎

henushka
22. nov 2010

@limoni S prebalovanim v noci je to asi hodne individualne. Moja mala v noci nikdy nekakala a dokonca aj ked mala tazsie noci a trochu si poplakala, tak si len cvrkla. Takze som dokopy prebalovala v noci iba asi 5x 😎 Ale samozrejme musim dat dostatocne savu plienocku kvoli "vypusteniu obsahu" po zobudeni 😀

henushka
22. nov 2010

@limoni Aha, a este som k tym organic vkladackam do flipiek chcela poznamenat, ze do tych 24h su vnutri vzdy suche, samozrejme, ze vonku v lete sa cas podstatne skracuje. Zato BG AIO organic schnu aj 2 dni 😠

emjee
22. nov 2010

baby mate niektora thirsties aio? http://www.mamaja.cz/prebalovani-deti/thirsties...

labutka
22. nov 2010

@limoni sak vlniaky pod pazuchy su veelka pohoda. Ja som dala babke schvalne ustrikovat siroky patent - maly spi na bruchu s ritkou vypucenou dohora, takze ak sa mu aj nahodou pyzamovy vrch vyhrnie, stale ma krize v teple. Jednodielne pyzamo nepouzivam, blbo sa mi to oblieka.
Kto sa pytal na bambooty? @zojec ? Ja mam tu dennu, je taka stihlla a dobre sava, a ma trochu vyssi strih ako IB. Som spokojna.

labutka
22. nov 2010

...uz vidim... @etuska aj pre teba bol moj predchadzajuci prispevok...

labutka
22. nov 2010

A uz dlhsie sem chcem napisat moju hlboku myslienku, ze latkujuce maminy by mali co najdlhsie dojcit, aby namiesto do UM mohli peniaze investovat do plienok. 😵 😀😀😀

emjee
22. nov 2010

@labutka suhlasim 🙂

labutka
22. nov 2010

@emjee dufam ze ten suhlas patril tomu dojceniu. Vlastne tym investiciam do plienok. 😉 😀 Mozno odplienkovanie dietata bude pre nas "za trest". Co potom budeme riesit?

zojec
22. nov 2010

@labutka 😀 ja som sa minule u nas pytala v teme, kolko baby minaju mesacne na mlieko a plienky, palky okolo 70€.. Tto by bolo latkoviek za mesiac.. hned som mm povedala kolko setrime.. 😀

divoska
22. nov 2010

@labutka suhlas s kojenim ja planujem vylucne do konca siesteho a potom by som rada aspon do dvoch rokov. nech si ludia o mne myslia co chcu. resp pokial sa sam odstavi, dufam ze nebude robit sprostosti 🙂 @zojec ty zasadne chodis so samymi dobrymi argumentmi ;) @emjee tie vyzeraju fajn, vzhladom na to ze thirsties pulky aj dobre sedia, asi by som do toho sla. co sa tyka kvality/savosti mozem jedine hadat ze sak smejdy nerobia. len skoda ze nie su univerzalne.

etuska
22. nov 2010

@labutka
dik 😉 zeby som objednala simonovi vianocny darcek... 😅

taanak
22. nov 2010

@labutka dalsie dieta, aby si mala s kym latkovat 😉

taanak
22. nov 2010

@emjee ahoj, ja som jedny zo zvedavosti zobrala - je to vlasne kapsa na styl MMT, cize otvor vpredu aj vzadu a ktomu dve vkladacky, ktore sa k sebe pripnu. Na prvy pohlad ma az tak nezaujala, ale pravdupovediac som ju velmi nestudovala a este som ju ani neskusala pouzit, kedze som ju zabudla v obchodiku 😉

brisilda
22. nov 2010

kocky prisla som k vam po radu ☹ moze sa pri latkovkach pouzivat detsky zasyp? puder??? treba aj vtedy separacky?

taanak
22. nov 2010

@emjee pozrela som sa este raz na tu thirsties a beriem spat co som povedala, lebo ja mam Thirsties Duo plenu 😔 . All in one som na zivo nevidela

emjee
23. nov 2010

@brisilda zasyp? to este niekto pouziva? teda viem, ze v obchodoch to dostat, ale nepoznam nikoho, kto ho pouziva, naco je to dobre? ale dala by som separacku

divoska
23. nov 2010

@brisilda moze, pouzivame. ale separackovu funkciu nezafrasenia plienky to neplni ;) pudrujeme malo, ale draheho to bavi. a je pravda ze ked mal maly obcas cervenu prdel, tak som kombinovala rybacinu s pudrom, lebo sa mi zdalo ze mast sama nepomoze.

brisilda
23. nov 2010

@emjee ano puder sa este pouziva 😀 nam ho netrebalo ale maly odkedy sme presli v plnom prude na prikrm kaka do kazdej jednej plienky a nie stale sa mi ho podari hned prebalit nakolko to nie stale smrdi 😀 cize zacina mat cervenu dupku a kedze krem nechcem davat tak sme presli na zasyp johnsons a naozaj je velmi dobry len neviem ci to neposkodi plienky lebo separacky pouzivat nechce akosi mi nesadli 😖

divoska
23. nov 2010

@brisilda mna ani nenapadlo ze by to plienkam mohlo vadit. a ved je tam toho minimum, my veselo na bambus aj na cokolvek sak to je trosku prasku. krasne to vysusuje aj ovoni ritku. ja ho mam rada. btw minule som zistila ze od teba mam ten kolotoc 😀 maly este ani raz nebol v postielke 😀 ale inak krasny ze jo 😀
baby tie plienky ste tu inak chvalili tie happy nappy ze?

brisilda
23. nov 2010

@divoska to vazne? 😀 ina nahoda 😀 😀 😀 ja by som na to ani len neprisla 🙂

emjee
23. nov 2010

@divoska myslis plavky happy nappy?

divoska
23. nov 2010

@emjee jo jo plavky samozrejme neviem dnes co taram @brisilda sak aj ja tom kukala ze jaka sranda neboj 😀 asi ho raz aj rovno posuniem ked sa nan dalej budeme len kukat. ked krpec bude stary cap uz ho zas nebude zaujimat 😅

emjee
23. nov 2010

@divoska podla mna su super, ale ak chces s malym chodit na nejaky kurz, tak si najskor zisti, ci budu akceptovat taketo plavky, lebo vacsinou chcu len jednorazovky (a pritom tieto zachytia ovela viac ako jednorazovky)

divoska
23. nov 2010

@emjee ach so dakujem za radu, jo musim to pozistovat najskor