• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@divoska alebo "pre dobry pocit veducich kurzu" mozes skombinovat jednorazovku a tuto :grinning:
23. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky to sa mi len zda alebo uz z tej stranky mamaja zmizla vacsina z veci :sweat_smile: :sweat_smile:
23. nov 2010 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky
chcela som sa spytat, co pouzivate na skrvny od kakania :wink:
a este jedna otazocka: v com mate plienky aby vam nesmrdeli? lebo ja ich mam vo vaku gro a teda ked ho otvorim, tak to citit mocom a statocne ... a pokakane si namacam do vody so solou proti skrvnam z DM drogerie.
diky za odpoved :slight_smile:
23. nov 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fialllka kaku som zapierala zlcovym alebo jadrovym mydlom, alebo lanza mydlom, kym mal riedku kaku... teraz len vyklopim do wc :slight_smile: a skladujem vo vedre s vrchnakom, ale ten smrad tam budes mat stale, to mas jedno v com to mas, hlavne je, aby sa nedostal von :slight_smile:
23. nov 2010 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fialllka ja mam zatial plienky na balkone a tam nech si smrdia kolko chcu :sunglasses:
23. nov 2010 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha diky :wink:
@taanak my balkon nemame :confounded: :frowning2:
23. nov 2010 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fialllka vo vedre od farby s vrchnakom v kupelni, von to necitit, dnu je smradek poriadny....
Na skvrny zlcove mydlo z DM.
23. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste vsetky, uz nakupujete vianocne darceky? :grinning:
@fialllka ja by som bola bez toho balkona stratena, lebo manzelovi strasne vadia ocikane plienky :angry:
24. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez kukam a nikde nikoho :slight_smile: chcem sa spytat, sa mi zda ze mi zacina byt citit mocom pracka :frowning2: co s tym? myslite ze pomoze cyklus na 90 s octom? bez pradla?
24. nov 2010 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na tej ceskej stranke je to uz dost preriedene, vsak?

Co na zapieranie v predpierke pouzit? Nedavam nic, nevadi?
24. nov 2010 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec vyskusaj, za pokus nic nedas. Ja pracku cistim tabletami na vodny kamen od ulricha
24. nov 2010 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak a ako cistis? davas k pradlu?my nemame vodny kamen.. takze nic take nepouzivam...
24. nov 2010 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferova nemusis nic davat, hlavne ze sa moc vyperie z plienok
24. nov 2010 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: nebude niekto objednávať z http://www.babykind.co.uk/specialoffers.htm ? :confused: "potrebujem" odtiaľ jedny vrchné gate :zipper_mouth:

Inak práčka mi močom nesmrdí :confused: Keď niekedy smrdia plienky, pomáha vyprať ich na 60°C v "normálnom" prášku a pridať pláchanie
24. nov 2010 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec pustim pracku na 90-tku bez pradla :wink:
24. nov 2010 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@taanak :wink: dakujem.. skusim to teda s tym octom..
24. nov 2010 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fibi vyzera to dobre, len ja tie znacky moc nepoznam a minky sa mi nepacia farby pre chlapca :frowning2:
24. nov 2010 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fibi apage satanas, nepokusaj :angry:

24. nov 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henushka dakujem :wink:

@labutka ad vlniaky pod pazusky, este mi napadlo, ze ked som ho do nich prvykrat navliekla, tak mi napadlo, ze vyzera ako uctovnik Fantozi :grinning:
ad dojcenie, pravda pravduca, inak si myslim, ze zeny co latkuju a mozu dojcit, tak to robia co najdlhsie, lebo tak nejako mi to ide k sebe - latkovanie a dojcenie

@fibi napsi ip wild.horses ona objednava tento tyzden :wink:

dievcata asi ozaj nakupujete vianocne darceky, dnes nikto nic
25. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@limoni vďaka, už som jej napísala :dizzy_face:

...latkovanie a dojcenie a ešte aj nosenie :wink:
25. nov 2010 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fibi no to som zabudla, veru tak aj nosenie :wink:
25. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fibi no nosenie, keby sme nekupovali kocik (vsak naco nam je), mohla som si kupit 5 satiek. Pri setrnosti aj viac. No chapete??? Ja nie, kde som mala hlavu :unamused:
25. nov 2010 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avila ja som rada ze som ho kupila. nechce byt v satke, uz mam aj manducu, ani v tej moc nie, sice je pravda ze kocik tiez moc dlho nemusi..... :grinning: mozno si casom zvykneme
25. nov 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avila :grinning: ja som uz skoro isla kocik predat, ale nejak si nan v poslednom case zvyka... no ale vo vanicke bola vseho vsudy asi 20x za pol roka.... cize fakt som mohla mat este satku navyse :wink: kocik este ocenis, ked nam deticky narastu a budu mat nad 10-15kg, kto ich bude nosit? mna uz po dvoch hodkach nosenia aj teraz boli chrbat.. :(
25. nov 2010 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata chcem sa spytat, ci som spravne lanolinovala vlniaky. vo vriacej vode cca 1l som rozpustila za cajovu lyzicku lanolinu, pridala detsky sampon a potom studenu vodu no a nakoniec vlniaky. pytam sa preto, ze v navode bolo pisane, ze by mala vzniknut mliecna tekutina a moja taka nebola :unamused:
25. nov 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulukn79 mliecna tekutina ti vznikne ked das do cca 1dcl horucej vody lanolin a sampon... v tak velkom mnozstve sa to asi neda postrehnut .. :slight_smile: a ci si ich dobre nalanolinovala, zistis ked pouzijes :wink: ale zle nalanolinovat sa asi neda. a postup si mala dobry
25. nov 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
baby prosím si dobré tipy na kapsovky a aio plienočky. Také čo sa vám osvedčili. Flipky už máme, spokojnosť a aj bum genius sú už na ceste, len by som chcela ešte nejaké...závislosť no čo, nehanbím sa za to :sweat_smile: :slight_smile:
25. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janefonda , nova tots bots easyfit :wink:
25. nov 2010 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, tak ja som sa po dvoch rokoch plienkovania konecne rozhodla skusit Bum Genius Organic :wink: Teraz u nas ficia iba AIO, ostatne su uz velmi neprakticke.
A som prekvapena, ze je ovela vacsia ako BG kapsovka. Kapsovky su nam pomaly male, a Organic mam zmensenu na predposlednej patentke. Vsimli ste si to niektora? Teda su strihovo ovela vacsie ako kapsovky.
25. nov 2010 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš