• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
babyyy som nadsena - vv bambusova anavy do flipky (samostatne bez nicoho ineho) je pre nasho ucuranka super kombinacia emoticon nic nepretieklo a to ju mal 3 hodiny a bola fungl nova emoticon a riadne sa nacucala emoticon
pod original flip staydry musim davat aj nieco navyse, lebo to by nam vydrzalo tak 30 minut emoticon emoticon emoticon
4. dec 2010 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee no ja mam pri flipke taky problem, ze sa mi malej zhuzve medzi nozickami a nedrzi jej to tak na siroko to by mi nevadilo, len mi vadi ze ma potom priamo na nozickach a suske aj tu PULku a to uz mi troska vaci :(
4. dec 2010 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee aku mas velkost tu vv anavy bmb?
4. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@julia30 aj M. sa to zhuzve, ale to mu niekedy robia napr. aj bbh magic
mne sa hlavne lubi, ze to neprecikal, lebo v poslednej dobe uz precikal vsetko emoticon po 2 hodinach mava mokre bodynko medzi nohami a ma to stve (najviac ma stve, ze sa neohlasi, jemu proste mokro vobec nevadi)
ani napr. male merino vlniaky teraz nemozeme skoro vobec pouzivat, furt mu pretekaju emoticon
4. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka tu najvacsiu - Lko
4. dec 2010 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee a skladas ju na chlapca?
4. dec 2010 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka to je ako? ja som zlozila na tretiny po dlzke (cize vsade rovnaky pocet vrstiev) a potom zohla predok, aby sa mi to zmestilo do flipky a pod pipikom mal tympadom dvojnasobok vrstiev ako pod ritkou emoticon
4. dec 2010 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee presne tak len ja zlozim najprv predok a potom na tretiny podla presitia... mala cika do plienky ako chalan dopredu emoticon si mi dala chrobaka s tymi vv, uz minule som na nich pozerala emoticon
4. dec 2010 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka diky za tip na skladanie emoticon to by mi nenapadlo, ale je jasne, ze to tak lepsie drzi emoticon
4. dec 2010 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee heh tak to ani mne a to ja tak uz vacsinou skladam aj normalne stvorce takze @zfidorka dakujem zas raz aj ja emoticon
4. dec 2010 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee tak tomu verim, lebo nase dieta ako krasne kakalo do serbla, teraz sa do neho vycika a potom sa za 5 min pokadi do plienky a usmieva sa ako jej je teplucko :D uz aby sa vedela aspon pytat alebo co emoticon uvidime ako sa nam to s nou podari emoticon
4. dec 2010 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka snad ma ospravedlnuje, ze je to moja prva vv emoticon

@julia30 pomaly sa mi dari prehovorit krpca na cikanie do nocnicka (dokonca pred par dnami dal aj do velkeho zachoda emoticon ) ale kakanie nie - to aj vidim, ze tlaci, ale mi zdrhne a na nocnik sa neda posadit
5. dec 2010 o 00:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlasim, ze mala precikala na durch prvu plienku v zivote, prepustil aj PUL, HH s original vkladackami to nevydrzala emoticon takze na noc urcite len bambusove vkladacky.. zas som o skusenost bohatsia emoticon
ja mam vv bambusove posite, takze asi ich zacnem vkladat do kapsoviek, ked to mokro mala neznesie.. emoticon nedoda mi tu niekto nadej, ze sa to ked bude starsia upravi???
5. dec 2010 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec jasné že upraví, veď som Ti písala že my sme do roka bojovali.... najhoršie to bolo keď sme začali medzi 4 a 5 mesiacom, a potom sa sem tam niečo vyskytlo....

@emjee tie vv musia byť skvelé... ja keby som si znovu robila výbavu, tak tie pružné vv od anavy, pár nohavičkových anavy, z AIO asi len kapsy a nejaká tá IB a pre najmenšie mimi klasické štvorce a bmb vkladačky, finity....

@emjee a BBH magic používaš s origin.vkladačkou alebo dovypchávaš? lebo nám neudrží dve cikanice, vždy pretečie, tak budem musieť vymyslieť čo do nej, no na to ako je široká ma to štve aby som to ešte nejako dovypchávala... napr. BG kapsa nám v poho len s tými origoš mikrovláknovými vydrží tie 3 hoďky v pohode niekedy aj viac ak je treba....

a tá flipka stay dry sa hužve aj nám a samotná nevydrží dlho....ale stačí mi dať pod to napr. kikko bmb 30x30 a dá sa....

to obojstranné bambus.froté z kt. predpokladám vv anavy sú je super savé... to sa s mikrovláknom ako je stay dry nedá vôbec porovnávať kapacitne.... ono naťahuje, naťahuje a potom keď už nemá kam vypustí to von, kdežto bambus Ti toto nikdy nespraví....

a ja sa vytešujem že fuzzi bunz mi prestala pretekať, stačí nám origoš mikrovlákno a pod to bambus.vladačka od TB....
5. dec 2010 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak najnovsie davam do bbh magic obycajny bavlneny stvorec a je to o poznanie lepsie emoticon
pod staydry do flipky davam tiez bl stvorec maly
my uz to snad doklepeme s tymito plienockami a pre pripadne druhe babo spravime novu vybavu emoticon najprv stvorce a potom sa uvidi
5. dec 2010 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nam bg na noc nevydrzia ale to davam iba tu novorodenecku vkladacku a vkladacku http://www.onlymommystouch.com/store/p/150-One-Size-Hemp-Inserts-by-Green-Acre-Designs.html co jej mam dat aby to vydrzalo ?
5. dec 2010 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 ja ak dávam na noc BG tak dávam bambusový prefold a 2 x bamboo hour, t.j. 12 vrstiev bambusového flaušu....

ako tú vkladačku skladáš? na koľko vrstiev? zároveň som sa tam nedočítala aký podiel konope a bavlny má tá vkladačka.....

5. dec 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak myslim ze 30 bavlna a 75 konopr a ma 4 vrsvy ked ju poskladam ...taze asi budem musiet dokupit prefoldy a bamboo hour..ale tym padom asi nedavas origos vkladacky, vsak
5. dec 2010 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja idem dnes po dlhej dobe skusit na noc dat latkovku, lebo doteraz sme vzdy vsetko precikali emoticon tak idem skusit co to da, nakolko sa v noci uz nekojkame a prespime celu noc tak uz aj necikame tolko v noci.

uvidime co to da ;) skusime emoticon v najhorosm ju v noci zabalim do jednorazovky zasa ;( dnes sme uz boli na latkach dez den a zvladali sme to emoticon tak drzte palce emoticon a ani ziadne viditelne zmeny s dermatitidou emoticon

5. dec 2010 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@julia30 najhorsie je ze u nas to prepukne vzdy na 3ti den :( ale drzim palce samozrejme emoticon
5. dec 2010 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@julia30: Aj ja držím palce.
5. dec 2010 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uvidime ale zasa som nerozhodna ;( nakolko je chora tak asi este pockame kym vyzdravie a bude to s mensimi jedmi mame dost ked ju mam zabalit teraz do jednorazovky v noci nieto este prebalit do latky :( a AIO jej davat nechcem lebo by som bola rada keby bola vo vlniakoch emoticon s tou jej plienkackou :(
5. dec 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec @miruss @labutka @izabelkak - babule dakujem za rady emoticon, začala som používať sudocrem, tak uvidím či sa to zlepší. Predtým som dávala rybaciu masť, ale len tenký film, teraz už dávam vačšiu vrstvu. No a ako ktorú plienku mám premočenú, niektoré dosť, malá velmi ciká a aj kaká (niekedy 3-4-krát za den), ani som nečala, že malé baby može totko cikat emoticon a niektoré len trošička. Snažím sa ich meniť čo najčastejšie, ale ked búva aj 4h, tak mi je lúto ju budit a to potom vyzerá tá plienka.
5. dec 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anaj_janka jeminenku, spanok 4 hodiny?? aj ja chcceeeeeeeem.. emoticon by som kupila aj extra plienky na taky dlhy spanok.. xi xi
5. dec 2010 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 na noc dávam len bambus, a cez deň zase len tie originál, ako keď si chcem byť na betón istá tak dám veľkú origoš a pod to nejaký bambus, stačí aj kikko štvorece 30x30....
ešte nejaké 3 vrstvy by sa Ti tam hodili, ak dáš k tej čo dávaš napr. bamboo hour tak to bude v pohode, resp. vyskúšaj dať tú veľkú originál vkladačku a pod ňu tú konopnú...

@anaj_janka veď práve tie malé mimi dlho spávajú, mne malá tiež ťahala 3 hodinovky.... tak daj namiesto IV separačky radšej fleesovú separačku, tá udrží sucho pokiaľ bude malá dlho spinkať....
5. dec 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee , tak plienky prat na 40ke som si este netrufla, ja mam tie iste gule co ty, ale musim prat najdlhsi program na 60 stupnov.
5. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “nepis do fora, co patri do bazaru”
5. dec 2010 o 20:54 • lenka1990
ahojte kocky, nepredavate niektora disany alebo popoliny natahovacie vlniaky? chcem este vyskusat tieto, lebo sme v noci museli prejst na pulky, vlniaky co mame mi maly zakazdym precika a je rano cely mokry... tak este dam sancu disanam a ak nie, ostaneme pri pulkach...
6. dec 2010 o 07:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby vcera som po dlhsom case prala a lanolinovala disany a spravila sa mi na nich dierka - v mieste kde boli najviac ocikane, pritom som citala, ze moc vlniaky regeneruje, ale su to uz druhe vlniaky, co sa mi v tom mieste akoby predrali - moze to byt tym, ze boli dlho nenalanolinovane?
6. dec 2010 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš