• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@zojec
@janefonda my mame to iste tuto noc sme mali rekord 11 x od pol 7 vecer do 9 rana... ale ocino spinka s nami, lebo ona zase v noci neplace tak ten sa ani nezobudi.... :angry: a momentalne mi fakt dzi tuto celu dobu plienka BG v ktorej mam kiko stvorec na 12 vrstiev a novorodenecku bg vkladacku... a nerobi to balik medzi nozkami :wink:
10. dec 2010 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janefonda,@zojec , mali sme preeesne rovnake problemy a skoncilo sa to ked mal maly cca rok a pol :wink: Teraz sa budi asi 2-3 krat, predtym aj 15 krat.
10. dec 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 ani moja neplače, len chce sosať :grinning:
kiko bambusový? Budem musieť aj ja niečo vymyslieť, aby to vydržalo a nepretieklo.
10. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janefonda no ten velky kiko bambusovy.. najskor na tretiny a potom na stvrtiny... a rano je taky zeby sa zmykat dal... :grinning: :grinning:

mne tuto noc zo 2 x urobila to ze ja sa oblozim vankusmi a vezmem ze sa ideme kojit a ona mi uz aj zaspi v naruci....niekedy je to na porazenie..ja ju kojim posediacky lebo sme mali reflux a nechce v lahu sa ani prichytit...takze ja mam ten spanok tak rozkuskovany ze az...
10. dec 2010 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky to si ma teda moc nepovzbudila :angry: že rok a pol...fuuuu, to už len rok má počkať? :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky jeeeej blahozelam k tehu... :wink: :wink:
10. dec 2010 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky, tie co mate WeeHuggers, ake vkladacie plienky su tam najlepsie?
10. dec 2010 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 ja kojím tiež v sede, po ležiačky nám to nejde...a tiež občas zaspí aj bez toho, ale väčšinou sa aspoň pricucne .
10. dec 2010 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonki ja ked som skladala novosklad, tak som okolo noziek plienku pozahynala tak, aby to dobre tesnilo...
tu to dobra dusa andelka aj nafotila http://www.modrykonik.cz/fotoblog/andelka/album/vazani-novoskladu/

@sulky blahozelam k babatku v brusku :slight_smile:
10. dec 2010 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janefonda zmestime sa :slight_smile: najviac miesta ma samozrejme krpec :grinning:
10. dec 2010 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivanajelinek vsetky vkladacky co sedia aj do flipiek :wink: ja do oboch skladam stvorce, alebo viacvrstvove a na to davam nejaku tenku vkladacku, najcastesie homemade bambusovu...
10. dec 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee my obcas dame malu spat nadranom medzi nas, drobec samozrejme ruky rozpazene a my dvaja s mm schuleni po bokoch :sunglasses:
10. dec 2010 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky aj ja gratulujem k tehu

@janefonda
@michaela80 ja som presla na dojcenie v lahu az ked mal krpec asi 8-9m, dovtedy len v sede, ale teda moj spal celu noc od 2 do 9m sam v postielke, az ked mu zacali zuby isiel k nam do velkej postele a budi sa v noci x krat na cuckanie (ked je ok, tak sa zobudi len 2x, ked ma problem, tak je prisaty permanentne)
10. dec 2010 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee moj sa pobral dobrovolne :slight_smile: sa boji ze ju zapuci.. a ako potom v noci striedas prska? u nas mala spi v strede a ja ju obliham raz z jednej raz z druhej strany
10. dec 2010 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec bud zavelim tatovi, ze vymena stran :grinning: alebo dojcim z jedneho boku ale naklonim sa tak, aby dosiahol aj na vrchne prsko :grinning:
aj mm sa bal, ze ho pripuci, ale skor krpec pripuci mm :grinning:
10. dec 2010 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky jej dalsi maly bobacik na ceste, gratulujem :slight_smile: ja si to v sede neviem predstavit.. ja dojcim v lahu od narodenia.... aspon nieco :slight_smile:
10. dec 2010 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee :grinning: :grinning: :grinning: ze vymena stran... xi xi to ako na vojne :grinning:
10. dec 2010 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka vdaka za tip :wink: ja som sa snazila to pozakladat pred zabalenim...nenapadlo ma to vylepsovat po tom ako som zabalila...E potom vacsinou reve ako tur...lebo chce byt rozbalena
10. dec 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky: Gratulujem k tehu.
10. dec 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee že celú noc prespal do 9. mesiaca? tichá závisť :wink:

10. dec 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec ja som stale na svojej strane raz si ho necham v strede ako spi a kojim ze sme smerom do stredu postele, na dalsi krat si ho zas dam ku kraju a najnovsie ho zpoza chrbta vypodlozim perinou. je zakryty, spolu sa tam kuklime, a nebojim sa ze sa mi zrube ked chytim mikrospanok. a este tak niekedy aj cez den vydrzi zaspat cize to mam vlastne ako polohovanie na tu jeho hlavu nech nie je stale na chrbte
10. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej @sulky aj ja gratulujem, bude na kom skusat plienocky :slight_smile: inak baby, my mame kopu plienok kapsovych atd a uz ani neviem, kedy ich mal na sebe naposledy, cele dni sme na stvorcoch s vkladackou a na to flipky :slight_smile: to je pre nas naj :slight_smile:
10. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamicky - latkovacky, uz vas tu dlhsie citam ale furt mam z latkoviek hokej... mam doma mesacnu dcerku a rada by som jej kupila par latkovych plienociek - viete mi poradit spravit nejaky startovaci balicek? :wink: bo pri nasom kakani a cikani o chvilku pri jednorazovkach skrachujeme :grinning: rada by som kupila nieco, co rychlo schne - nakolko mame v celom dome podlahove kurenie a len dva male radiatoriky v kupelniach a v zime vonka moc toho nenasusim, tak aby som nemusela vecnost cakat kym mi to vyschne... vopred dakujem :slight_smile:
10. dec 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@xlea na tak male babatko jednoznacne stvorce.. rychlo schnu, s najlahsie sa udrzuju... k tomu sadu 2x bum genius flip a 6 sty dry vkladaciek a nejake bambusove nohavicky na noc aspon 4ks ... na tak male babatko anavy su vyborne :wink: aj Bum hugger vypchate a este aspon 1 Pul nohavicky a vlniaky.. a postpne dokupovat nejake AIO plienocky, podla potrieb babatka
@alusha ani nevies ako ti tie stvorce v dobrom zavidim..
10. dec 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha my takisto akurat kapsovky mam len dve a chystam sa na dalsie, ale inak vobec neminam tie fajnove, stvorce, vkladacky, viacvrstvove a ich kombinacie a barsco na ten styl su mi pohodlne na pouzivanie aj pranie. inak som skusila dat nanoc minule LL s hemp hour vkladackou a jake fajn asi castejsie budem take robit :slight_smile:
10. dec 2010 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska ja som tiez tak skusala prehadzovat ju, ale kazde navyse butosenie jej nerobi dobre .. tak sa prehadzujem ja :sweat_smile:
10. dec 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky gratulujem k tehu aj ja :slight_smile:

@ivanajelinek ja tam tam naskladam velky kiko bambusovy stvorec a niekedy pridam home meda bambusove vkladky

@xlea suhlas zo zojec a ked aj vela kaka este si kup aj celulozove separacky, bude sa ti lahsie prat, ja mam 5 PULiek lebo maly kaka dost a su casto uspinene

tak moj maly sa nechce kojit po leziacky, takze ja v noci tiez sedim :unamused:
10. dec 2010 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec pekny clanok, to by mohli davat mamickam v porodniciach do baby boxu:slight_smile:
ale aj tak poznam mnozstvo mamiciek, ktore by si z toho nic nerobili :unamused:
10. dec 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka: Gratulujem k tehu. :slight_smile:
10. dec 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok