Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

snikol
15. jan 2011

@zojec dakujem.tak praveze nam vadi mokro v plienke ☹ ☹ .kvoli tomu som predala al BL classic a organic.skoda,lebo sa mi velmi pacia tie anavy. 😉 ☹

zojec
15. jan 2011

@snikol aj nam zacalo :( preto mame tu sty dry vkladacku .najlepsie su BG 4.00 kapsovky, bezkonkurencne 😉

snikol
15. jan 2011

@zijec BG poznam su nase najoblubenejsie akurat este tie starsie myslim 3.0 a mame radi aj IB AIO,len mame silne stehienka a m-ko je nam uz male.zial ☹

snikol
15. jan 2011

@zojec som myslela prepac preklepla som tvoj nick.

miruss
15. jan 2011

@snikol: Ako píše @zojec na pocit sucha v plienke stačí dať sty dry ale flísovú separačnú vložku Tots Bots.

emjee
15. jan 2011

@zojec @snikol co ja by som dala za to, aby mojmu krpcovi vadilo mokro v plienke 😀

zojec
15. jan 2011

@emjee no mojej to nevadi pocitovo, ked sem tam pusti aj kaku do plienky tak jej to neprekaza.. 🙂 ale pokozke to vadi.. hned je zaparena, cervena a dermatitida na svete :(

emjee
15. jan 2011

@zojec aha, tak take nam nastastie nevadi 🙂

snikol
16. jan 2011

@miruss,vdaka 🙂take separacky mam tak potom sa rozhodnem 🙂
@emje ty by si uz chcela maleho odplienkovat vsak?? 😀

katkaaalex
16. jan 2011

Ahojte dievcence, poradte mi, prosim Vas ake plienocky ste pouzivali od narodenie, pre tie najmensie babetka? Ja mam po malom Baby Luci a Popoliny vsetko jednovelkostne a malemu to strasne vadilo, bolo to pre neho velmi velke tak sme ich pouzivali skoro az od 6 mesiecov kedy mu neboli az tak velmi velke a citil sa pohodlne. Dakujem Vam 🙂

sulky
16. jan 2011

@emjee , ani nam nevadi mokro v plienke, ani kako. CO by som dala za to keby sa chcel odplienkovat? 🙂 Zatial sa pytame iba na velku. Na malu ani za svet.
@katkaaalex , pre najmensie baby pouzivaju stvorce. My sme mali nohavickove, ale druhy krat sa tiez chystam na stvorce.
Inak, je dost velky vyber novorodeneckych plienko, padnu najmensim babatkam ako uliate. Ale zasa nevydrzia dlho. Super su novorodenecke anavy, tots bots flexitot cislo 1, tots bots bamboo cislo 1 alebo tots bots . Tie druhe dve sa mi zdaju o cosi vacsie ako anavy.

sulky
16. jan 2011

@katkaaalex , alebo potom z jednovelkostnych AIO skus take, ktore nerobia gucu a velky zadocek. Su to napriklad anavy easy, tots bots easyfit onesize 2010

sulky
16. jan 2011

@katkaaalex , ozaj a este viacvelkostna BG. Bum Genius All in One cislo S, ta je tiez mala a super sedi. Skoro ako pamerska 😀

zojec
16. jan 2011

@katkaaalex aj LIttle lamb 1 velkst sedi tak od 4tyzdnov 😉 anavy nohavickove viacvelkostne urcite dobre padnu... najhorise boli viacvelkostne baby lucy.. tie boli uplny horor, vpredu robili velmi velku gucu. Bum hugger velkost S, nositelne od 2 mesiacov do 7-8 (nam je este stale dobra), s AIO viacvelkostnych plienok, BG kapsovky, flipky, Tots Boots, anavy easy.. vsetko nositelene od 2 mesiacov.. alebo cca 4kg.ale tie prve mesiace su aj tak najlepsie stvorce 😉

elixia
16. jan 2011

@katkaaalex ja som od cca 7.dna pouzivala Itti Bitti,sadli nam dobre, tak isto aj Gro Baby, ale uplne najlepsie nam boli Swaddlebees Ska. Ja som stvorce nepouzivala vobec 🙂

zojec
16. jan 2011

@elixia IB sedeli, to je fakt, len skoda ze v nich nesedelo aj hovniško 😀 to bolo vsade.. .

elixia
16. jan 2011

@zojec vazne? Ja sa nemozem stazovat, nam nic neuslo 😀 Az teraz,ked je vacsi a tucnejsi,tak sem tam precika..

sulky
16. jan 2011

@elixia , my sme IB precikavali az pokym sme nezacali chodit 😉

elixia
16. jan 2011

@sulky no tesim sa 🙂 tak uz asi L-ka nekupim

sulky
16. jan 2011

@elixia , my sme vyuzili praveze iba Lka. 😎

kralicica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika12345
17. jan 2011

@behulka prosim ta, ake su to tie Mam stvorce, este som o nich nepocula, nemas nahodou na ne nejaky odkaz? Kde si ich kupila?

katkaaalex
17. jan 2011

Dievcence, dakujem Vam za rady, velmi ste mi pomohli 🙂 Pekny dnik Vam prajem 🙂

erika12345
17. jan 2011

@zojec dakujem, tieto mam na zozname, ze ich kupim. Tak je dobre vediet, ze su dobre. 😉

behulka
17. jan 2011

@katkaaalex u nas jednoznacne vedu stvorce.
@erika12345 su dobre, ale aj drahe, este tak popytat si ich od pribuznych ako darcek namiesto nejakych hrkalok, flasiek ci cumlikov. Mame tu vacsiu velkost 80x75.

labutka
17. jan 2011

dievcata idem robit prezentaciu. latkovky vo stvrtok 3.2. o 10.00 v MC Rybka v BA - Vrakuni. www.webareal.sk/mcrybka alebo www.latkovky.sk/prezentacie
nosenie v stredu 9.2. o 10.00 v MC Rybka v BA.
Rozsirte informaciu, ak mate chut prist piste mi do IP. dikes.

a ked ste na FCB tak ku je link na skupinu Latkoviek http://www.facebook.com/event.php?eid=158079147...

katkaaalex
17. jan 2011

@behulka a ake stvorce? Mas nejake specialne alebo klasika bavlnene? A co pouzivas na vrch, ake nohavicky? Dakujem 🙂

erika12345
17. jan 2011

@behulka dakujem, ja objednavam z ceskej stranky a tam su lacnejsie.
A nasla som tam i viacvrstvove plienky Kikko, stredna cast je nasita z 8 vrstiev a okraje zo 4. Mali ste ich niektora? Da sa to pouzit i na novosklad, co myslite? Alebo v kombinacii s klasickym stvrocom? Ma rozmer 53*37.

zuzkaro
17. jan 2011

baby tak po 5 dnoch doma skusam prvy krat stvorce a na to flipku, no som zvedava co na to maly povie ;)
len sa mi zda ta rituska trosku vacsia, nebude mu to vadit pri spinkani? aby nemal problem so zvracanim