• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@sima.p
daju/jasne-ale su lepsie pri malych bbatkach/predsa vacsie deti uz aj viac curaju.Ale dostat aj bambusove stvorce/napr. v DM/tie su savejsie
18. jan 2011 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p
presne tak,alebo na noc}bamboo}
18. jan 2011 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska asi má dobré kako ten Tvoj... a tie vkladačky Stay dray máš tiež BL? Videla som niečo tak na ich stránke, možno pár objednám.
18. jan 2011 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vďaka za odpovede, odteraz sa budem snažiť sledovať Vašu diskusiu, len Vy ste tu iný "level", kedže už máte skúsenosti...
18. jan 2011 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p
stay dry mam tusim yn.Little lamb a potom tie vkladacky Bum genius Flip Stay Dry/poyri moj album :wink:
18. jan 2011 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky poznate,mate skusenosti?
http://www.medley.cz/pleny.htm
Sorry,ak sa to tu uz vyskytlo,nesledujem vas stale.. :wink:
19. jan 2011 o 00:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elixia osobnu skusenost nemam, ale co mam nacitane na forach - je to nekvalita :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2011 o 06:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elixia
asi bz som radsej objednala na tvojom mieste BL Organic,alebo Velour su podla mna super s tou Sty Dry vkladackou/a aj strihovo su fajn.Mne trochu pripominaju SWB :wink:
mam vo fotaku tusim odfoteneho +Simona v nich,tak skusim hodit cim skor tu na MK
19. jan 2011 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p nase hovienko ked sa neda odlepit, tak nan rozprestriem toaletak, na cca 5 minut a ono sa pekne prilepi na ten papier.. ale ked nechas velmi dlho, tak sa ten papier uplne rozmoci.. musis to vystihnut :grinning: moja s prikrmami zacala kakat aj 3x denne.. tie dve kaky vystihnem na nocnik, ale niekedy sa zadari aj do plienky :wink:
vkladacky zo stvorcov urcite nie.. to je malo save.. radsej si kup bambusove latky a usi si z toho :wink:
ja napr. BL plienky nemam rada.. malo save, gumicky otlacaju.. su aj ovela kvalitnejsie plienky :wink: ak mas stvorce a nechces vela investovat, tak ich mozes v pohode pouzivat, ked na ne polozis nejaku savejsiu vkladacku, alebo si kup uteraciky v tescu take malicke 30x30 a zastrc dovnutra do plienky... na vrch vlniaky alebo pulky a je :wink:

@elixia myslim, ze pri plienkach skoro vzdy plati, cena ´= kvalita..
19. jan 2011 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec moja má už takmer 18 mesiacov a ked aj vidím že kaká a ponúknem jej nočník, ani za svet tam nechce kakať, jednoducho jej to tam nejde, zasekne sa. Ale s tým toaletákom skúsim...
19. jan 2011 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec
mne osobne BL vyhovuju-teda BL bamboo/strih nam sadne ovela lepsie ako Little lamb} a aj Organic a Velour su super/akurat tie Classic bz som uy asi nekupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2011 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee vdaka :slight_smile:

@etuska mam dve BL,jednu velour a jednu bamboo,zrejme kupim dalsie ked pojdeme domov,ja som s nimi tiez spokojna :slight_smile:

@zojec aj som si myslela,len som si to chcela overit u skusenejsich :grinning:
19. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elixia
ja som tiez vcera pozerala ake maju farby :grinning:
ale premyslam ze vyskusam este ine znacky :dizzy_face:
este sa mi pozdavaju tie Bambooty na ktore som ti hodila link/no uvidim :dizzy_face:

vyprala som TB Fluffle/tak ich odfotim ked budu suche a hodim do bazariku tento tyzden/ak sa ti zapacia/mas prednost :grinning: ak nie/verim ze si noveho majitela najdu.
Uz pomaly predavam mensie plienky a doplnam Simimu vybavu.Chcela by som sice este 3tie babo ale to je vo hviezdach a pri tejto mojej zavislosti budem chciet urcite vyskusat aj ine plienocky :grinning:
19. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska mne strihovo najlepsie vyhovuju anavy nohavickove.. tym sa nic nevyrovna.. :wink: LL su velmi velke na ritke a ked je nabrusku tak tlacia tie suchace.. uz ju vobec nepouzivam, ale velkost 1 bola super na male babo.. a BL strasne malo saju.. to bolo prebalovat kazdu chvilu.. pretiekli aj vlniaky...
19. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec
aj BL bamboo?lebo ja som dala Simimu na noc+1bamboo a 1stay dry vkladacku a v pohode vydrzali celu noc,aj ked rano bola plienka uplne mokra,ale Simon spal dobre.BL bamboo davam na noc ak nemame suche "hamburgery" :grinning:
19. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska tie som nemala.. ma odradza ten matros, je taky ako na LL, take hrube frote, po case skriabe :wink: viiac mi vyhovuje teplakovinovy bambus :wink: ale ja uz mam nohavickovych plienok dooost :slight_smile: vlastne vsetkych :wink:
19. jan 2011 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska oki,dakujem :slight_smile: Ja som kupovala vsetko nove plienky prave kvoli tomu,ze odlozim aj pre dalsie a usetrim..no ale uz teraz o setreni nemoze byt ani slovo,minula by som na plienky snad aj posledne peniaze :grinning:

@zojec tie anavy chcem tiez skusit ked pojdeme domov,ked ich tu tak vychvalujete :slight_smile:
19. jan 2011 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska No presne toho sa obávam, že ak by ju mala celú noc a teda by bola celá mokrá, či by z toho nemohla prechladnúť. Alebo sa obávam zbytočne? Inak sa mi tie látkovky veľmi pozdávajú. Zatiaľ som iné ako BL neskúšala.
19. jan 2011 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p
no kazda y nas ma svoju oblubenu znacku/ja napr. nedam dopustit na Bum Genius Flip Stay Dry/ale to je doost oblubena plienocka.
na noc by som skor odporucala pre vacsie dieta tu plienocku co som spominala vcera Ella s House Bum Hugger :slight_smile:
19. jan 2011 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elixia
ja mam zase dost plienok z bazaru a teraz uz len dokupujem take kusky co sa mi pacia a S/ka predavam
19. jan 2011 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska cim vypchavas BH na noc?
No ja som hned na zaciatku nakupila rozne znacky,ze vyskusame a uvidime,ktore sa osvedcia...a zatial som spokojna v podstate so vsetkymi,aj ked,ako pises,kazda mame oblubenu znacku :slight_smile:
19. jan 2011 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elixia
niekedy nicim}je tam prisita ta konopna vkladacka,resp. davam Kikko bamboo stvorec
19. jan 2011 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elixia
idem uspat drobca/mrknem vecer :slight_smile:
19. jan 2011 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska no mne sa to len s tou vkladackou zda tenke :slight_smile: Kikko mam aj ja,davas tam ten 70x70 ci mensi?
Moj sa o chvilu este len zobudi :grinning:
19. jan 2011 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska tebe staci s tou vkladackou :confused: :confused: ja davam BI prefold a rano mozem zmykat.. :wink: kym bola mensia tak mi stacil BL bmb 30x30
19. jan 2011 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec asi blba otazka,ale co je to ten prefold? Pouziva sa na vypchavanie?
19. jan 2011 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elixia http://www.ekoplienky.sk/product/babyidea-bamboo-twofold-2-ks-97/, tu su vsetky ukazane :wink: prefold je vlastne vkladacia plienka obycajne o rozmeroch 30x40 a sklada sa na 3jem twofold sa preklada len napoly, je uzsi :wink:
19. jan 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš