• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@jana.oravcova , ano, treba :wink:
@zfidorka ,@sima.p , aj my sme mali atlantic espiro :slight_smile:
9. feb 2011 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky :wink: a už si ho vymenila, ked píšeš, že si mala?
9. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka a tie LIO lovey bumms treba lanolinovat? rozmyslam zeby som si aspon 3-4 vzala na leto..sesterku mam v amerike a na leto pride domov...
9. feb 2011 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eridani ešte ich mám, na malú som ich ešte nevytiahla, ja som bola spokojná. Niekto písal, že sa pri chodení zploštia a potom pretekajú, osobne som s nimi nemala problém až na to, že niektoré tie druhy už poriadne nedržia.

@michaela80 ako každé vlniaky ich treba lanolínovať :wink:
9. feb 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bihan tak potom nic... a ty ich mas?
9. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 hej mám :slight_smile: L-ká, takže Malina do nich akurát dorástla.
9. feb 2011 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bihan a si spokojna s nimi, tiez su take "lepkave" ako klasicke vlniaky po kure s lanolinom? :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 pri Sáre som bola :grinning: teraz ešte musím zohnať lanolín, lebo jediné vlniaky, čo som mala, som nechtiac oprala s plienkami na 60, takže ich má teraz mladá pre bábiky. A lepí to len cca prvý deň, potom máš pokoj.
9. feb 2011 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 vsetky vlniaky su po kure aspon trochu lepkave. Podla toho vies, ze su dobre nalanolinovane.
vlniakov sa neboj, nebudes lutovat. :wink:
9. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka samotne vlniaky ma nalakaju sak som troje kupila v tehu a hned aj predala..ale toto ma zaujala ze je vsetko v 1.....a tie biele su velmi lacne ze 11 USD
9. feb 2011 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby,

neperiete niektora plienky v pracich gulkach?
9. feb 2011 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 to sú vkladačky za 11 :grinning: Dá sa to prirovnať k tvarovanej plienke.
9. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bihan uz som zistila ked som to nhodila do kosika... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2011 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p , ano, predala som ho, lebo mi moc nevonala sportova cast :slight_smile:
@mamusia , ja periem, aj dugyna, michaela80,...a dalsie :sunglasses:
9. feb 2011 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky a nesmrdia Vam plienky/gatky? Ja som zacala davat levandulovu silcu,tak ako to vyberiem,tak je ok,sa to vysusi a plienky ok,no gatky ako tak,trosku citit po moci,no ako mi pocika cc,tak strasne smrdi.......tak preto som sa dnes rozhodla davat k cc po vybrati inych plienok a guliek avivaz,bo nevidim ine vychodisko :unamused:
Teda mam pocit,ze aj tie gulky od tej ciky tak smrdia......
9. feb 2011 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, stalo sa mi ze mi smrdeli plienky, ale po case to preslo. Inak, viac bab to tu riesilo, tusim aj @zojec :grinning: A pritom neperie s gulami.
Ako dlho trva praci cyklus? Ak periem ten najdlhsi, tak nesmrdia. Cca 2 hodiny. A tiez pomohlo, ked som predtym plienky dala plachat v nappy fresh.
9. feb 2011 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky 2:21 mam program a na 60-tke periem,oni nesmrdia ked sa operu a vysusia,no ako si len cvrkne do cc,tak akoby sa pokakala taky smrad.....
9. feb 2011 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamusia , jaaj, no tak to je to co tu riesili uz viacere, ale z vlastnej skusenosti - onedlho to prejde :sweat_smile:
@zojec, tebe este stale smrdia?
9. feb 2011 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ja uz ich mam dlho,asi tak 3-4 mesiace a stale to nepreslo :sweat_smile:
9. feb 2011 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn baby ti uz odpovedali, ja som len zaciatocnik-teoretik, ale na tie flipky som si tu precitala kopec chvaly a paci sa mi, ze su multifunkcne :grinning: mozes ich pouzivat samostatne s vkladackou alebo ako vrchne gatky

kocky, co sa tyka toho eshopu, tak to je irsky(www.earthmother.ie), momentalne zijeme v dubline (teda to momentalne je uz 6 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a to bol jediny, kde som nasla latkove plienky a aj to iba bum genius...ale maju tam kopec inych fajn veci...z balika som bola teda sklamana, ale nakoniec sa zachovali super, tak sa tesim :slight_smile: takze, co sa tyka latkoviek, podporujem slovensky trh a takmer cela pociatocna vybava je zo slovenskeho eshopu :wink:
9. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamusia avivaz ti nepomoze ani nahodou.. :slight_smile: bude to smrdiet aj tak.. chvilu smrdia, chvilu nie.. teraz asi 2 tyzdne nesmrdia, vzdy 12 hodin pred pranim namacam, davam pol odmerky persilu sensitiv, lyzicu nappy fresh, potom dam vyplakat do pracky a periem v slize na 60tke 3 hodiny.. sliz davam kvoli malej pokozke.. ale z casu na cas aj v persile vyperiem aj s dvojitym plakanim.. zatial nesmrdia, ale ako dlho neviem..
9. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim Vas, existuje niekde v B.Bystrici obchod, kde by sa dlai kupit latkovky? (ze nie e-shop?) dakujem! :wink:
9. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz urcite nie.. ak si chces pozriet latkovky, tak v blave je obchod.. a preco nechces cez e-shop?
9. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz no to teda nie je a asi ani v blizkej buducnosti nebude, ludia nejak nemaju zaujem tu na str. slovensku :( a eshop je v pohode.. akurat ze nemozes pochytat :wink:
9. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec @crysmile mozno je ten chybajuci obchod vyzva pre jednu z vas :wink:

@mamusia ja periem na striedacku v guliach a vo frosch aloe vera, pred pranim davam vyplakat s lyzickou sody alebo mio freshu, raz za uhorsky rok namocim pred pranim na 3-4 hodiny do mio freshu
10. feb 2011 o 06:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee joooooooj ja by som mile rada nieco take otvorila.. by som si to tam urcite uzivala :grinning: len skoda ze tu ludia nemaju peniaze, ak by bol zaujem o lat. plienky taky ako o prezentaciu, tak by som po mesiaci mohla rovno zavriet :( ved nech baby co maju eshopy zhodnotia odkial maju najviac objednavok.. celkom by ma to zaujimalo.. :wink:
10. feb 2011 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crysmile @zojec no to ja som skor z okolia BA, takze v pohode...ale svagrina sa zaujimala, tak som hladala nieco v BB, ze ju tam poslem... a takze nic, hovorite... :slight_smile: tak dakujem...
10. feb 2011 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz ja robim prezentacie v BA a okoli. Najblizsia bude o tyzden v stvrtok 17.10. o10:00 v MC Rybka v BA-Vrakuni. :wink:

Ale aj spolupraca s materskymi centrami je dooooost tazka, ked tam poslem niekolko e-mailov a nikto sa ani len neozve. A pritom vacsina z nich ma na webke, ze hladaju maminy, ktore im pomozu s programom a podobne. :confounded:
10. feb 2011 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka najblizsia bude 17 oktobra ? :slight_smile:
10. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn neeeeeeeeeeeeeeeee. jeeee co som to napisala? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: som sa predbehla, som chcela napisat 17.2. o 10:00 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: buduci stvrtok. :wink:
10. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš