• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@labutka tato ma stitok medium ale patri do kapsoviek. tak potom to bude asi L, bo tato ma 30x30
25. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ja mam tiez vkladacku z LL Skovej kapsovky je cca 30x30, ak je to ta ista, tak sa velmi neda provnat s BI.. BI saje ovela lepsie, ale LL je dobra na den :wink:
@fionka1711 a ten suchac na chrbatiku nebude pichat?? :confused:
25. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. feb 2011 o 16:40 • fionka1711
@lucinka83
pre nas je wonder V2 jedna z najoblubenejsich, pouzivame ju na vonku, k doktorom a pod. ci vydrzi noc neviem, lebo my v noci nepiskame, ked sme piskali, pouzivala som bambusky nohavickove a prebalovala som tak raz v noci, ked som zistila, ze je napiskane.
ta wonderka mi vydrzi mozno tie tri hodky povonku, no zvacsa je to vtedy, kedy mala sedi bud v kociari, alebo v autosedacke, takze ju nenechavam dlho, lebo tym tlakom , ako sedi, tak jej plienocky, hoc ake , nemyslim teraz len wonderku, zvyknu premocit okolo noziciek... latka predsa len ked na tom babo sedi a tlaci vahou, tak akoby zmykalo tu latku.. hadam chapes, co myslim, takze ak babo spi, a nesedi 2 hod na plienke tak neviem....
25. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@priadka :wink: ja som to skusila...a lepsie je na sucho.este ked sme nerobili s malou BKM tak nam kyblik stacil ,pralasom raz za 2-3 dni, ale ten treti den som teda rvala plienocky :grinning: ,ale narvala :grinning: .a ked uz nie nachystala som ich do pracky :grinning:
25. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkaro
:grinning:
my bodujeme s touto :
25. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vyrobcovia plienok odporucaju skladovanie pouzitych plienok na sucho. Ak chces skladovat na mokro, kvoli bakteriam odporucaju namacat maximalne 24 hodin.
25. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, tak peniaze mi už dnes poslala... Síce som prišla o vyše 5 EUR na poštovnom (čo som zaplatila jej + odoslanie), ale lepšie ako mať plienky, ktoré sú mi na nič a ktoré by som predala možno tak za 10 EUR.... Plienky som aj ja dnes odoslala jej.
25. feb 2011 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p super ze to nakoniec dobre dopadlo :slight_smile:
25. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas, co je lepsie na noc :
litle lamb bambus alebo bum hugger ?
26. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn radsej bambus nez konope.
26. feb 2011 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mY máme LL a sme spokojní...
26. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby zaprate vkladky z ib od hovniska cim vyperiem????
chcem predat podaktore plienky a nechcem to predavat take ,su tam bleducke fliaciky ,ale plienky mam krasne len vkladky nemozem vyprat ,nepiste mi ze zlcove mydlo lebo v tom som to nevyprala a ani v ariel :grinning: dik
26. feb 2011 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn pre mna milion krat lepsia vypchaty bum hugger s BI prefoldom, nevypchaty nic moc, LL nevydrzi viac ako 2-3 hodky. ale zavisi od ucuranca.
@vladkaz1 no ak ti nevysli s arielom, tak potom uz len slnko a ak ani to nie, tak potom len viac krat oprat :wink:
26. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1: Soľ na škvrny si skúšala?
26. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zojec no nemame balkon ,tak kam to vycapim na slnko :grinning:
Mirus a aka sol??? myslis z dm?????
26. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka @martina05 @zojec dakujem vam :slight_smile: , praveze LL mam, a nie som moc spokojna, tak rozmyslam ci nevyskusat hamburger ... prosim ta @zojec to konope sa nejako specialne pere? alebo tak isto ako aj bambus?
26. feb 2011 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn perie sa presne tak isto :slight_smile: ale hamburger bez vkladacky tiez noc nepotiahne.. najlepsia je vkladacka baby idea prefold :wink:
26. feb 2011 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec tu vkladacku som si dnes na vyskusanie kupila :slight_smile: ona staci aj na pocit sucha?
26. feb 2011 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn sucho ti to nezabezpeci, ale skus ll vypchat tym prefoldom, to bude lepsie nez hambac. Mne proste konope ee.
26. feb 2011 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka preco nie konope ? tu LL co mam, to nie je kapsa, cize vypchat to neviem, maximalne polozit na vrch to mozem :unamused:
26. feb 2011 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn tu vkladacku nemusis vkladat, staci ju polozit do plienky. Uplny pocit sucha nezabezpeci, ale pocitovo je urcite suchsia ako napr. bamb. frote. Ja ju tak v pohode pouzivam (do TB STRETCH). Navyse bambus ma antibakt. vlastnosti - ked mal maly problemy so zapareninkami, tak ked som dala na noc prefold, vzdy sa mu to trocha zlepsilo. :wink:
26. feb 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn konope dost tvrdne, ale prave na tejto plienke mi to nevadi, horsie su konopne vkladacky.. nejdu ani ohnut niekedy :slight_smile: mne sa na hamburgeri paci hlavne to, ze je to nohavickova kapsovka a jedina so sty dry vrstvou co poznam :wink: kedze na moju malu neplati ze bambus ma antibakterialne vlastnosti, kebyze ju celu noc necham v bambuse priamo na ritke, tak ju ma do rana cervenu ako semafor :frowning2:
26. feb 2011 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 peeekna, peekna len skoda, ze je taka viac kvietkovana a skor dievcenska, moj chlap by v nej asi nevyzeral tak krasne ako baba :D hadam ak budem mat raz druhe a dievcatko tak sa vyblaznim aj na takychto ;)
26. feb 2011 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1: Myslím Puer alebo Ulrich soľ na škvrny.
26. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “bazár”
27. feb 2011 o 08:58 • vladkaz1
@vladkaz1 prekarbonat sodný (alias puer, sol na škrvny ulrich atd.) dávam do každého prania a nemám prakticky vôbec žiadne škrny... zapieram len ledabolo pracým mydlom, tým obyč nie žlčovým....
27. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak dakujem ,uz som 3 predala ,tak ostatne namocim ,plienky mam ciste len vkladky mi nezisli uplne :slight_smile:
ideme von tak papa kocky :dizzy_face:
27. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkaro ved to, my ich musime vynosit, lebo druhy bude chlapcek :slight_smile: vraj . tak pre neho potom toto:
27. feb 2011 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink: už niekoľko dní čítam tuto témičku, lebo uvažujem nad látkovaným... :wink: malinká sa síce narodí až v júli ale tak treba sa pripravit dopredu... chcem vam podakovat za super temicku, velmi mi pomohla pri hladani a rozhodovaní.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už teraz sateším na plienočky, je to fakt závislosť :wink: a určite sem pridem este po dáke rady :grinning: :sunglasses:
27. feb 2011 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok