• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2016 
@labutka tato ma stitok medium ale patri do kapsoviek. tak potom to bude asi L, bo tato ma 30x30
25. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka ja mam tiez vkladacku z LL Skovej kapsovky je cca 30x30, ak je to ta ista, tak sa velmi neda provnat s BI.. BI saje ovela lepsie, ale LL je dobra na den emoticon
@fionka1711 a ten suchac na chrbatiku nebude pichat?? emoticon
25. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. feb 2011 o 16:40 • fionka1711
@lucinka83
pre nas je wonder V2 jedna z najoblubenejsich, pouzivame ju na vonku, k doktorom a pod. ci vydrzi noc neviem, lebo my v noci nepiskame, ked sme piskali, pouzivala som bambusky nohavickove a prebalovala som tak raz v noci, ked som zistila, ze je napiskane.
ta wonderka mi vydrzi mozno tie tri hodky povonku, no zvacsa je to vtedy, kedy mala sedi bud v kociari, alebo v autosedacke, takze ju nenechavam dlho, lebo tym tlakom , ako sedi, tak jej plienocky, hoc ake , nemyslim teraz len wonderku, zvyknu premocit okolo noziciek... latka predsa len ked na tom babo sedi a tlaci vahou, tak akoby zmykalo tu latku.. hadam chapes, co myslim, takze ak babo spi, a nesedi 2 hod na plienke tak neviem....
25. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@priadka emoticon ja som to skusila...a lepsie je na sucho.este ked sme nerobili s malou BKM tak nam kyblik stacil ,pralasom raz za 2-3 dni, ale ten treti den som teda rvala plienocky emoticon ,ale narvala emoticon .a ked uz nie nachystala som ich do pracky emoticon
25. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkaro
emoticon
my bodujeme s touto :
25. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vyrobcovia plienok odporucaju skladovanie pouzitych plienok na sucho. Ak chces skladovat na mokro, kvoli bakteriam odporucaju namacat maximalne 24 hodin.
25. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, tak peniaze mi už dnes poslala... Síce som prišla o vyše 5 EUR na poštovnom (čo som zaplatila jej + odoslanie), ale lepšie ako mať plienky, ktoré sú mi na nič a ktoré by som predala možno tak za 10 EUR.... Plienky som aj ja dnes odoslala jej.
25. feb 2011 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sima.p super ze to nakoniec dobre dopadlo emoticon
25. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas, co je lepsie na noc :
litle lamb bambus alebo bum hugger ?
26. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn radsej bambus nez konope.
26. feb 2011 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mY máme LL a sme spokojní...
26. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby zaprate vkladky z ib od hovniska cim vyperiem????
chcem predat podaktore plienky a nechcem to predavat take ,su tam bleducke fliaciky ,ale plienky mam krasne len vkladky nemozem vyprat ,nepiste mi ze zlcove mydlo lebo v tom som to nevyprala a ani v ariel emoticon dik
26. feb 2011 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn pre mna milion krat lepsia vypchaty bum hugger s BI prefoldom, nevypchaty nic moc, LL nevydrzi viac ako 2-3 hodky. ale zavisi od ucuranca.
@vladkaz1 no ak ti nevysli s arielom, tak potom uz len slnko a ak ani to nie, tak potom len viac krat oprat emoticon
26. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1: Soľ na škvrny si skúšala?
26. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zojec no nemame balkon ,tak kam to vycapim na slnko emoticon
Mirus a aka sol??? myslis z dm?????
26. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka @martina05 @zojec dakujem vam emoticon , praveze LL mam, a nie som moc spokojna, tak rozmyslam ci nevyskusat hamburger ... prosim ta @zojec to konope sa nejako specialne pere? alebo tak isto ako aj bambus?
26. feb 2011 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn perie sa presne tak isto emoticon ale hamburger bez vkladacky tiez noc nepotiahne.. najlepsia je vkladacka baby idea prefold emoticon
26. feb 2011 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec tu vkladacku som si dnes na vyskusanie kupila emoticon ona staci aj na pocit sucha?
26. feb 2011 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn sucho ti to nezabezpeci, ale skus ll vypchat tym prefoldom, to bude lepsie nez hambac. Mne proste konope ee.
26. feb 2011 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka preco nie konope ? tu LL co mam, to nie je kapsa, cize vypchat to neviem, maximalne polozit na vrch to mozem emoticon
26. feb 2011 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn tu vkladacku nemusis vkladat, staci ju polozit do plienky. Uplny pocit sucha nezabezpeci, ale pocitovo je urcite suchsia ako napr. bamb. frote. Ja ju tak v pohode pouzivam (do TB STRETCH). Navyse bambus ma antibakt. vlastnosti - ked mal maly problemy so zapareninkami, tak ked som dala na noc prefold, vzdy sa mu to trocha zlepsilo. emoticon
26. feb 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskatn konope dost tvrdne, ale prave na tejto plienke mi to nevadi, horsie su konopne vkladacky.. nejdu ani ohnut niekedy emoticon mne sa na hamburgeri paci hlavne to, ze je to nohavickova kapsovka a jedina so sty dry vrstvou co poznam emoticon kedze na moju malu neplati ze bambus ma antibakterialne vlastnosti, kebyze ju celu noc necham v bambuse priamo na ritke, tak ju ma do rana cervenu ako semafor emoticon
26. feb 2011 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 peeekna, peekna len skoda, ze je taka viac kvietkovana a skor dievcenska, moj chlap by v nej asi nevyzeral tak krasne ako baba :D hadam ak budem mat raz druhe a dievcatko tak sa vyblaznim aj na takychto ;)
26. feb 2011 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladkaz1: Myslím Puer alebo Ulrich soľ na škvrny.
26. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “bazár”
27. feb 2011 o 08:58 • vladkaz1
@vladkaz1 prekarbonat sodný (alias puer, sol na škrvny ulrich atd.) dávam do každého prania a nemám prakticky vôbec žiadne škrny... zapieram len ledabolo pracým mydlom, tým obyč nie žlčovým....
27. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak dakujem ,uz som 3 predala ,tak ostatne namocim ,plienky mam ciste len vkladky mi nezisli uplne emoticon
ideme von tak papa kocky emoticon
27. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkaro ved to, my ich musime vynosit, lebo druhy bude chlapcek emoticon vraj . tak pre neho potom toto:
27. feb 2011 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon už niekoľko dní čítam tuto témičku, lebo uvažujem nad látkovaným... emoticon malinká sa síce narodí až v júli ale tak treba sa pripravit dopredu... chcem vam podakovat za super temicku, velmi mi pomohla pri hladani a rozhodovaní.. emoticon emoticon emoticon už teraz sateším na plienočky, je to fakt závislosť emoticon a určite sem pridem este po dáke rady emoticon emoticon
27. feb 2011 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš