Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

divoska
25. feb 2011

@labutka tato ma stitok medium ale patri do kapsoviek. tak potom to bude asi L, bo tato ma 30x30

zojec
25. feb 2011

@labutka ja mam tiez vkladacku z LL Skovej kapsovky je cca 30x30, ak je to ta ista, tak sa velmi neda provnat s BI.. BI saje ovela lepsie, ale LL je dobra na den 😉
@fionka1711 a ten suchac na chrbatiku nebude pichat?? 😕

fionka1711
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka888
25. feb 2011

@lucinka83
pre nas je wonder V2 jedna z najoblubenejsich, pouzivame ju na vonku, k doktorom a pod. ci vydrzi noc neviem, lebo my v noci nepiskame, ked sme piskali, pouzivala som bambusky nohavickove a prebalovala som tak raz v noci, ked som zistila, ze je napiskane.
ta wonderka mi vydrzi mozno tie tri hodky povonku, no zvacsa je to vtedy, kedy mala sedi bud v kociari, alebo v autosedacke, takze ju nenechavam dlho, lebo tym tlakom , ako sedi, tak jej plienocky, hoc ake , nemyslim teraz len wonderku, zvyknu premocit okolo noziciek... latka predsa len ked na tom babo sedi a tlaci vahou, tak akoby zmykalo tu latku.. hadam chapes, co myslim, takze ak babo spi, a nesedi 2 hod na plienke tak neviem....

dugyna
25. feb 2011

@priadka 😉 ja som to skusila...a lepsie je na sucho.este ked sme nerobili s malou BKM tak nam kyblik stacil ,pralasom raz za 2-3 dni, ale ten treti den som teda rvala plienocky 😀 ,ale narvala 😀 .a ked uz nie nachystala som ich do pracky 😀

katka888
25. feb 2011

@zuzkaro
😀
my bodujeme s touto :

sulky
25. feb 2011

Vyrobcovia plienok odporucaju skladovanie pouzitych plienok na sucho. Ak chces skladovat na mokro, kvoli bakteriam odporucaju namacat maximalne 24 hodin.

sima.p
25. feb 2011

Baby, tak peniaze mi už dnes poslala... Síce som prišla o vyše 5 EUR na poštovnom (čo som zaplatila jej + odoslanie), ale lepšie ako mať plienky, ktoré sú mi na nič a ktoré by som predala možno tak za 10 EUR.... Plienky som aj ja dnes odoslala jej.

zfidorka
25. feb 2011

@sima.p super ze to nakoniec dobre dopadlo 🙂

miskatn
26. feb 2011

prosim vas, co je lepsie na noc :
litle lamb bambus alebo bum hugger ?

labutka
26. feb 2011

@miskatn radsej bambus nez konope.

martina05
26. feb 2011

mY máme LL a sme spokojní...

vladkaz1
26. feb 2011

baby zaprate vkladky z ib od hovniska cim vyperiem????
chcem predat podaktore plienky a nechcem to predavat take ,su tam bleducke fliaciky ,ale plienky mam krasne len vkladky nemozem vyprat ,nepiste mi ze zlcove mydlo lebo v tom som to nevyprala a ani v ariel 😀 dik

zojec
26. feb 2011

@miskatn pre mna milion krat lepsia vypchaty bum hugger s BI prefoldom, nevypchaty nic moc, LL nevydrzi viac ako 2-3 hodky. ale zavisi od ucuranca.
@vladkaz1 no ak ti nevysli s arielom, tak potom uz len slnko a ak ani to nie, tak potom len viac krat oprat 😉

miruss
26. feb 2011

@vladkaz1: Soľ na škvrny si skúšala?

vladkaz1
26. feb 2011

Zojec no nemame balkon ,tak kam to vycapim na slnko 😀
Mirus a aka sol??? myslis z dm?????

miskatn
26. feb 2011

@labutka @martina05 @zojec dakujem vam 🙂 , praveze LL mam, a nie som moc spokojna, tak rozmyslam ci nevyskusat hamburger ... prosim ta @zojec to konope sa nejako specialne pere? alebo tak isto ako aj bambus?

zojec
26. feb 2011

@miskatn perie sa presne tak isto 🙂 ale hamburger bez vkladacky tiez noc nepotiahne.. najlepsia je vkladacka baby idea prefold 😉

miskatn
26. feb 2011

@zojec tu vkladacku som si dnes na vyskusanie kupila 🙂 ona staci aj na pocit sucha?

labutka
26. feb 2011

@miskatn sucho ti to nezabezpeci, ale skus ll vypchat tym prefoldom, to bude lepsie nez hambac. Mne proste konope ee.

miskatn
26. feb 2011

@labutka preco nie konope ? tu LL co mam, to nie je kapsa, cize vypchat to neviem, maximalne polozit na vrch to mozem 😒

taanak
26. feb 2011

@miskatn tu vkladacku nemusis vkladat, staci ju polozit do plienky. Uplny pocit sucha nezabezpeci, ale pocitovo je urcite suchsia ako napr. bamb. frote. Ja ju tak v pohode pouzivam (do TB STRETCH). Navyse bambus ma antibakt. vlastnosti - ked mal maly problemy so zapareninkami, tak ked som dala na noc prefold, vzdy sa mu to trocha zlepsilo. 😉

zojec
26. feb 2011

@miskatn konope dost tvrdne, ale prave na tejto plienke mi to nevadi, horsie su konopne vkladacky.. nejdu ani ohnut niekedy 🙂 mne sa na hamburgeri paci hlavne to, ze je to nohavickova kapsovka a jedina so sty dry vrstvou co poznam 😉 kedze na moju malu neplati ze bambus ma antibakterialne vlastnosti, kebyze ju celu noc necham v bambuse priamo na ritke, tak ju ma do rana cervenu ako semafor ☹

zuzkaro
26. feb 2011

@katka888 peeekna, peekna len skoda, ze je taka viac kvietkovana a skor dievcenska, moj chlap by v nej asi nevyzeral tak krasne ako baba :D hadam ak budem mat raz druhe a dievcatko tak sa vyblaznim aj na takychto ;)

miruss
26. feb 2011

@vladkaz1: Myslím Puer alebo Ulrich soľ na škvrny.

vladkaz1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
izabelkak
27. feb 2011

@vladkaz1 prekarbonat sodný (alias puer, sol na škrvny ulrich atd.) dávam do každého prania a nemám prakticky vôbec žiadne škrny... zapieram len ledabolo pracým mydlom, tým obyč nie žlčovým....

vladkaz1
27. feb 2011

@izabelkak dakujem ,uz som 3 predala ,tak ostatne namocim ,plienky mam ciste len vkladky mi nezisli uplne 🙂
ideme von tak papa kocky 😵

katka888
27. feb 2011

@zuzkaro ved to, my ich musime vynosit, lebo druhy bude chlapcek 🙂 vraj . tak pre neho potom toto:

zdenush88
27. feb 2011

Ahojte 😉 už niekoľko dní čítam tuto témičku, lebo uvažujem nad látkovaným... 😉 malinká sa síce narodí až v júli ale tak treba sa pripravit dopredu... chcem vam podakovat za super temicku, velmi mi pomohla pri hladani a rozhodovaní.. 🙂 🙂 🙂 už teraz sateším na plienočky, je to fakt závislosť 😉 a určite sem pridem este po dáke rady 😀 😎