Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sima.p
1. mar 2011

@emjee po pravde, moc sa mi k tomu nechce vracať, proste by to chcelo malinkatú úpravu pravidiel bazárika.... a s tým ja sama nič neurobím....
Týkalo sa to jednoho môjho inzerátu a jednoho inzerátu, kde baba predávavala takú istú vec ako ja, a ked som upozornila, že ona tam nemá ani jednu reálnu fotku, tak bol ihned stopnutý aj môj inzerát, ale ja som tam mala aj reálnu fotku aj fotku z netu, vyslovene to bolo v inezáráte napísané, že tie z netu sú tam len na ilustráciu ako sa to ešte dá používať.

divoska
1. mar 2011

hojte, v sicej teme jaksik nikto, tak sa skusim spytat vas. menili ste uz niekora suchace na BG AIO? tie vonkajsie na kridielkach nie je problem, ale bojim sa rozparat tu plienku kvoli zmene toho vnutorneho /o ktoru sa zachytavaju pri prani/... nejaka dobra rada ze ktory kraj mam rozparat aby sa to dalo aj zosit naspat a vyzeralo to normalne? pretoze nechcem presivat ten vnutorny suchac cez dve vrstvy latky ze by bol steh az na zadnej strane plienky. dik

divoska
1. mar 2011

@sima.p to tu niekedy netreba brat osobne ;) tiez som sa inspirovala ze som tu a na mmb videla ze darcek k objednavke a uz som to mala aj stopnute 🙂 napriklad

zojec
1. mar 2011

@divoska ja som akurat dnes kukala tu BG, sak to normalne odparaj cele a nasi tak ako bolo, ved to nebudes presivat cez dve vrstvy.. ten suedecloth nie je prisity o PUL... aspon na tej bg co mam ja 😉 alebo neviem ako si to teda myslela

zojec
1. mar 2011

@divoska ahaaaaaaaa 🙂 ty sa pytas na AIO tak uz som 🤐 🤐 🤐 😉taku nemam. no darmo horucka a laktacna hmla.. dufam, ze mi je odpustene 😉

mimuka
1. mar 2011

BG flip by ste odporučili suchý zips alebo patentky??

mimuka
1. mar 2011

máte BG onesize 4.0?? ste s ňou spokojné..?...a čo Wonderoo V2...tá je dobrá...je lepšia tá minky úprava alebo nie?

mimuka
1. mar 2011

a ešte prosím z viacvrstvových popolini 30x40 spravím nohavičkový sklad alebo mám brať väčšie?

janefonda
1. mar 2011

@mimuka my máme flip iba patentky a spokojnosť veliká 😉
BG 4.0. sú super, tie mám tiež na patentky a aj na sucháče... záleží asi na tebe čo si viac obľúbiš. a Wonderoo sú podľa mňa naj 😉 super savé, majú skvelé vkladačky 😉 minky je taká pekná huňatá, ale vkladačky majú obe verzie rovnaké.

divoska
1. mar 2011

@zojec dik za pokus aj tak 😀 ofotim to a pripadne ti poslem mailom na konzultaci asi. ale asi mi nic ine nebude zostavat len to rozparat a skusit zasit, ale bojim sa ze to bude vyzerat velmi debilne 😀 @mimuka bg mam prevazne patentkove ale mam aj 2 na suche zipsy. takze asi aj aj skusit co ti bude viac vyhovovat 🙂

zojec
1. mar 2011

@divoska nafot a posli 🙂 😉
@mimuka ja mam len jednu suchacovu BG a uz by som viac suchac nekupila , straaasne rychlo na nom vidno opotrebovanie, ovela rychlejsie ako napr. na TB, ale je pravda, ze mm prebaluje radsej do suchacovych plienok 😉

divoska
1. mar 2011

@zojec jo to vidno ale drzi stale jak fras. aj ked ja si na vizaz potrpim takze presne preto chcem menit 😀

izabelkak
1. mar 2011

@emjee prečo riskovať, urob len takú slabšiu kúru alebo v jednej máčaj viacero vlnených vecí, ja som lanolínovala komplet všetko aj tie tričká z brány čo sú kombinácia vlna/hodváb....

sima.p
1. mar 2011

Ja som najprv myslela, že sucháče sa mi viac vyhovujú, ale postupne som si zvykla na patentky a už mám len také... a to mi patentky zo začiatku vôbec "nevoňali"..... 🙂

katka888
1. mar 2011

@mimuka
my mame len patentky, je to namahavejsie popripinat, ked sa babo vrti, ale mne osobne suchac vadi aj na bundach, lebo sa mi o vsetko zatoto - moja sikovnost 😉
niekto si suchac chvali, ze rychlejsie zapne na uz behajucom dietatku / napr. moja mam doteraz patentky nezvlada 🙂 / , niekto zas tvrdi, ze suchac si uz vacsie deti skor same odopnu nez patentky
Wonderoo pouzivame snad najviac, oba druhy su rovnake, rozdiel je v tom, ze jedny maju vrchnu cast na dotyk obdobne ako ostatne pulkove plienocky, a minky verzia je z vonku na dotyk nejak podobne ako napr. plys, no ak pozries zvnutra, je tam nepremokava vrstva. ja som sa tej minky trosku obavala, ci nebude pretekat, ale teraz ich nosime castejsie ako klasicke Wonderoo ... su fakt prijemnejsie na dotyk a aj farebnejsie.

mimuka
1. mar 2011

ktoré vlniačiky sú podľa vás lepšie disana alebo popolini?

zfidorka
1. mar 2011

@mimuka na nohavickovy sklad nieco pruznejsie, napr. anavy vv http://www.ekoplienky.sk/product/bambusova-viac... bude to pekne doliehat k nozkam... alebo si podobne usi z bambusoveho frote z detivbavlnke.sk... ja som skladala na zaciatku nohavickovo aj stvorce, ale dieta malo kakalo, tak to nepretieklo, aj ked to nepriliehalo uplne super...
disana a popoliny su podla mna takmer totozne...

sima.p
1. mar 2011

@mimuka tie vlniaky zaujímajú aj mňa...

mimuka
1. mar 2011

máte niektorá skúsenosť s kapsovkou LL?? http://www.latkovky.sk/produkt-detail/little-la...

sima.p
1. mar 2011

@zfidorka inak zabudla som Ti podakovať za ten strih, dnes som to mama spomínala, niečo ušije...

zfidorka
1. mar 2011

@sima.p rado sa stalo 🙂

lenka47
1. mar 2011

ahojte, mam otazocku. mam plienku bg tu limitovanu ediciu Chelsey Perry na suchac a nejako sa mi to nezda tam je suchac nasity aj zvnutra aby sa pri prani dali tie kridla zalepit, ale nevadi to babu ked to ma napokozke?neskrabe ho to? alebo sa to ma nejako specialne zahnut? poradte prosim 😉

zfidorka
1. mar 2011

@lenka47 zvnutra je protikus na zapnutie suchaca pri prani, tak ako pises, nie je to klasicky suchac, ale jemnejsia latka.. skus ju porovnat so suchacom v prednej casti, uvidis ze ten vo vnutri je jemnejsi, takze neskrabe 🙂

sima.p
1. mar 2011

http://www.klingacik.sk/detail/697/nocna-plienk... Baby, máte niektorá túto plienku? Aká je?

divoska
1. mar 2011

@mimuka mam dve, spokojnost. nacpem do nich co treba, nepretekaju a mozem sa na ne spolahnut

sonkab
1. mar 2011

Baby, tak uz som tu zase. Po tom co som pred 4 mesiacmi predala celu plienkovu vybavu (po 2 tyzdnoch nuteneho pouzivania pampersiek uz latkovky nechcel) som si opat kupila na skusku dvoje flipky a som tam, kde som bola. Totalna zavislost ! Uz zase bludim po e-shopoch a len tazko odolavam nakupnemu osialu ! 🙂 A vase prispevky mi teda vobec nepomahaju ! Kapsovky Bum Genius, Wonderoo minky, vkladacky, pomoooc !
V zaujme zachovania dusevneho zdravia a rodinneho rozpoctu by mi mali pristup na tuto temu uplne zakazat ! 🙂

sima.p
1. mar 2011

@sonkab 😀 no to asi viacerým

horalka777
2. mar 2011

@dugyna
@zfidorka skoda, ze ste koment o pedajkynach cinskych plienok nedali skor, ja som z tych, co pred casom naleteli 😠 😖 A su to teda smejdy 😒 napriklad nefunguju patentky na zmensenie vysky sedu, alebo vnutro kapsovky zmolkuje... no co uz, som poucena. Doslo mi to zial az ked mi poslali IP, ci nekupim dalsie 😠

katka888
2. mar 2011

@horalka777
to mi je luto... ked clovek dopredu nevie, co takto kupi ☹ je to velmi nepekne od takej predavajucej....
asi je lepsie si vyberat predavajuce, ktore su aj v tomto fore......

zuzkakach
2. mar 2011

@mimuka mam 3 a som velmi spokojna, treba ich len dobre vypchat a na noc a na dlsie trate su idealne 🙂