Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sonkab
2. mar 2011

@zojec TB nie je sty dry ? Dobre, ze viem, tak to nebudem objednavat. Ale skoda, lebo ta modra sa mi celkom pacila 🙂 Dakujem ti za radu

katka888
2. mar 2011

@divoska
vidis, my pouzivame do LL len tu origos vkladacku, no suhlasim s tym, ze je to kvalitna plienka a so savejsou vkladackou moze vela vydrzat.. len to zapinanie 😉 ale inac je to sikovna plienocka, mame Mko, uvidim, ako malemu sadne Sko

katka888
2. mar 2011

@sonkab
wonderoo - mame ich najviac, a pouzivam na nosenie vonku, na navstevy, ako pise @zojec ... tam kde ma plienocka vydrzat dlhsie.
minky verzia je skvela na dotyk, nemas pocit tej pulkovej plienocky, skor .. teraz trepnem vedla, ale skor akoby babo malo vlniaciky... sice porovnanie o nicom, ale na pohlad a dotyk je to ako plysove zvieratko... no neviem najst spravne slova 😀 my minky tocime dookola...

sima.p
2. mar 2011

No baby, ak mi náhodou zablokujú účet, čítať si Vás budem aj nadalej, v tejto téme som totiž veľmi rada, to len ak by som sa už náhodou neozývala....

zojec
2. mar 2011

@katka888 tie Skove su take dost velke na novoska sa mi zda, myslim ze ale tak od 4 kg sadnu.. mala ich mala tusim od 3 mesiaca a vydrzali do nedavana..cca 7,5 - 8 kg..

katka888
2. mar 2011

@zojec
dakujem za info....
vyskusame nejake kapsace, len kvoli chodeniu vonku a celkovo uvidim, aky bude maly kakosko ... 🙂
ale vidim to na stvorcove plienky s vlniacikmi.... na doma.. sice tie vlniaciky asi niektore davky nepreziju, ale ved od toho je to spotrebny tovar, ze sa ma spotrebovat 😉

mimuka
2. mar 2011

@zojec
@katka888 aké majú prosím vás veľkosti tie LL?? kapsovky aj PUL...také isté ako nohavičkové, že len dve čísla..?? lebo na stránke e-shopu to nie je uvedené

zojec
2. mar 2011

@mimuka pokial viem, tak nohavickove sa uz robia v 3 velkostiach. co sa tyka kapsoviek, tak ta najmensia velkost je asi tak velka ako nohavickova cislo 2 🙂

zuzkakach
2. mar 2011

@sima.p tak aj ja som ti pomerala tu bambusovu vkladacku a my ju pouzivame cca 2 mesiace a rozmer je 30x28

zojec
2. mar 2011

@izabelkak inak som dnes fotila navleky.. hodim fotku, takto asi vyzeraju tie MaM na nozke

katka888
2. mar 2011

@mimuka
ja tamvelkosti mam ako udava vyrobca:
peluskovo.sk/latkove-plienky/little-lamb-kapsova-plienka

mimuka
2. mar 2011

@katka888 ďakujem túto stránku som nepozerala

sonkab
2. mar 2011

@katka888 dakujem za info. Tak ideme do nich aj my 🙂 Mam teda rovno objednat 2 ks ked su v akcii ? 🙂

xlea
2. mar 2011

mam na vas jednu otazocku baby, ake mate skusenosti s BG AIO organic?

siss_sz
2. mar 2011

@jana.oravcova joj, ja sa este vratim k tomu inzeratu, co si tu dala... neviem ako, tieto plienky nepoznam, ale ine plienky predavala za dobru cenu, som si ich poprezerala..aj hodnotenia ma dobre ... 😉

sulky
2. mar 2011

@xlea , su to nase najoblubenejsie 🙂

luba41
2. mar 2011

Dievčatá, tak už tretí deň látkujeme viacmenej úspešne /okrem noci/. Ďakujem za rady a tipy. Zatiaľ je to také experimentovanie. Vlastne to ma prekvapilo prvý deň, že som po toľkých rokoch úplne zabudla ako vyzerá látková pocikaná plienka - tie pampersky tak skresľujú. A to som dcéru pred 13 rokmi prvé mesiace balila len do látkových a otrasných poštoliek. Potom sme prešli na drahé pampersky 😒 Už rozmýšľam o aké "kúsky" plienok rozšírim svoju zbierku. 🙂 A predávajú sa ešte BG Onesize 3.0 alebo už len 4.0?

taanak
2. mar 2011

@luba41 ja este mam zopar 3.0 😉

xlea
2. mar 2011

@sulky tak to som rada, dnes mi konecne prisli... doteraz sme ficali na BG flipkach + stay dry alebo na BG kapsovka tak reku este skusime tieto...
musim prestat asi tuto temu citat, bo ako vas tu citam, tak mi to furt neda a kazdy mesiac nejaku plienocku objednam 🙂

sima.p
2. mar 2011

@sonkab Aká je tam akcia? Nejako som si nevšimla.

izabelkak
2. mar 2011

@zojec dík moc za fotku, vyzerajú super ako všetko od vlnené od nich...

ja som včera kúpila u taanak dvoje tie bambusové, lebo tie babyleg aj BG sú krátke na malé mimi, a tieto vlnené žial na predajni neboli, ale tak zase som ušetrila 😖 a kúpila som nočník TB, je fajn aj sme ho už pokrstili... akurát že ho malá stále rozoberá 😀

taanak
2. mar 2011

@izabelkak to si bola ty, a nepriznala si sa. A mne nesiel poriadne pocitac, to bola hanba 😕

zojec
2. mar 2011

@izabelkak aky nocnik?? je niekde link?
@taanak mas ho aj na stranke? ja tiez chcem kupit nejaky poriadny nocnik.. 😉 a normalne nemam sancu sa dostat do kamenneho obchodu

dugyna
2. mar 2011

@siss_sz neviem ci sa stym neda nieco robit asi by sme mali my latkujuce mamicky sa nejak proti tomu postavit aby tu neboli tie plienky tak predavane..nepaci sa mi to..ja som x krat kupila plienky na ebay...bud pre seba a nikdy ma plienka nevysla viac ako 5eur

dugyna
2. mar 2011

@zfidorka uz som hlasila ale je to na dlhe lakte...musis dokazat ze ta dotycna na tom zaraba....nestopnu vsetky plienky ☹

dugyna
2. mar 2011

@zfidorka ja som ich hlasila pred dvoma dnami ale ako hovorim musela som dokazat ze tie plienku su nadobudnute za taku cenu...atd

dugyna
2. mar 2011

@divoska no ja som z too velmi smutnA lebo mamicky co nechcu dat 20 eur za plienku kuknu ze jej za 10..a kupia plienku ktoru by na ebay kupili za 4,5..je to velmi smutne ☹
neviem podla mna by sme mali napisatadminom...@emjee co ty na to? nepaci sa nam to ze tu zarabaju na mamickach..
ked ich uz chcu predat nec predaju za normalnu sumu..max. 6eur s postovnym!

dugyna
2. mar 2011

@horalka777 to ma velmi mrzi ☹ prave preto by sme mali prosit adminov aby nemohli zarabat takto na mamickach.
inak ja kapsy mam cinske a pouzivam ich teda uz 8mes..a zatial su uplne super, som s nimi naopak velmi spokojna....
ktovie ale na ake si natrafila ☹ ..ja mam svoje pofotene ah v albume

taanak
2. mar 2011

@zojec ano mam, najdes ho v kategorii "trenujeme na nocnik" - Tots Potty 3v1, je to zaroven aj redukcia na normalne WC + schodik.
A co by ste povedali na takyto nocnik: http://www.mamaja.cz/trenujeme-na-nocnik/becopo...

sonkab
2. mar 2011

@sima.p na latkoveplienky.sk su Wonderoo obycajne, aj minky v akcii