Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sulky
8. mar 2011

@sonkab , a ty chces tu IB na den, ano?

zojec
8. mar 2011

@sonkab IB nema povrch flis, ale suedecloth, ak nema maly problem z BG kapsami, tak nebude mat ani s IB 😉

sonkab
8. mar 2011

@sulky lenze ten TB nie je sty dry, tak tu som hned zavrhla.

sonkab
8. mar 2011

@sulky ano, IB len na den. Ja mam teraz len 2 flipky + stvorce a 2 kapsy BG + 1 wonderoo minky, takze potrebujem nejake plienocky dokupit

sulky
8. mar 2011

@sonkab , na den su ok.

miskatn
9. mar 2011

@zojec @sonkab @sulky problem s IB velkost L, ze uz nekupis hocijaku farbu, uz sa to len dopredava, ja som chcela oranzovu a nikde som ju nenasla ☹ ,pripadne nevideli ste ju niekde este ? uz som kupila aj tu jednovelkostnu, ale je naozaj predrazena zatial ...

@zojec prosim ta, este k tym povrchom stay dry, musim na to davat kvoli malemu pozor, cize aby to bolo bud flis alebo ten suedecloth.... nahodou nevies, aky povrch maju IB, GroVia a kapsova Fuzzi Bunz ?

zojec
9. mar 2011

@miskatn vsetky maju bud flis alebo suedecloth.. IB a BG maju suedecloth, gro via, asi nie je sty dry, tam by to mala byt bavlna, fuzzi bunz myslim ze ma flis.. treba si vzdy u vyrobcu precitat 😉 ja osobne som najviac spokojna so suedeclothom, je pevny, drzi tvar, nezmolkuje sa, a aj po 1000 praniach je sty dry.... ale len dve plienocky co poznam ho pouzivaju a to IB a BG ako som uz spominala hore

labutka
9. mar 2011

Tak a kedze my sme doma hlavne v stvorcoch a vv, tak som zakupila weehuggery a nelutujem. Fakt super, takze maskacove blueberry dam prat a predam ich. Paci sa mi, ze krpaty nema v kontakte s kozou pul, ako je to napriklad pri flipkach, alebo klasickych pulkach, ktore nejsu potiahnute latkou.

A suedecloth je po slovensky semis.

miskatn
9. mar 2011

@zojec dakujem, si zlata 🙂

snikol
9. mar 2011

pridavam sa k labutke wee huggers su naozaj super plienky.mame 4 ks vrchnych gati (2x suchy zips+2x patentky) a 8ks vkladaciek vel.2 do nich a su fakt super🙂)a hlavne,ze mala je v nich spokojna 🙂 mame radi aj flipky. 🙂

sulky
9. mar 2011

@miskatn , viem kde najdes oranzovu IB, cislo L. 😎
Na klingacikovi, posledny kus 😀
klingacik.sk/detail/813/bitti-dlish-snap-in-one/cat/1997

miskatn
9. mar 2011

@sulky mas pravdu, neviem ako som to mohla takto popliest.
prosim vas na 7 ka chlapca (6mes) este musim pockat s L-kom, ze? musim mu kupit najprv M-ko? podla tych cisel od vyrobcu mi to tak vychadza ☹
a tie cvikacie vyplne do IB su identicke pre SNAP aj TUTTO?

nikush
9. mar 2011

ahojte, chcem sa opytat, ake su najvhodnejsie pre novorodenca? podla mna je lepsie davat klasika stvorcove, nez tie typu all in one...vdaka za pomoc...

miskatn
9. mar 2011

@sulky uz viem, co som poplietla, ja som totizto omylom pozerala AIO 😵

mimuka
9. mar 2011

@labutka a do tých weehugger máš aj tie originálne vkladačky?? alebo používaš štvorce a nejaké iné vkladačky?

anlu
9. mar 2011

babulky nemate niektora navod na strikovane vlniaky? alebo poradte kde ho najdem... dakujem 😀

sulky
9. mar 2011

@miskatn , vyrobca uvadza miery veeelmi prehnane. To Lkove cislo je dobre od cca pol roka 😉 IB su celkovo velmi male, Skove cislo sa ani neoplati kupovat.

sliver
9. mar 2011

@anlu - aj ja skúsim pohladať lebo by som to rada dala mamine nech mi spraví 😉
prosím ťa ak náhodou nájdeš skôr dáš mi vedieť, dakujeeeeeem moc

labutka
9. mar 2011

@mimuka nemam original vkladacky, mam doma VV a stvorce a doteraz som ich strkala do Blueberry Puliek.

@miskatn @sulky teraz si dovolim nesuhlasit, my sme IB Sko pouzivali cca do pol roka, ptom sme presli na Mko. Velkost okolo bruska je dobra vzdy, to prisposobis lahko, dolezite je, aby tesnili aj okolo nohy. Ja som skusala tie M-ka uz aj ked mal krpec asi mesiace, ale pretekali mi. L-ko sme zacali pouzivat asi od 1,5 roka, dovtedy bolo dobre aj M.
Uz som to sem raz pisala, ak date malinkemu babatku L-ko a pretecie, nieje to tym, ze plienka nieje dobra, ale tym ze mu je velka. A naopak tak isto.

@anlu @sliver v albume Home made vlniaky mam aj odkaz na navod, podla ktoreho sme strikovali.

sulky
9. mar 2011

@labutka , mame 2 roky a Lko nam je uz male. Moj synovec ma rok a pol a Lko uz neoblecie 😉 Zrejme zavisi od proporcii dietata.

anlu
9. mar 2011

@hhenike ano presne take som hladala ako je ten druhy odkaz 🙂 dakujem ti velmi pekne 😉

@katka888 @labutka aj vam dakujem 😉

anlu
9. mar 2011
hhenike
9. mar 2011

@anlu ked budu hotove, hod mi do IP, ako to vyslo, lebo tiez planujem podla toho si dat spravit. vdaka 🙂

sliver
9. mar 2011

@anlu - aj ja si dám spraviť mamine podľa toho, vyzerá to tam úžasne

ďakujeme za pomoc

labutka
9. mar 2011

@hhenike @sliver @anlu ja mam tiez podla toho strihu, a vysli dobre. mam ich vo fotoblogu.

@sulky suhlasim, zalezi od proporcii, my Lko oblecieme v pohode a tutto mam tiez zmensenu na L.

mimuka
9. mar 2011

@labutka môžeš hodiť nejaký link, že ktoré sú tie Blueberry...len tak pre info...vďaka

labutka
9. mar 2011

@mimuka mam ich vo fotoblogu, v albume Latkovky.

miskatn
9. mar 2011

@labutka @sulky pozdravujem odbornicky 🙂 , takze podla vas mam aku velkost kupit na chlapca, ktory ma presne 7kg a v piatok bude mat 6 mesiacov? M alebo L ? pekne dakujem.