• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
@juliakocka , ja periem plienky v ekologickom prasku, alebo v pracich gulickach. Na skvrny ktore nejdu dolu je super puer.
Cca kazde 2 tyzdne pridam do prania nappy fresh na dezinfekciu plienok.
15. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 tebe sa fakt pozdava ta vkladacka? ja som nou tiez bola volakedy nadsena, momentalne vsak moje nadsenie vyprchalo - bbr minky je po 2-2,5 durch (s oboma vkladackami plus bl stvorec) emoticon emoticon emoticon neviem co s tym emoticon
16. mar 2011 o 07:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko mozete mi prosim poradit? Som zaciatocnik v latkovani a chcela by som vediet ci k tejto plienke potrebujem este vrchne nohavicky..ak nie, aka je tam nepremokavost?
latkoveplienky.sk/produkt-detail/anavy-bambusova-plienka-extra

dakujem emoticon
16. mar 2011 o 07:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@jazmina83 na anavy bmb potrebujes vrchne nohavicky emoticon
16. mar 2011 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec emoticon no toho som sa obavala..naco su potom takeho pekneho vzoru ked zadocek zdobit nebudu emoticon dakujem ti emoticon
16. mar 2011 o 07:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jazmina83 to aj mne bolo luto, ale ta plienka je fakt super!!!
16. mar 2011 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky kde kupujes ten nappy fresh?
16. mar 2011 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka83 Ahoj a co ty tu emoticon ? tiez plienkujes? emoticon
16. mar 2011 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jazmina83 jasne, ja uz od zaciatku emoticon je to ako droga :DDDD
16. mar 2011 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emjee mne blueberry pekne drzia...a davam tam iba vkladacku 2/3 konopna zvysok je to biele ...a v pohode mi vonku aj 3 hodky vydrzi...tu malu zvyknem davat do ebayovych plienkok... emoticon
16. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka no tam som to nasla len ja tu velku vobec nevyuzivam...rozmyslala som ci z nich neurobim tie malinke....lebo zbytocne lezia v skrini...
16. mar 2011 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka83 veru..droga a poriadna a drahy nechape ako mozem sediet od rana od 6tej pri pocitaci a hladat plienky emoticon tak ale chlap nepochopi emoticon na tuto si teraz brusim zuby ale ani za svet ju nemozem nikde najst emoticon

16. mar 2011 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 ahoj. pozerala som link, co si dala na vcera, ze budes objednavat plienky. Aj mne sa pácia emoticon. Písu tam, ze sa majú prat na 40 stupnov emoticon ..... Más uz nejaké z tých plienok? Skutocne neznesú 60?
16. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hhenike mam ich asi 20 a davam prat kapsy na 40 a vkladacky na 60 a takto periem vsetky plienky a BG, BBM, CI GRO VIA.. Podla mna kapsu staci prat na 40 na dlhomprograme a aj davam predpierku...
16. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jazmina83 presneemoticon aj moj mi vravi, ze plienkomaniak emoticon ide to ruka v ruke so satkovanim, dojcenim...
16. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 aha, jasne. no ale ty más inú výbavu ;).... My sme zatial hlavne v novosklade a mám len pár kapsových. Kvôli tým pár kusom mi príde zbytočné prať na 2x. Hm... tak skusim radsej pohladat také, co môzu íst na 60.
16. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hhenike ja soim nasla na ebay aj take co mozu ist na 60 len musim pozriet ktory predajca to mal...
16. mar 2011 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, tie cinske plienky v pohode znesu 60 stupnov, ja ich tak periem a nic im nie je... aj ked ich pouzivam malo...
16. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80 @alusha...díky. Ja ich tiez neplanujem nejak pricasto pouzivat. Len majú take krááásne vzory ;) tak si chcem spravit radost emoticon
16. mar 2011 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojteemoticon viem, že to bude trosku mimo témy... Potrebujem radu. Uz mám nejakú tu plienkovu výbavu, na začiatok budem balit do klasických stvorcov-kikko. Ale do porodnice budem musieť ísť s jednorazovkami. Ktoré su najlepsie, teda najmenej drazdia pokozku, nezáleží na cene. A koľko ich asi tak budem potrebovať, kým prídeme domov?
16. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dankakk ja som mala kupene huggies newborn a v pohode, ale v podstate som aj v porodnici pouzivala latkove lebo papierovych som mala len par na zaciatok a potom mm zabudol doniest tak mi sestricky dali klasicke stvorce, takze vacsinu casu aj v porodke sme boli v latke emoticon na den pocitaj aj 8-10 plienociek ze vymenis aspon u nas to tak bolo
16. mar 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alpiinka sa tes len na pranie, vesanie a skladanie, zehlenie vynechaj, nie je to treba a znizuje to savost plienky. A toooooolkoto casu usetris emoticon emoticon
16. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dankakk myslim, ze to je uplne jedno ake donesies do porodnice.. ja som mala myslim pampers premium, ale tie newborn z dm su vyhodnejsie lebo maju aj male 25ks balenie myslim.. to ti bude asi aj stacit na tie 4 dni emoticon
@jazmina83 to je aka znacka tie plienocky? podobne su ecconappi SWB... ja by som si uz podla vzoru plienky nekupovala.. mam tu jednu taku a v najblizsej dobe skonci na bazare... emoticon
16. mar 2011 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka47
@zojec vďaka baby emoticon
16. mar 2011 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cuki ja mam v plane zehlit na zaciatku akurat stvorce a neskor uz asi ani to nie, dnes sa susi prva varka stvorcov na balkone a uz som ich 2x kontrolovala, ci nie su suche, ze by som ich zacala zehlit a skladat emoticon emoticon
16. mar 2011 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, nemate skusenost s tymito vkladackami
http://www.bumgenius.com/flannel-wipes.php
ake su? ako rychlo schnu??
Dikees
16. mar 2011 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klapinka teda nie som si ista ale z popisu to nevyzera na vkladacky ale len na dake utierky na utieranie soplikov ci zadocka namiesto vlhcenych emoticon ale mozno baby, ich pouzivaju aj ako vkladacky, neviem emoticon
16. mar 2011 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klapinka skusenost nemam, ale z toho co pisu, to nie su vkladacky, ale bavlnene utirky na tvar a ritku . predpokladam, ze to budu 2 vrstvy bavlny. cize schnut dlho nebudu. ale savost do plienky nepostacujuca emoticon
16. mar 2011 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš