Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
1. sep 2009

he, vidim, samozrejme 😅

sue
1. sep 2009

...a dieťa nemá na genitáliách prvé tri roky igelit... skús si na tri roky vkuse nechať na sebe vložku...ako ti bude... 🤐 mne stačilo šestonedelie 🤐

aaluska
1. sep 2009

kočky, mne aj dosť vadí ten smrad jednorázoviek... každý mi hovorí, aby som malého prebalila a to je v hnuske iba pol hoďku. neviem, čím to napúšťajú

emmka3
1. sep 2009

aaluska, nechci radsej vediet cim 🙄 a najhorsie su tie, co smrdia umelinou len co ich otvoris ... "nastastie" Pampersky parfemuju, to uz je vyssi level 😀

brinzulka
1. sep 2009

Ahojte mamulky...obcas stihnem precitat...nafotili sme par plenuch....
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

brinzulka
1. sep 2009

bum geny a organic baby lucy u nas vedu 🙂

emmka3
2. sep 2009

brinzulka, pekny albumik 🙂 ty mas aj BL AIO? Tak sup sem ako si spokojna ... nikto nechce povedat 😅

brinzulka
2. sep 2009

ja nejak nelubim plienky, co schnu cely den... 😒 a tato s tymi vlozkami AIO do tej kategorie spada...

Tak isto mi schne little lamb...a maly ma mesiac..uz viac ako 5kg...uz ju aj nepotrebujeme a to sme ju nepouzili snad ani 6krat...takze max. savost vo hviezdach....

AIO-mali sme ju len len raz zatial...
nocnu vlozku som vlozila na dnesnu noc do tots bots...Musim este testovat...ze ako...V AIO mam teraz inu vlozku...chcem otestovat ako vydrzi pul vrstva...

A dakujeme 😵

hasisihanulka
2. sep 2009

Jej, ahoj brinzulka! Aj ja sem obcas zabludim, esteze teraz to tu az tak nepribuda..

My mame nariadene siroke balenie az to troch mesiacov, takze ficime na viazacich Disanach a gatusach Imse Vimse. Ruzovu BG nosi Simon 🙂 Vsetko super. Davame aj little lamb, ale ked jej na to supnem este tie dva svorce, tak sa mi zda, ze to fakt je uz dole hlavou.. Na noc sme zatial v jednorazkach, Milina je schopna na pockanie nacurat celu Little Lamb.. Potom zase vydrzi aj tri hodiny bez cikania... Ale zatial stiham aj zehlit tie stvorce 🙂

hasisihanulka
2. sep 2009

Brin, a ako ti funguje tan MaM extendor? Pasuje na vsetky body?

standu
2. sep 2009

ahojte cerstve maminy....som rada, ze sa vam latkuje dobre 😉

aaluska
2. sep 2009

Ahojte maminy, akú skúsenosť máte s touto plienkou?

http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

emmka3
2. sep 2009

hasisi, ja mam extendor a zatial mi pasuje na vsetky body ... Cherokee, Next, Disney, Baby Mac ... takze v poho 🙂

aaluska, ja mam sice Organic ale som veeelmi spokojna ... dobre sedia, zatial nikdy neprevlhli, nepretiekli ... su relativne stihle medzi nozkami, resp. poddajne ... myslim, ze baby su aj s 3.0 spokojne ... je tam rovnaky strih s Organicom, len ina vypln ...

labutka
2. sep 2009

aaluska, dufam ze sa vidime zajtra na marcovom stretku, a vsetko ti poukazujem. 🙂
niekto tu pisal ze chce nieco z brany, tak dajte mi to do IP, zatial sa stale nikdo neozval (uz su to skoro 2 tyzne, nechapem...), tak rozmyslam ze vecer nahodim objednavku este raz.

standu
2. sep 2009

aaluska, BG je vyborna plienka 😉
a myslim ze v porovnani s organicom rychlejsie schne

labutka ja som chcela...pisem IP

standu
2. sep 2009

vlastne................potrebujem radu, prosim 😉

Ktora je vasa NAJ nocna plienka?????????????????????????????
hambace mi uz neuveritelne smrdia 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mam vybratu SWB velurku, vie mi niekto porovnat "smrad" oproti hamburgeru po ranu???????
dakujem 😵

emmka3
2. sep 2009

aaluska, hej, zabudla som BG Organic schne ovela dlhsia ako BG 3.0, kedze to je kapsa ... standu ma pravdu 🙂

standu, dudri si chvalila SWB Velut one size, tak uvidim, ked mi dojde z Brny ake budem mat ja skusenosti ... teraz mi dobre saje aj LB One s dodatocnou vlozkou ...

brinzulka
2. sep 2009

hasisihanulka...mne extendor nesadol na vsetky body a obcas sa mi zda...ak ho mam cez ll pulky...ze je cely navlhnuty...ale dobra pomocka 😉

labutka
2. sep 2009

ja mam extendor z babykindu, pasuje na cheroke, disney veci, ale na HM-kove a Coccodrillo mi nepasuje.
SWB velurka je fasa na noc, to je asi u nas cislo jedna; alebo este je fajn little beetle, ale kludne aj BL bambusky. 🙂

dudri
2. sep 2009

standu, emmka ma pravdu nocna plienka je naj naj naj...SWB organic velur .(vsetko prirodne materialy...super mam 2ks. malo, ale moc drahe..., ale spravne treba zapnut,aby nepritiekol moc...
mam maslovu a zelenu-obe su jemne farby...

labutka cakam CT 😎

dudri
2. sep 2009
matja
2. sep 2009

dudri, blueberry sú krásne, ale pre nás moc drahé ☹ ☹ ☹ hneď by som si vybrala.
Tuším standu má nejaké.

matja
2. sep 2009

jáj, labutka ma blueberry, uz som si spomenula 😉

sissik
2. sep 2009

standu aj mne zacali hambace hrozne smrdiet. rano mi to normalne vytaca nos.
budem musiet asi pouvazovat nad inymi nocnymi plienkami, na zaciatok vyskusam BL bamboo. tu som obcas davala, ked neboli hambace suche a bola som spokojna.
blueberry su fakt krasne, ale ta cena. no vsak tam pisu, ze luxusna plienka

jednorazovky robia tak, ze zmiesaju polymer z papierovou drtou, zlisuju, obalia do papiera s lepom, potom zase lepom prilepia dalsi papier s pvc, no otras 😖

sissik
2. sep 2009

a navyse hambac velkost L zapinam na posledny patent, suchy zips je na maxime tiez. na dlzku ledva stacia. takze ich o chvilu bdem musiet tak ci tak vyradit

standu
2. sep 2009

diky baby tak pojdem do swbcky na noc 😉 sissik my zapiname hambac na jednej strane na zaciatok, na druhej na druhe druky 😀 😀 😀 😀 boli sme sa dnes vazit po 3 mesiacoch tak mame 8,2kg 😀 😀 neva, aspon ze pribera

IB su nam uz takmer male. na obvod ok ale su kratke, uz jej zacinaju skrtit nohu. takze u nas do 11 kil isto nebudu....ale bojim sa ist do Lka ci nebude pretekat. a muzovi som slubila ze plienky uz nekupujem... 😖 😖 😖

ale hambac fakt strasne smrdi dnes muz zahlasil ze: "To si jej zase dala tie smradlave gate???" (odpozorovali sme totiz ze po nocnom pouziti smrdia z PULiek SWB najviac- priserne, musim ich hned oprat) "vyhod ich prosim alebo naimpregnuj tu plienku" zahlodil 😀 😀 😀 netusim na co by to bolo dobre 😀 takze musim hladat nahradu. aj ked nam smrdia aj BLbamboo rano ale nie az tak...........

vladkaz1
2. sep 2009

Standu ahoj, tak nam ta jedna tak isto smrdela a jedna nie ,to bol tak priserny cpavkovy smrad v kupelke, az no .. nemohla som to s nicim oprat a vyhodila som ju priznam sa ,nechapem preco jedna smrdela a jedna nie .. naozaj nechapem 😅

standu
2. sep 2009

vladi mne smrdia ocurane obe 😠

sissik
2. sep 2009

zuzka mala v nedelu 9820g, IB velkost M su tiez tak na hrane. zapiname sice na 2 z kraja, ale na dlzku uz su kratke. trosku trci ritula, ked sa velmi zohne. nastastie mam kupene 3ks IB velkost L. ale M som mala 5ks. dufam, ze nebudu chybat. aj uz davam L - okolo nohy je este drobne medzera, ale nepretekaju.

vsimla som si, ze ked som vymyslala a prala v lovele, tak mi nejak zacali smrdiet. musim zacat prat v orechoch a skoncit s experimentami

standu
2. sep 2009

IB ti lovelove smrdia? mne nie 😉 😉
no a to tie orechy aj cosi operu?????