Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miracle
9. apr 2009

Ad jamaat..ja na doma pouzivam v pohode 30 rocne...este moje. Ale samozrejme, ze mam aj kopec inych, high tec 😀

ahojcek
9. apr 2009

Ahojte, baby,
prosím, poraďte mi nejaké extra dobré plienky na noc. Náš drobec čúra o106 🙂 . Zatiaľ zvyknem dávať ako prvú nočnú plienku bum hugger (patentky) alebo bamboo extra (suchý zips) - obe mám po 1ks - z nich sa mi viac páči bum hugger. Chcem ešte dokúpiť aspoň 2 nočné plienky (zatiaľ mi nestíhajú dosť rýchlo schnúť).

bezaz
10. apr 2009

ahojcek ja akurat planujem nakup upsy daisy 😉

sisa.b
10. apr 2009

ja sa tiez chystam na upsy daisy 🙂

olinka6226
10. apr 2009

bez som ta nakazila tou upsy daisy? inak musim sa postazovat. samko od bojnic vytrvalo cura zase v noci bez zobudenia a ked ho dam na nocnik kym je suchy tak sa vzpiera. tak sme vcera zas nabehli na plienkovanie v noci. nestihala som prat pyzamka a plachty..

standu
10. apr 2009

bezaz, sisa, ja mam upsy na ceste 😀 😀 😀 ale dennu chlpatku 🙂
ahojcek, oli chvalila velmi nocnu upsy..... my necurame vobec vela celkovo, nam staci aj BL bamboo s etra vkladackou.
som nadsena z tych novych vlniakov, keby ma na zaciatku neodradilo lanolinovanie, tak mam len vlnu. na noc super, drobna zapareninka je fuc.
uvatzjem aj nad druhymi.....ale to by uz muza asi porazilo zo mna 😀 😀 😀
styri (verim ze posledne 😵)plienky su na ceste 😕

bezaz
10. apr 2009

standu tak my curame jedna radost, jednorazovku nema problem precurat, nechapem, kde sa to v nej berie
oli, inak uz tu rozbieham "strasny" bussiness, idem v utorok predvadzat manducu a satku 😀 a treba na tie UD aj vrchnaky? som sa ta zabudla opytat.. pozdrav samka, ze ho budem chodit v noci strasit, ked sa bude pocikavat 😵

sisa.b
10. apr 2009

standu, odkial ich mas? mna na ne namotala ta holka 😝 vraj ten french soy terry matros je najsavejsi na trhu. tak chcem vyskusat. a ake mas vlniaciky? mne sa teraz pacia aj tie nove farebne disany 😵 ale mam na ceste vlnu, tak skusim nieco ustrikovat 😝
ja teda tiez planujem tie nocne a uz koncim. vlastne este obzeram na vyskusanie swb econappi a kangasy 😕 😝

sisa.b
10. apr 2009

a co hovorite na berry plush? 😕 tie by mali byt tiez na snapky ako IB

olinka6226
10. apr 2009

berry plush nepoznam... nepacili sa mi farby co mali v samkovej velkosti tak som nebrala.

sisa.b
10. apr 2009

ja stale uvazujem, ci neskusit jednu aj taku 😀 ale maju len mensie velkosti, tak sa na to asi vykaslem 😝

akurat fnukam, ze som sa nedala na latkove plienocky daleko skor ☹ este ked som robila. uz sme mohli mat krasnu vybavu. takto len cakam dva dni, kym sa mi tych par kuskov ususi a nemozem naplno latkovat 😔

standu
10. apr 2009

sisa, nocnu som nebrala..a pre sviatky dojdu az buduci tyzden hadam. vlniaciky mam lvb jersey od olinky, oranzove.

objednala som econappi, greenkids minky, bumgeniusku a tu upsy ruzovu, minky..
a fakt som skoncila 😀

aj na tie berry som kukala, ale upsy sa mi kvoli suchacom lepsie pacili...vobec sa mi nelubia take plienky co sa len na bokoch zapinaju.

standu
10. apr 2009

hej a chcela som kangasku, ale nakoniec sa mi nepaci, ked je rozlozena na tu najvacsiu velkost ale ako eSko je krasna 😅

sisa.b
10. apr 2009

tie vlniaciky su krasne 😵

standu
10. apr 2009

inak uz cakam len na tie posledne a mam albumcek hotovy plienockovy....fotim pri prebalovani ako drak 😀

olinka6226
10. apr 2009

joj a bez na tu upsy daisy idu vrchnaky este... ja teda na ne davam natahovacie vlnaky...

bihan
10. apr 2009

nad berry plush som kedysi uvažovala, ale nakoniec som ich nevzala.. na noc vraj fajn, ale vtedy boli jadrá len konopné (neviem, či už majú niečo nové) a konope práve nie je môj najobľúbenejší matroš. No a sú pomerne veľké (rozumej široké).

standu
10. apr 2009

tak to by nebolo pre mojho slizika tenkeho....dobre, ze som ju nevzala. dik za infosku bihan 🙂

ahojcek
10. apr 2009

Baby, "upsy daisy" som nikde nenašla - kde sa dajú kúpiť? A okrem nich čo odporúčate ako nočné plienky pre cikajúceho drobca?

sisa.b
10. apr 2009

standu, uz sa tesim na ten album 😵

standu
11. apr 2009

sis, aj ja 😀 😀 hlavne na nove peluchy 🙂

ahojcek upsy daisy najdes na www.teeheebaby.co.uk

my pouzivame na noc hocico ale navyse davam bamboo vkladacku, zatial ma nic nesklamalo. vseobecne by mali byt na noc najvhodnejsie bambusove plienky, tie by mali byt najsavejsie. ak sa mylim, opravte ma 🙂

labutka
11. apr 2009

ja som uz dva krat prala v slize, ale stale sa mi plienky uplne nevyprali... prvy krat som dala cca 2 deci slizu, druhy krat asi 3 deci, a stale sa mi zda malo.... kolko ho davate vy?
inak som bola od stredy u nasich, a boli sme iba v latkovych, som na seba hrda, ze sa to da aj cez noc. 🙂 akurat dnes musime ist do hnusiek, lebo vsetky pleny su cerstvo oprate. 😒

matja
12. apr 2009

labutka, prave periem v slize druhykrat, som zvedava, ako to vyperie teraz, dala som tam 4 dcl slizu, lebo 3 dcl mi minule nestacilo, plienky neboli dobre vyprate. Dufam, ze to operie, lebo v kybli mam este 9 litrov slizu, tak nech nie som sklamana.

standu
12. apr 2009

baby ja uz sliz vobec nepouzivam, stoji v kybli...............myslela som, ze sa mi mala vyhadzuje z lanzy,tak som sa vratila k lovele. neviem co s tym slizom urobim.

emmka3
12. apr 2009

aj nas maly sa vyhadzal pravdepodobne zo slizu (take ako ekzem mal) a tak som celu 5litrovku posunula mamci, dospelym je jedno v com preu 😉 a tie 3 litre co mi ostali vyuzijem na ponozky a tak ... a inac znova periem v Lovele ...

matja
12. apr 2009

labutka, ako ti to vypralo? Mne o čosi lepšie ako prvýkrát, ale dávala som si viac záležať, keď som nanášala na fľaky žlčové mydlo a pračku som nastavila na dlhší program.

standu
12. apr 2009

baby kuknite do temy "praci prostriedok na detske veciciky" prispevok od jity dnes vecer........................ 😒 😖

labutka
12. apr 2009

bambusko - kukala som si tvoj navod na sliz na altermater, ale ten moj neni az taky tuhy ako vyzera ten tvoj na fotkach... myslis ze aj preto je menej ucinnejsi? dala som malo mydla?

labutka
12. apr 2009

matja - predtym som nenatierala nic zlcovym mydlom a prala som v lovele, a bolo v pohode. teraz som natrela zlcovym mydlom, a dala 2 alebo 3 deci slizu a ostali mi na niektorych plienkach zlte prazenicove flaky. zajtra chcem vyskusat viac slizu, a uvidim.

brinzulka
13. apr 2009

babulky...aky je rozdiel u maleho dietata v separackach popli a imse vimse? Zatial len v cene..alebo aj kvalitou?