Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

petrinka
10. aug 2010

@crysmile naozaj si to karsne napisala!!!

katka888
10. aug 2010

@crysmile
na to je najlepsi recept.... dalsie babätko a bude dôvod používať plienky nadalej 😉 😉

crysmile
10. aug 2010

babulky, no dakujem, dakujem.. nie je tu cervenajuci smajlik..
ale emjee nas zglbe, ze sme dlho oftopikovali.. zisla by sa tema kde by sme si mohli tak pohodovo pokecat.. a ja sa pridavam k tomu projektu, neviem co k tomu sice treba, ale kaliskujem, latkovala som, nosila som sice iba v babyvaku, ale nosila.... dalsie budem nosit v satke a latkovat od malicka.. ak teda dalsie bude.. 🙂

alusha
10. aug 2010

no asi si zalozime temu, ze latkarky - volna diskusia 🙂

prsky
10. aug 2010

sak dajme sukromnu 😀

kaktusik007
10. aug 2010

no ja by som sa do tej temy urcite pridala tiez 😀 - ja len z toho kojenia mam proste depky, kedze som maleho kojila presne 14 dni... ☹ ☹ ☹ ma to svte, mrzi, hneva... ako casom sa s tym zmierim, no teraz je to este cerstve... 😒

a jo, menime temu... emjee sa bude hnevat 😀 😀 😀

crysmile
10. aug 2010

som za, ale ci nebude potom tato diskusia chatrat..

lucinka83
10. aug 2010

ja by som tiez chcela kojit a to co najdlhsie, preto aj mne je smutno, ked pocujem mnohe baby, ze sami od seba to nechali tak len kvoli prsiam, postave, troske bolesti a uplne rozumiem kaktusik, ze ako to boli ked to nejde a potom taketo maju kopu mlieka a nechcu... a tych reklam na umele mlieko ani nehovorim :(((((

kaktusik007
10. aug 2010

@crysmile nebude chatrat.. iba bude o tom, o com ma byt - o latkovani 😀 😀 😀

prsky
10. aug 2010

@crysmile potom bude diskusia o tom, ze budete radit nadejnym latkarkam, co maju zakupit 🙂

crysmile
10. aug 2010

@kaktusik007 ved ja som za.. 🙂 aspon sa vycleni cisto len to, co bude o latkovani..

sulky
10. aug 2010

tak zalozme novu temu, nie sukromnu, a budeme tam preberat aj ten projekt 🙂

crysmile
10. aug 2010

@sulky tak zaloz, tesim sa..

alusha
10. aug 2010

@kaktusik007 viem ze ta to trapi ☹ ale ake nadherne plienocky s laskou svojmu drobcekovi usijes 🙂 neviem sa vynadivat 🙂

kaktusik007
10. aug 2010

@crysmile prvy krat latkarky - volna diskusia spomenula @alusha 😀 😀

crysmile
10. aug 2010

@alusha, tak zaloz ty.. 😀 a veru, @kaktusik007 ty si inak sikovna.. krasne plienocky sijes..

kaktusik007
10. aug 2010

@crysmile
@alusha dakujem 😵

alusha
10. aug 2010

nech sa este vyjadria aj ostatne baby, aby sme tam potom neboli 3 🙂
@kaktusik007 nas o chvilu bude zasobovat svojimi vyrobkami 🙂

crysmile
10. aug 2010

oki, ja mam cas, aj tak sa mam ucit na statnice co mam v septembri.. tak sa lucim s vami zatial a dajte mi potom vediet, ze ste tu temu uz otvorili, pokeciame 🙂

ivanajelinek
10. aug 2010

juj ale ste tu toho dnes popisali... nakolko sa nemozem este zapojit..kalistek som chcela objednat, ale hned na to som zostala tehu...o kojeni nemam este skusenosti, ale tiez by som chcela kojit co najdlhsie...Co sa tyka nosenia satky, tak to akurat studujem.Dostala som nejaku od kamosky, len neviem aku.To sa budem musiet este s vami poradit. No a latkovat budem...Uz je vsetko objednane, zajtra dorazia baliky ku mne.Sa tesim jak male dieta z tych plienok...A ked vidim ze su stale nove a nove 😀 Vcera mi mamina zhanala este klasicke stvorce a potom mi volala, a ze co vsetko zazila, ked niekomu povedala aj predavackam, ze jej dcera(ako ja 😉 ) budem pouzivat latkove plienky...No ze tie hlasky..

katka888
10. aug 2010

baby , tak späť k látkovaniu,
odobrí mi niektorá testovaciu verziu pre 6 mesacne babo? chcem na skusku, aby som vedela, co asi dokupit:
katka888 – baby, aky je vas nazor na moju testovaciu verziu:
1x zvyhodn sada Bg stay dry / 2x nohavick, 6x vklad vlozka /
1x zvyh sada BG organic / 1x noh , 3 x vklad vlozka /
2x BBH bambus nohavickove jednovelkostne

alusha
10. aug 2010

@katka888 su to dobre plienky, len ti to nebude stacit, budes este musiet dokupit 🙂

katka888
10. aug 2010

@alusha
jasne, ja to chcem len vyskusat, ak sa mi to zapaci, dokupim
diky

sulky
10. aug 2010

@katka888 , ako som ti pisala do IP, ak chces na skusku otestovat, tak jednu BBH by som vymenila za Anavy.Obe su super, a jna noc.BBH sa vsak trochu zraza.

katka888
10. aug 2010

@sulky
aha, jasne, tak este nahucat do manzelika a mozme na nakupy 🙂

potom dam vediet co a ako 😉
a kde skladujete tie plienocky ak napr este nemam to specialne vedro?

katka888
10. aug 2010

p.s.
a ten mens kalistek ste baby kde kupili? ja som to hodila do googlu a naslo mi to len clanky

alusha
10. aug 2010

@katka888 aj sulky ho ma

chrenkovae
10. aug 2010

ahojte babenky som prvorodička nemam skusenosti s novymi latkovimy plienkamy ake su a či len tie stači použiť alebo ktomu aj jednorazovky?ake mate s nimi skusenosti vopred dakujem

sulky
10. aug 2010

@chrenkovae , vacsina mamiciek latkuje aj cez den, aj v noci. Niektore na noc pouzivaju jednorazovky. Zalezi na tebe 🙂
Ale dnes existuje mnozstvo dobre savych plienok, ktore ti vydrzia celu noc 😎

chrenkovae
10. aug 2010

dakujem vyskušame