Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

alusha
6. okt 2010

ahojte, krasne su tie plienky baby 🙂 ja som dala akurat prat plienocky a tak vam poviem, pred par tyzdnami sme zacali s prikrmami, tak to je radost plienky prat, hovienko samo z plienky odpadne, ziadne zapieranie prazenice mydlom 🙂 takto sa mi to paci 😀

petrinka
6. okt 2010

@alusha tak to mas s tym kakom stastie, nas prdik ma stale kako ako keby som ho len kojila 😝 😝 😝

alusha
6. okt 2010

@petrinka naozaj? a to je uz velky chlap 😀 nasmu sa uplne zmenila stolica, ma ju tuhu, takze nie je problem 😀

lilly
6. okt 2010

ahojte, mam na predaj malo pouzivane vlniaky Swaddlebees, velkost M, od 7-13kg, kremovej farby, ak by ste mali zaujem, poslite mi IP. 🙂

etuska
6. okt 2010

@miruss
tusim v UK sa uz predava od dnesneho dna-idem mrknut 🙂

etuska
6. okt 2010

http://www.babipur.co.uk/shop/Reusable_Nappies-...

tu sa da vopred objednat s tym ze bude k dispoziicii v polovici novembra

och
6. okt 2010

@etuska juj toto si sem nemala davat, uz aj idem objednavat 😀 😀 😀 😀

baby ja sa z vas zblaznim, naschval sem nechodim, aby som neminila ako sibnuta a tot kuknem sem raz za rok a hned mam plny kosik 😵 😅

miruss
6. okt 2010

@etuska: Ale zatiaľ sú v ponuke iba organic AIO, dúfam, že budú aj kapsovky v týchto vzoroch.

zfidorka
6. okt 2010
miruss
6. okt 2010

@zfidorka: Aha to som si nevšimla.

zfidorka
6. okt 2010

@miruss ja som hned pozerala ci su aj ine druhy v tych vzoroch 😉

zojec
6. okt 2010

toto tu je cista provokacia.. 😀

fialllka
6. okt 2010

@zfidorka no tie plienky su uuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeee 😀

zfidorka
6. okt 2010

@fialllka ten link dala @etuska 😉
uz latkujete?

alusha
6. okt 2010

😀 @fialllka gratulujeme k malickej

fialllka
6. okt 2010

@zfidorka cakame na plienocky a zacneme 😉 zatial ficime na jednorazovkach 😉
@alusha dakujeme 😉

alusha
6. okt 2010

@fialllka mala Terezka sa tesi sestricke?

fialllka
6. okt 2010

@alusha velmi a aj pomaha a kontroluje ju stale 😉

alusha
6. okt 2010

@zojec ako ste spokojni s tymi weehuggers? robim si na ne zalusk, len neviem kedy sa odhodlam 😀 uz mame dost plienok 😀

alusha
6. okt 2010

@fialllka super, oni su taki zlati pomocnici, v tomto veku chcu so vsetkym pomahat a vsetko robit, nasi dvaja su uz partaci 😀 uz sa spolu hraju s traktormi, davidko vzdy nejake pred maleho podstrci 😀

divoska
6. okt 2010

@zojec kukam ze si spravila album idem to hned omrknut, tiez som zrovna dnes konecne zavesila aj zostavu aj inzeraty lebo uz som to davala dohromady hadam milion rokov. sice clanok zatial taky ako mas ty a baby nebude, ale hadam raz aj to ;)

zojec
6. okt 2010

@alusha zatial ich len testujem.. 🙂 ale v podstate som spokojna 😀 treba ale dobre zalozit plienku.. vo flipkach to moze byt aj navrch, ked sa ti nechce pasovat so stvorcom, tu to musis pekne dat za zaklapky..
@divoska ja som to pisala asi 4 dni a fotim priebezne.. este stale to nie je dokoncene 😀 a dnes mala tak reve a este stale v postielke, ze uz ani nemam chut to dnes dokoncit.. ☹

divoska
6. okt 2010

@zojec hej, vidno ze si si dala zalezat, to ja som len cvakla hned jak som ich dostala a bolo. o dnesku mi nieco hovor. od 6:40 som ho prebalila 21x.... /zacinam si to pisat kvoli odchytavaniu 🙂/ a to sme este neskoncili.. inak ta ruzova bg je nadherna, zeby sme sa predsalen raz este snazili o babu? akurat ze teraz si tak vravim ze ked uz veci zostanu tak by sa skor chalan sikol 🙂 a to ja som cely zivot len babu a nic len babu furt tvrdila 😀

och
6. okt 2010

@sulky nemozem tie nove BG u teba najst 😠
@zojec presne tak cista provokacia a na tie pyzamka tam nemozem ani len pozerat, bo mi slzy tecu 😵 asi mi manzel odoberie platobnu kartu a zablokuje internet banking 😝 😀

zojec
6. okt 2010

@och ja uz sa uz neštúram v novych strankach.. 😀 pre istotu 😀

och
6. okt 2010

@zojec kedze moje dieta spi prisosnute na mne, jedine co dokazem robit jednou rukou poleziacky je lasovat po internete 😀 v konecnom dosledku je na vine tomu nas potomok a co by nespravil tataaa pre svoju vytuzenu dceru? 😀 takze hor sa na nakup 😀 😀 😀 😀

divoska
6. okt 2010

@och jezisu nestras, ja sa upokojujem ze to len tieto prve tyzdne.... 😀 ja to mam velmi obdobne. dnes sice viac prebalujem jak kojim cudujsasvete, ale inak to je furt to iste. @zojec ja som taka rada ze odolavam, sak som sa pleskla po vacku s tymi IB, uvidime ci nam budu vyhovovat, fakt sa modlim aby hej. este stale mam spraveny zoznam ze co na vyskusanie raz niekedy, ale inak vam celkom uspesne odolavam zatial sledujem 😀

och
6. okt 2010

@divoska no my sme asi specificky pripad 😵 ja budem asi kojit do promoocii mojho dietata 😀 ona proste nechce nic ine len mliecko, pit nechce absolutne z nicoho a to mi mozte verit som skusila total vsetko aj vsetky druhy flasiek 😝 ked prvy krat ochutnala vodu povracala sa ako ... no dovi dopo, teraz sa ucime zaspat bez prsa ale nemozem sa od nej pohnut 😀 skrabkam ju po chrbte a ona ma obima okolo krku, ak sa nevycikam o osmej vecer musim vydrzat do rana, v sekunde ako pociti tlak matrca ze odchadzam vrieska ako by ju z koze drali 😝

izabelkak
6. okt 2010

@och nápodobne, nám malá začala ako tak piť po 11 mes., jesť po 12 mes. 😀 a hoc sme sa naučili zaspať bez prsa, tak do pol hoďky do hoďky rev a aj tak musím prso vytasiť, tak mám pocit že to bolo dosť kontraproduktívne to zaspávanie bez prsa, asi sa k tomu zase vrátime 😝

lindauciatko
6. okt 2010

ahojte maminy,
mate niektora tu novinku co ma @miruss na stranke:
http://www.ekoplienky.sk/product/tots-sty-dry-v... aku su tie stay dry? su lepsie ako boli povodne tie flisove separcky? toto je nieco ine ako flis? napr nieco ako na BL velour stay dry vkladacke - to by sa mi pacilo viac... no a tiez by ma zaujimalo aky to ma rozmer, hm?
@zojec po dlhej dobe dakujem za fotky wonder wraps puliek, este sa rozhodnut pre farbu, rozmyslala som nad vanilkovymi...