Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
2. okt 2010

@sisi08 ...ak si spokojna s tots bots, tak do baby lucy by som na tvojom mieste nesla. Dobra bambuska je aj tots bots stretch.

zfidorka
2. okt 2010

@martina05 ja davam na noc anavy so vsetkymi vkladackami a bbh bambus so vsetkymi vkladackami... nad ranom prebalujem, ale vydrzali by este tie 3 hodky do zobudenia...

zfidorka
2. okt 2010

@sisi08 ja mam baby lucy bamboo patentkove, pouzivam ich cez den, strih mi vyhovuje, maju trochu tuhsie gumicky, ale inak su celkom fajn... ked ich davam vonku, dam este naviac stay dry vkladacku, tiez od baby lucy.. schnu ale najdlhsie zo vsetkych plienok co mam - teraz cca 2 dni... ked chces, tak si pozri moj fotoblog, mam tam popisane vsetky plienky co mam 🙂

sulky
2. okt 2010

@sisi08 , suhlasim s labutkou, do BL by som nesla. Radsej tie anavy (najlepsie nohavickoveake poznam 🙂) alebo tots bots. Tots bots maju tiez dobre bambusove plienky, podobne k baby lucy ale ovela kvalitnejsie.

zojec
2. okt 2010

@sisi08 a mna este napadla z tych lacnejsich bambusovych Little Lamb.. 😉

sulky
2. okt 2010

ano, suhlasim so zojec, LL su lepsie ako BL 😉

aknavij
2. okt 2010

Ahohte baby, mala ma 14kilogramov, a potrebujem nejaku savu plienku na noc, ktora je podla vas dostatocne velka aj sava? Popripade by mohla byt aj jednovelkostna, nech ju vyuzije potom aj male babo, ktore cakame, existuje taka jednovlkostna nocna?

miruss
2. okt 2010

@aknavij: Ahoj. Jednoveľkostná je bambusová BabyBeehinds, ale tá podľa mňa na 14 kg dieťa je už pomaly malá.
Dobrá je jednoveľkostná bambusová plienka Anavy. Ja som spokojná aj s nočnou plienkou Bum Hugger. Tú ale treba dovypchať. Ja dovypchávam bambusovým prefoldom od Babyidea.

aknavij
2. okt 2010

Vdaka, a ta Anavy alebo Bum Hugger mysliz ze jej bude dobra?

aknavij
2. okt 2010

teda myslis🙂))))))

miruss
2. okt 2010

@aknavij: Bum Hugger robí ja veľ. XL, tá jej bude určite dobrá. Mojej malej je dobrá veľ. L. A aj Anavy je jej dobrá. Ale moja malá má 12,5 kg. Čiže u Anavy neviem, či bude Tvojej malej dobrá, lebo výrobca uvádza, že je do:
Pás: 22-56+ cm

Stehno: 12-34+ cm

Sed: 34-46 cm

Váha: od narodenia do cca 15 kg, záleží od proporcií dieťatka.

anlu
2. okt 2010

@sisi08 ja mam od BL bamboo a som s nimi spokojna ale je pravda ze som ich neporovnavala s tots bots alebo LL nosime ich aj von iba s original vkladackou a davam ju aj na noc ale vtedy pridam este bamboo stvorec a v pohode vydrzi

sulky
2. okt 2010

@aknavij , na noc mozes skusit aj Happy Heinys, jednovelkostnu.Je do 20kilov.Ma az 4rady patentiekna upravovanie velksoti. Obsahuje 2 save vkladacky. Podobny styl ako napiklad Bum Genius.

miruss
2. okt 2010

@sulky: Mojej malej by kapsovka kapacitne na noc nestačila. Ja mám počuránka.

aknavij
2. okt 2010

Dakujem vam, tak postudujem, co by sa mi este hodilo, nech objednam naraz🙂))

sulky
2. okt 2010

@miruss , ani BG v 4.0?

miruss
2. okt 2010

@sulky: Ani v 4.0. Pre Zuzku treba savejšie, najlepšie bambusové plienky. BG v4.0 je super na dlhšie cesty autom alebo dlhšie vychádzky. Vydrží nám v pohode 4-5 hodín, ale noc nezvládne.

sisi08
2. okt 2010

Dievčata, veľmi pekne ďakujem za rady, premyslím si to a čosi ešte doobjednám 😉

busni
2. okt 2010

ahojte dievcata, moja mala ma 8 a pol mesiaca a posledne dni mam problem s nocou. budi sa po hodine a pol a vyzera to tak ze kvoli tomu, ze sa poriadne pocika. predtym sa to nestavalo, vydrzala v BBH s oboma vlozkami alebo v pop in vypchatej prefoldom az do 5 az 6 rano. no teraz je to hroza. ked sa zobudi, tak ju nosime, alebo jej dam prsko, no zistili sme, ze hlavny dovod je, ze je mokra, lebo zaspi zas na 20 az 30 minut a zas je hore s placom. to nikdy nerobila, ani ked jej zuby isli. nemam velku chut jej davat pampersky na noc, no nechce sa mi ju v noci prebalovat. co jej mam dat?

sulky
2. okt 2010

@busni , tak skus plienky s pocitom sucha. Tie co maju sty dry vrstvu.

etuska
2. okt 2010

my mame LL 2-ku .Zatial je OK-davam na nu vlniaky-ale neviem si predstavit co bude ked bude Šimi vacsi-tak chcem vyskusat hamburger 😀 a BBH bamboo 😵

...baby a co Thirsties???

emjee
2. okt 2010

mne ta LL nejako nesedi - straaaasne dlho schne a na druhej strane nemam pocit, ze by bola nejako super nasiakava (objemna je, ale nasiakava moc teda nee 😅 ) a z tej vkladacky na pocit sucha sa strasne blbo sklepava hovienko 😅 no ked dam separacku, tak zase nema moc vyznam davat aj tu vkladacku
a velkostne tiez nie je bohvieco, sice my mame krpca, ale zachvilu sa podla mna nezmesti 😔
ale aspon nebola draha 😀

etuska
2. okt 2010

@emjee
skor by som povedala ze LL je pre mensie deticky.
no skusim hamburger 😅

sulky
2. okt 2010

@etuska , alebo totsbots bamboozle, cislo 2j e velka, a da sa zmensit aj pre male babatka.Takze ako keby bola jednovelkostna.

etuska
2. okt 2010

@sulky
super.dik 🙂

etuska
2. okt 2010

@emjee
@sulky
a hamburger suchace,alebo cvoky? 😕

etuska
2. okt 2010

@sulky
@emjee
mate aj konopne plienky-lebo akurat citam,ze schnu este pomalsie ako bavlnene-ale su vraj super-hmmmm??? 😅 😅 😅

emjee
2. okt 2010

@etuska https://www.modrykonik.sk/fotoblog/emjee/clanok...
cisto konopne uz nemam, boli super, ale mojmu krpcovi nesedel velkorysy strih 😀 aj hamburger je konopna, len zvnutra ma flis

emjee
2. okt 2010

@etuska ja ma hamburgery 4 patentkove a 1 suchacovu - obe varianty super, akurat vraj na suchac sa deti zvyknu zobudit v noci, ale ja v noci neprebalujem

etuska
2. okt 2010

@emjee
dik 🙂
no ako citam super plienocky 🙂
a cim ich dovypchavas,?