Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
3. jún 2010

Dugyna pekná plienka, malá bude kočka. Už sa Ti to blíži. A čo škola?

Avila susedka ich používa do flipiek ako vkladačky.

karaa
3. jún 2010

@avila aj ja ich pouzivam od narodenia ... dnes bola napr. jedna z nich vo flipke a pochvalujem si 😉

dugyna
3. jún 2010

@miruss diky miruss za pochvalu 🙂 . no uz sa mi to blizi a strasne sa tesime...a tesime sa na plienkovanie..potom budem mozno nakupovat resp.dokupovat..a skola fuha este 2 statnice..ale uz to nejak s malickou dobojujeme spolocne do uspesneho konca..

karaa
3. jún 2010

@sulky pripajam sa k izabelke so ziadostou o oblecko v tvojom obchodiku 😉
ma dnes tiez vytocili overaliky - mala dostala tri krasne velkost 68 a hoci nosime velkost c. 62, tieto su jej na plienku male a ruky, nohy dlhe ako svet 😠

zajaciq
3. jún 2010

ja si z toho nerobim hlavu ... medzi nozkami ju nezapinam a mam po probleme 😀 a nosime este aj 56ky aj ked ma uz cez 60 😀 najviac sa asi tesim na saticky v lete, pod ne len plienka a sup. teda ak nejake leto bude 🙄

dugy sledujeme ta a tie tvoje tyzdne ,maaas sa na co tesit 😉

sulky
3. jún 2010

@karaa 😀
radi by sme v buducnosti. To zalezi od toho ako rychlo vykupite nas obchod 😵

no a nechces zobrat zatial to pyzamko, ako letne kratasky alebo domace teplacky? Su trojstvrtove, a niektore farby vobec nevyzeraju ako pyzamo. A spolu s tym tielkom navrch, je to strasne milucke 🙂 Musim odfotit kamoskinu malu, ona si zobrala ruzovy set, a je strasne podarena. 😎

@julia30, ty ich mas, co na to hovoris?

sulky
3. jún 2010

baby , kto to tu preberal minule satky ellevill?

karaa
3. jún 2010

@sulky mala ma este len tri mesiace a chcela som to pyzamko hned objednat ze bude ako polodupky, ale je tam uvedena velkost S - od siesteho mesiaca ☹ takze si musiem pockat
alebo ked pises, ze su trojstvrtove, boli by jej dobre aj skor?

sulky
3. jún 2010

jeeejda, jasnee. Tie vecicky sa mi celkovo ydaju o tochu mensie ako je nase cislovanie.
Poslem ti rozmery, idem ho odmerat. Ok?
Ale asi by som ti to mala poslat do IP. Aby som si nerobila reklamu 😎

karaa
3. jún 2010

Ok 😉

zajaciq
4. jún 2010

@sulky aj ja,mozno 😉 mame ju doma.

sulky
4. jún 2010

@zajaciq , a si spokojna?

labutka
4. jún 2010

@taanak kukam na webke, ze bude kamenna predajna? fiha, take pokusenie... radsej ani nepis ze kde, lebo tam budeme chodik okukovat. 😀

dugyna
4. jún 2010

coto labutka kde bude kamenna predajna???

taanak
4. jún 2010

@labutka no, taka mala, v ramci moznosti... 😎

lindauciatko
4. jún 2010

baby, citam teda ze ani gro baby nie je idelana AIO plienocka, ked treba spekulovat nad vkladackami...
mam jednu doma, ale tiez sa nam zda uzka ta vlozka, ze to hned zakadime aj vrchne gatky, neskusala som zatial... Fakt to treba 3x krat oprat v rukach pred prvym pouzitim?

je nejaka plienocka AIO, jednovelkostna, kde netreba tolko spekulovat a je jednoducho idealna? BG Flip sa vam javi OK aj bez zlepsovakov?

vdaka

miruss
4. jún 2010

@lindauciatko Flipka sa mi zdá super. A moja naj plienka jednoveľkostná ku ktorej nemám výhrady je kapsovka Bum genius onesize v3.0.

zajaciq
4. jún 2010

@sulky ano je super. 😎 lahka, poddajna, nepotrebovala zanosenie, mam 4,2 a akurat staci na KsK 🙂

@lindauciatko ta FLIPka to je len PULka a do nej treba vkladat jadro, cize AIO straca na vyzname. AIO je, ked je vsetko pokope. z toho titulu je najlepsia BG ci uz organic alebo kapsovka 😎

mneme
4. jún 2010

@lindauciatko vsak vies, ze idealna plienka neexistuje 😀

ale jednovelkostna AIO, ktora ma k tomu blizko, je BG kapsa 3.0 - minus je ten umelinkovy matros. ak ti nevadi, tak potom by som volila tuto plienku. organic je sice prirodny, ale dost malo toho napije a strasne dlho schne. mne sa preto viacej ako bg organic paci flip s organic vlozkou. ale tam je zase minus to, ze tatino to az tak lahko nezvladne 😉

lindauciatko
4. jún 2010

no ja som myslela potom asi SIO, ta BG 3.0 sa mi zda dost draha, kedze ju treba menit vzdy celu...
Pri BG Flip alebo GB je aspon aka taka sanca, ze sa nemusi vymenit cela, nie? Tak Flip je lepsia ako GB?

taanak
4. jún 2010

@lindauciatko BG 3.0 je sica draha, ale stoji zato. Okrem toho je jednovelkostna, pekne sadne od narodenia po nocnik (starsia ju pouzivala pred odplienkovanim, maleho do nej balik od narodenia, takze vyskusane 😉 ) Tie flipky su fajn, ale ked sa dietatko pokaka, tak sa zaspinia aj nohavicky a aj tak ju potom musis prat prakticky celu. Pri BG ta kapsa celkom rychlo schne, takze sa da plienka pekne tocit. Tie BG organic som si pri malej neoblubila - uz mala cca 1 a1/2 roka a musela som ju dovypchavat aby nieco nasala, teraz pre novoska patri medzi mojich favoritov - bavlnka je bavlnka 😅

vanesska
4. jún 2010

baby... a tu BG 3.0 este niecim dovypchavate alebo stacia tie vkladacky co ma...?
a u TB easy fit este niecim dovypchavate??

miruss
4. jún 2010

@lindauciatko súhlasím s Tanak. kapsovka Bum genius stojí za tie peniaze.

@vanesska TB easyfit ani kapsovku BG nedovypchávam, stačia mi tie vkladačky čo tam sú.

miruss
4. jún 2010

Inak ja mám rada aj AIO plienku Imse 2v1. Je síce viacveľkostná, ale dá sa vybrať či bude poda zadočkom flís alebo biobavlna. Dobre schne, lebo sa dajú vkladačky pekne rozložiť a savosť asi ako TB easyfit.

vanesska
4. jún 2010

miruss a ake su save tie TB easy fit? vydrzia aj ked idete na dlhsie von?

miruss
4. jún 2010

@vanesska esayfitka vydrží tak 2-2,5hodinky. keď idem na dlhšie tak dávam kapsovku BG, tá vydrží tak 3-3,5 hod.
Ale keď bola Zuzka menšia vydržali aj dlhšie.

dugyna
4. jún 2010

@taanak a kde by mala byt ta predajna ak sa mozem opytat? tiez som z BA tak... 😉

avila
4. jún 2010

Baby diky za tie odpovede na viacvrstovky popky 😉 Ich uz mam doma a ma napadlo, ze som sa vas ani neopytala na nazor 😲 Tak teda do flipiek napr. Ok vyskusame vsetko, aj do vrchnych nohaviek ich mozem dat, nie? Inak, uz mam toho dost, som si zakazala dalej kupovat 😅

vanesska
4. jún 2010

mirus... dakujem za info k tym plienockam ale este sa mi paci jedna uz dlho nad nou uvazujem a ty ju mas teraz v akcii ta velurova swaddlebees musi byt uzasne jemnucka a prijemna a zrejme ani velmi neztvrdne z prania len neviem je to zrejme kapsa cize bez vypchatia asi nic moc nepobeberie ci??
oni maju este aj onesize a ta ma tusim nejake vkladacky uz v cene ale tato asi nema nic...
pripadne nemate ju niekto odskusanu tu SWB organic velour pocket... a co sa tyka velkosti ked nie onesize tak asi je lepsie zobrat to M vydrzi zrejme o dost dlhsie....

avila aj ja som si kupila viacvrstvove popky velkost S tie mi pridu super ze sa vsade zmestia... a potom na bazariku som kupila viacvrstvove ale TB tie farebne asi velkost 2 a tie mi pridu hrozne velke a tazko zlozitelne do nejakej plienky tak akurat rozmyslam co s nimi... jedine skladat miesto stvorca ale zasa tym pranim sa mi zda ze su dost tvrde a teda ci mimino nebudu nejako skrabat na nozickach no fakt neviem ako ich vyuzijem... 😕

julia30
4. jún 2010

drzte palce dnes spime v BBH a supla som jej tam este aj prefold :D ale teda moc velka fakt neni :( sa nastvem prisijem tam nejaky kusok cohosik a patentky nastrelim lebo tie mam 🙂