Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
15. júl 2009

vladka, este nie 😢 😢 😢

lilly
15. júl 2009

jaaaj, sa musim rychlo niekde pochvalit, vydrazila som si na ebayi ladycup ruzovyyyy za 21,01$ 😵 akurat si uzivam prvu mrchu po porode, sice uz pri tejto ho zrejme nevyskusam, no nabuduce.. 😵 tesiva som 😵 😵 😵

standu, ty si vydrazila nejaky, tiez si tusim chcela?

vladkaz1
16. júl 2009

Sisa 😅 😢 😵 sak pridu to sa ozaj do tedy aj odplienkujeme 😕

standu
16. júl 2009

hej sisa, sak ti odfotim obe rozlozene tak uvidis ze tie cierne su mensie 😉

lilly drazila som fialovy...a potom som sa na to vykaslala, lebo aj takeste nemam matersku na ucte 😝 potom si daky kupim 😉

crysmile
16. júl 2009

baby diky za komplimenty k plienockam a hlavne k mojej malej..

standu, veru my mame banzky, naucila som ju na to hlavne ked je velke slnko, lepsie sa jej pozera, ale sem tam si ich zlozi aj sama, ale potom si ich znovu zaklada, sice vzdy naopak, ale snaha je.. najprv mi ich dala dole behom troch minut a teraz vydrzi aj hodinu.. ale vravim, musi svietit velke slnko..
inak bodkovana CT je nadherna.. potom pofot aj na malej.. a nemas tie vkladacky mensie preto, ze sa sprali? lebo ja co mam starsie ittky, tak su tam kratsie vkladacky, ako pri novsich.. proste sa trochu zrazili..

crysmile
16. júl 2009

jaaaj sory, teraz pozeram ze uz si ich aj na modelke fotila, ja kukla len poslednu fotečku.. 😅 🤐

standu
16. júl 2009

crys nie, uz take boli, ved aj ruzove su uz dva razy oprane...

vladkaz1
16. júl 2009

Crys naozaj pekna je malinka 😵 😵 😵
Standu aj tvoja herecka je bohovska ... no my serblikujeme od rana sama od seba azje mi luto plienok 😀
Momentalne som za posledne 3 dni zistila ze nemam co prat .. plienky sa mi nezbieraju .. a nemam co nahadzat do pracky rozmyslal ci mam alebo nemam kupit tie IB ale mohli by byt peknucke dokine a ked ich tak chcem .. ale zistujem .. ze ani pomali neminam to co mam doma hambace nepouzivam skoro vobec .. 😅 zistila som ..
Najvaicej stvorce a na von Bamboo... ale ja na kratke prechadzky chodime uz v gatkach .. vcera som dopadla tak ze ako som si isla kupit spiralu hned pred vchodom sa mi pocurala do nich .. tak nanovo sprskovat hihi a celu cestu len v satkach na holanko a vypitala sa cikat pred obchodom .. ako je to mozne ze ked ma gatky pusti ked je holanko sa sama od seba pusti do cikania? baby poradte som s toho jelen ... a vonku je nemozem nechat bez gacur asi budem musiet dokupit velu zasobu nohaviek nie? ... ach jaaaaj som s toho zufala .. hlavne ze pride objednavka z UK ☹ tak sa neviem co budem s tymi plienkami robit a zas na silu jej prach plienku ked je taka sikovna .. aj nesikovna cika aj na zem CCA 10x serbel 1X nestihne dobehnut tak na zem .. radte ak sa vam chce

dudri
16. júl 2009

katka mala u sebe SWB organic,vlniacky.spala 1 a pol hod. sa zobudila hned curala. pritiekol az na chrbat 😠 vsetko mokre tricko, plachtu...hm
nestihla som nosit do serbliku... ☹

Katka mala u sebe vcera prvy krat nacuvaci strojcek iba kratko asi 5min, postupne, aby sa zvykla.. a sama dala prec strojcek a sa smiala...Je lahka nedoslychava, vsetko pocuje ,ale slabo. ja nenosim, nemam rada, neda mi pokoj-nie som zvyknuta... 😝

standu , CT vlozka je zospodu cierna farba??? by som nekupila...lahko pusti farbu

crysmile, aku mas farbu vlozku???

standu
16. júl 2009

vladi rada by som, ale nas to este len caka 😉 je leto, tak gatky vymenis a nech cika ako sa jej paci..vela sa vraj dietata treba pytat, aj kazdych 10 min ci netreba cikat. ale jednu IB by ste este zniesli, nie??? 😉 a tie z anglicka vyuzijes na noc, aj ked sa ti odplienkuje, tak na noc budes isto este davat, nie?

sjuzocka
16. júl 2009

poradite? ideme prvy krat na dovolenku k moru s malym a uz v tychto teplach sa hrooozne poti a ked ma jednorazovku to je potom des a je mi ho luto v tych teplach byt v jednorazke. mne stacilo ze som nemala bavlnene nohavicky jeden den a brutalne som sa zaparila :( no tak uvazujem ci na tu dovolenku nezoberiem latku ale mam aj obavy - musela by som tam asi prat v ruke a tiez neviem ze v com ako ci to vobec takto by slo alebo by to bolo prilis.... budeme byvat pri mori tak to bude hola prdela ale nie vzdy to pojde... no proste - zobrat latku na dovolenku? a ak ano tak ako fungovat?

labutka
16. júl 2009

jeeeeeeeeeeej, práve mi došlo tých 25 tisíc za narodenie prvého bábatka, škoda že už mám komplet plienkovú výbavu......... 😵 čo s tým teraz? 😀

standu
16. júl 2009

sjuz ja do chorvatska beriem....kupila som miofresh, do ktoreho staci na nco peluchy namocit, rano vyplachat a vyzmykat a vyvesit 😎 pisu na tom miu, ze min 2h sa to musi macat. je to dezinfekcny prostriedok na plienky:
http://www.babytrend.sk/bambino-mio-dezinfekcny...

neviem, ci budes mat vanu na namacanie k dispozicii ale uz som videla aj skladacie vedro! ceske latkarky budu vediet viac...skus sa aj tam popytat. teraz som mala na tri dni so sebou latku aj v tatrach, ale to som ich doma oprala. no ale vravim, na dovolenku ich beriem a neviem, ci tam bude pracka tak sa istim Miofreshom 😉

labutka
16. júl 2009

sju, uz to sem niekto daval, tak este raz...
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

standu
16. júl 2009

labutka daj mu na knizku, chodte na dovcu, kup si novu pracku, susicku, umyvacku....nevrav, ze nevies, ako ich zuzitkovat 😎

sjuzocka
16. júl 2009

ten miofresh by som brala ale nejak neviem ci mi stihne prist..... nepredate mi niektora z neho ? 🙂

sisa.b
16. júl 2009

baby, tak ja sa tej kravy vzdam a objednam to. este cakam, kedy mi odpise, ze bude mat blueberry vrchnaky, tak ak ich uz ma, budem hned objednavat 😉

sonice
16. júl 2009

Ahoj dievcata, prosím Vás, ktoré stvorcove plienky su podla vas najkvalitnejsie?

vladkaz1
16. júl 2009

sisa v poho kludne pockame na kravy co si? nebudes mat kravu 😕 ? ja chcem teda len jednu IB zltu 😀 .. ked tak uz nadherne cikame aj necikame no snazime sa musim najst tu nejaku temu o nocnikoch a odplienkovani nebudem vas tym zatazovat ,ale jednu IB chcem na istotu ... aspon bude dokine nadherna 😀 Oki zlatko tak mi daj prosim vediet .. kedy budes objednavat ... v poho ja osobne za seba vravim ze pockam aby si bola spokojna aj ty 😵

snikol
16. júl 2009

sisa ja tiez pockam pre mna to tak dolezite nie je,ze by som potrbovala hned tie IB. 😉

neurologia
16. júl 2009

sonice ja este nelatkujem len sa chystam ale zatial co citam tak baby si pochvaluju kikko bambusove stvorce,popoliny su teraz nejake nove farebne a od MaM Happy square....teda dufam ze som doteraz dobre citala a neciganim 😉

baskaj
16. júl 2009

ahoj kočky!

vie niektorá porovnať, ktoré z týchto vlniačikov sú lepšie? dík! 🙂

http://www.babykind.co.uk/woolwrapsswaddlebees.htm

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/5-1-Vrc...

snikol
16. júl 2009

standu tie CT su podobne ako IB?? 😉

vladkaz1
16. júl 2009

ja si osobne myslim ze tie SWB ale chvalia aj druhe kocky ... ale niekto tu spominal ze pretekaju okolo noziek .. neviem mari sa mi nieco 😒 pockaj kocky ti povedia

neurologia
16. júl 2009

baskaj ja som sa raz tiez pytala na vlniacky odporucili mi Loveybums-creps....

standu
16. júl 2009

baby to je jedno podla mna....vsetko ma svoje klady a minusy, lilly ma vlniaky SWB a ze su tenke, rychlo prevlhaju, na lovikoch mi vadia zasa tie kridelka okolo noziciek 😒

snikol CT maju aj vsite jadro, su savejsie (viac vrstiek bambusu), teda aj na noc, objemnejsie...

sjuz maju ho v predeti v BA..nemas cestu??

snikol
16. júl 2009

vdaka standu. 😉 😉 😉

sonice
16. júl 2009

tak vidim ze sa neshodnete 😀

standu
16. júl 2009

sonice vseobecne by mali byt velmi dobre kikko bambus. niektorym babam vadi, ze sa "zobdlznikovateju" a "zvlnkovateju", ale je to bambus, teda savejsie ako bavlnene. velmi dobre su MaM happy squares, este by sli kikko eco lux. ja mam len klasicke stare komunisticke a imse vimse, ale tie su dost gazove....ucel splnia 😉 o popolinach neviem....

sonice
16. júl 2009

Standu dakujem Ti 🙂