Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

rybkaz
30. mar 2009

Díky za tipy 🙂 Jdu to prozkoumat 🙂

bezaz
30. mar 2009

oli ja by som v pohodke robila poradkynu, len som blizko BA tak neviem, ci to ma nejaky zmysel 😅 vas je tam vela

rybkaz
30. mar 2009

Ještě dotaz - máte někdo zkušenost s objednáváním z UK? Konkrétně mi jde o ty little lamb plínky. Vypadají dobře a cena je taky příznivá (zvlášť kdyby si člověk objednal nějakou tu sadu). Já ale nikdy ze zahraničí nic neobjednávala, tak nevím...

etuska
30. mar 2009

Topzuzana-dik za odpoved,no prestudujem pozornejsie 😉
Kombinujete latkovky s jednorazovymi obcas,alebo pouzivate len latk. plienky?
Periete ich v prasku,alebo postaci sliz,alebo mydlove orechy?
Pekny dnicek 😵

olinka6226
30. mar 2009

rybka neboj je to v pohode vacsina z nas objednala uz z uk aspon raz, ale rataj s postovnym... pri little lamb od vyrobcu je to postovne dost vysoke, pozri si shipping. ze ci sa ti to potom oplati ak chces sadu.

janka_fr
30. mar 2009

rybka ja som konkretne objednavala z teeheebaby a plienky som mala doma za 5 dni...objednavala som aj z babykind a to som mala plienky dokonca doma za 3 dni.

Etuska ja som zacala s latkovanim az ked mal maly 11mesiacov a kombinovala som to aj s jednorazovkami. Na noc som mu davala a teda este davam jednorazovku, alebo ked sme leteli. Dnes idem prvykrat otestovat na noc bambusku little lamb a rada by som skoncila s jednorazovkami aj na noc. Akurat do lietadla mu dam zase jednorazovku.

sisa.b
30. mar 2009

holky, akurat sme pocikali prvu bittku, ale teda mala bola tak strasne precurana, az strach 😕 neviem, ci som ju zle zapla, alebo ci to bolo tou flisovou separackou, co som jej dala, ale trojhodinova davka skoncila zpolovice na bodicku a pancuskach ☹

standu
30. mar 2009

ahoj sisa...ja neviem, mne sice este nepretiekla, ale to budetym, ze mala nejak vela necura, ale ked som skumala pocikanu bittku, tak ta prva s tym "flisom" bola normalne mokra, a ta pod nou len po okrajoch...asi to fakt ta "flisovo-velurova" vrstva nestiha odvadzat. minule bola plienka mokra uplne po kraji...tam, kde su tie gumicky.

sisa.b
30. mar 2009

tak mala asi vela nalozila, lebo mala mokru aj tu vnutornu a aj vrchne gatky boli nabokoch mokre 😝

lenki33
30. mar 2009

chcem sa vas opytat, vlniaky periem asi raz za mesiac (no niekedy aj dlhsie 😅 ), mam disany natahovacie (na noc) SWB, LVB, a Sckoon
na disanach a LVB mi ostavaju nazltle flaky po moci, nedaju sa mi vyprat ani zlcovym mydlom, ani ked som dala k disanam perkarbonat?? dokonca som ich oprala aj v pracke 😒 a nic,flaky sa drzia

bihan
30. mar 2009

Lenki, ja som to pustila v práčke na 50 a bolo po škvrnách 😅 a všetko v pohode 😉

lilly
30. mar 2009

ahojte,ak by mal niekto zaujem, mam na predaj zopar plienok - 2 ks zavazovacie disany, 2 ks Kissaluvs s patentkami, svetlofialova a svetlozelena velkost 1, 1ks vlnene natahovacie disany velkost 62/68 /mali sme ich asi do 2,5 mesiaca, potom boli male.. no maju 2 male nenapadne zltkaste fliacky na vnutornej strane, nedalo sa mi to vyprat a vidno ich len vnutri, navonok su v poriadku/

olinka6226
30. mar 2009

leni mne sa lvb zbehli az na 60st na 50boli ok. u ostatnych neviem.

bihan
30. mar 2009

Oli, ty si zašla v teste až na 50? na to som nemala už odvahu 😀 ale v rukách som ich nikdy neprala.. to som nikdy žiadnu škvrnu nevyprala.

rybkaz
30. mar 2009

Olinka a Janka - díky 🙂 Přijde mi, že by se to cenově vyplatilo i s poštovným. Ještě mi není jasné, jak je to s placením - předem na účet?

bihan
30. mar 2009

nad 50 som chcela napísať 😅

Rybkaz, platí sa kartou, nie na účet, to by si sa nedoplatila za prevod.

olinka6226
30. mar 2009

bihan ja som ich chcela trosku zrazit, ale kedze len trosku tak som zacala pri 40, potom 50 a kedze stale nic tak som ich svihla na 60 a zrazili sa presne ten kusok co som potrebovala 🙂

ano rybka, platis kartou. prevod na ucet by ta stal dalsie 300czk.

sisa.b
30. mar 2009

ja som vcera zrazila malej krasne strikovane nohavice ☹ zabudla som, ze som ich supla do pracky a dala som na 40 stupnov. uz ich neponosi ☹

petusaaa
30. mar 2009

neboj, stvrtemu budu dobre 😉 😀 😝

sisa.b
30. mar 2009

ha haaaaaaaa, petus az ked ty budes mat tri ako ja 😀

bihan
31. mar 2009

Sisa, myslíš vlnené? Namoč ich do studenej vody s kondicionérom na vlasy a naťahuj v tej vode... a potom ešte ponosí ;)

bezaz
31. mar 2009

baby inak mam dost viacvrstvovych popoliniek velkost L {neviem, preco som kupovala take velke}, zatial som ich len oprala, ked prisli a vobec ich nepouzivam.. myslite, ze ich niekedy pouzijem alebo mam predat? 😅

sisa.b
31. mar 2009

bihan, neviem, ci su vlnene, ale teda paradne sa zrazili a su teraz take hrube a "huste" ☹ ale vyskusam, dakujem

kristink
31. mar 2009

Ahoj , prepáčte mi , že som Vám sem vtrhla, len som chcela sa opýtať či mi neviete poradiť ako sa volá pre bábätko to čo sa dá do dverí a ono si len tak hopká v tom, ja to hľadám ako hopsačka ale neviem to tak nájst a chcela by som to kúpiť kamarátke ... Ďakujem za odpoveď.. pekný dnik

standu
31. mar 2009

kristink- hopsadlo.

rybkaz
31. mar 2009

Oli a Bihan - Holky děkuju 🙂

misuluska1
31. mar 2009

Ahojte baby, práve mi prišli moje dve IB, a neviem na akom stupni ich mám vyprať na vysačke sú len 2 guličky, teda vnútro by som vyprala na 60-tke, ale tie gaťky periete tiež s ostatnými plienkami? A nepustia farbu?

standu
31. mar 2009

ahoj ja periem na 40-50 vsetko spolu, mam fialovu a tmavozelenu IB a nepustili.

misuluska1
31. mar 2009

keď ja periem, všetky plienky na 60, takže nie sú vhodné takto ich oprať, čo? To ma pred tým nenapadlo sa vás opýtať

lilly
31. mar 2009

misuluska, ja ich periem na 60 s ostatnymi plienkami a nepustili, kludne ich tak per 😉