Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
13. apr 2009

my mame popli, druhy raz by som ich nekupila....robia horsie "mokro" ako latka samotna. malej to robilo velmi zle, kazda drobna zaparenina zmokvala... narobila som si flisove. neviem, ako s prazenickou, ale normalna stolica sa mi krasne odperie a to len preplachujem, ani zlcove mydlo na to netreba.
neviem ake su imse, ale ja nechcem uz ziadne............... 🙂 🙂

labutka
13. apr 2009

brinzulka, ja mam disany, tuto skusenejsie latkarky mi ich odporucili, a su v pohode... ale tiez si chcem narobit z flisu separacky, nech je maly viac v suchu.
flisove pouziva aj matja, a myslim ze nespominala ze prazenicka z nich nesla vyprat.

sisa.b
13. apr 2009

ahojte 🙂 tak sme sa prave vratili z chaty a bola tam tehotna kamaratka, ktorej sme predviedli aj satku a dohodli sme sa aj na prezentacii plienociek 😵 jej kamoska ma maleho, ktory ma s hnuskami velke problemy, tak mozno budu prezetacie dve. akurat sme tam boli my v hnuskach, lebo jedina dostupna voda bola studena zo studne a navyse mame latkovych este stale malo a pred odchodom som ich povesala na susiak ☹ ked sa nekuri, tak mi pomaly schnu. balkon nemame a von sa ich bojim povesat, aby mi nezmizli ☹ ☹ ☹

sisa.b
13. apr 2009

ale najviac som sa bala prekakaneho dietata v hnuskach (paradne nam to pred odchodom z domu predviedla 😝 😀 ), no nakoniec bola za hviezdu, lebo sme pekne kakali do travicky 😵 😵 😵

bezaz
14. apr 2009

brindz my sme mali tiez disany, teda na prazenicu boli super, kedze male ditko serka fakt kazdu chvilku.. teraz mame mother care a su fajn.. ale asi tiez pojdem do flisovych, aspon vyskusat 🙂
sisa nafotila som ti aspon nejake IB, kuk 😉

brinzulka
14. apr 2009

dakujem 😵 ...neviem, co kupit...preto sa Vas pytam

bezaz- ja mam jednu IB SIO...co sa dava dnu..ak nemam nahradne plienky na patentky?
idem skusat baby lucy...classic 3v1, plienku BL XS-S,Organic xs-s, bamboo xs-s...a pulky...bolo to ako sada
Pulky sa mi moc nepacia...
a mam jednu bum genius...rozmyslam...ci presit stare latkove plienky a davat ich do nej ako vkladacky...
a nad nejakymi vkladackami musim porozmyslat...do coho ist
Babatko bude o 3aj daco mesiaca...tak uvidim ako nam to pojde..a obcas sem codim po skusenosti 🙂

standu
14. apr 2009

brinzulka, ja davam do IB hocico, vkladacku, bambusovy maly stvorec, vcera posluzil aj obyc.stvorec na osminy..neviem ake stare latkove chces presit, aleako vkladacka fakt posluzia aj obyc stvorce vyskladane. hadam tak nesaju ako napr. bambus, ale ak mas stare klasiky socikove, tak tie su celkom v pohode.

sis, zavidim tu chatu.........ja by som tak niekam vypadla....mali ste sa fajn urcite.

bezaz
14. apr 2009

brindz podobne ako standu davam dovnutra BL baboo stvorec 😉

sisa.b
14. apr 2009

bez, krasne plienocky 😵 😵 😵 ostatne nechces nafotit? 😝 😀

bezaz
14. apr 2009

sisa budu aj ostatne, len IB pouzivame najviac 😉

brinzulka
14. apr 2009

IB SIO?

bezaz
14. apr 2009

brindz jojo 😉 na taketo vacsie detisko su fasacke..

brinzulka
14. apr 2009

ja mam jednu Mku...ale taku tmavso zelenu..len tusim ta sa babam nepaci ☹
takze asi pojdem na tie BL bambo stvorce ako vkladacky 😉
mate niekto odskusane baby lamb pul nohavicky? Sa mi vidia prijemnejsie ako BL pulky...

standu
14. apr 2009

ale ved dolezite je, ze tatmavozelena sa tebe paci... 🙂

a tie pulky ak myslis little lamb, tak tie velmi olinka chvalila, ze su makkucke jemnucke....stopro budu lepsie ako BL..
od nich su vraj horsie len igelitky 😵

bezaz
14. apr 2009

brindz mne sa ta jade paci, mozno si ju aj objednam, len to asi uz prehanam 😅 kedze sa nam celkom dari bkm-kovat, v sucasnosti pouzivame len IB a sem tam nejaku bambusku a kapsu 😀
nam dala oli jednu LL, ale klasicku frote, ci co to je na testovanie, mala ju precurala len tak

standu
14. apr 2009

bez, ta tu jade som predala...........tak mi farba nesekla. videla si ju nazivo? uuuuuuplne ina farba ako na obrazku 😖

brinzulka
14. apr 2009

😀 kym som pochopila o akej "jade" to tu rozpravate... 😀
mne sa paci..porovnavame ju..ze nasa je viac zelena oproti obrazku...tmava..ale paci sa mi

sisa.b
14. apr 2009

tak ja mam len dve IB, ale pri oboch sa mi zda, ze su tmavsie ako na fotkach. ale aj tak veeelmi pekne 😵
teraz som si objednala jednu kangasku, swb econappi a na skusku upsy daisy. tak sa tesim.

brinzulka
14. apr 2009

sisa...a to kde objednavas?

sisa.b
14. apr 2009

ja som teraz objednala z teehee baby. iba tam mali vsetky, co som chcela, tak nemusim objednavat z viacerych stranok a platit viackrat postovne.

brinzulka
14. apr 2009

ja ked Vas budem citavat castejsie..tak do mesiaca nebudem potrebovat google ako svojho pomocnika 😉

sisa.b
14. apr 2009

🙂

sisa.b
14. apr 2009

dievcata tu vedia fakt dobre poradit 🙂

brinzulka
14. apr 2009

sisa..pekne plienocky si si usila 🙂

standu
14. apr 2009

sisa akej farby econappi si vzala?
ja som objednala z nappyneeds, lebo som tam koooonecne nasla tu citrus circles, tak som sa tesila...a oni mi napisali, ze maju len taku tmavsiu modru "periwinkle" ☹ ☹ 😠
upsy si vzala nocnu?

sisa.b
14. apr 2009

brinzulka dakujem 🙂 ale nie su uplne dobre, lebo som si obkreslila kapsove swb, ktore maju na bokoch baby patentky, tak su ledva akurat. dalsie by som urcite predlzila na bokoch - aj som to kdesi citala. este sa chystam na domace flanelky a kapsovky, len ma nema kto k tomu dokopat v takomto pocasi 😀

standu, ja som prave vzala tu periwinkle, lebo som chcela jednofarebnu so suchacom a bola len v tejto farbe. upsy som vzala nocnu, tak som zvedava.
a rozhodla som sa predat nove nepouzite choditko, tak hadam bude aj na dalsiu plienocku 😵 uz mam schvalene od dreheho

standu
14. apr 2009

😀 😀 😀 sisa, ja som predala babyvak, co mi vykryje dve plienky 😀

sisa.b
14. apr 2009

standu 😀 😀 😀 ja som teraz objednala plienocky, lebo dostanem doplatene rodinne pridavky na malu - doteraz som sa na to nezmohla 😝

standu
14. apr 2009

na paradne plienky sa vzdy najdu korunky......... 😀 😵

olinka6226
14. apr 2009

caute clovek sa tu par dni neukaze a hla nove tvare 🙂 vitajte... sisa ja tu nocnu upsy milujem a vidite ze trpim rovnakym syndromom ako vy. zistila som ze dovolenku plati muz, tak mozem svoje prachy minut na nieco ine... zeby nova satka? 😀 😀