Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
13. máj 2009

😕 no ja som to nechavala na nu 😀 😝

sisa.b
13. máj 2009

ja zas nie som taka zdatna v anglictine 😔

standu
13. máj 2009

brinzulka, kde si?????????????

aby si hodila do eteru aku vybavickumas nachystanu pre maleho.......sa tu pytali kocky, ja im bohuzial neporadim......novoskovske plienocky budem riesit az pri druhom potomkovi 🙂

standu
13. máj 2009

sisa, mata ta co? ja si pockam do leta na CT........ked ja si z farieb BBH neviem vybrat 😖

bihan
13. máj 2009

aké BBH vám zase behajú po rozume? chlpatice?

sisa.b
13. máj 2009

standu, jj 😀 toto budu fakt uz posledne 😝 BBH su podla mna vyberom farieb nieco podobne ako IB, tak ako ze nevies? 😕

sisa.b
13. máj 2009

bihan, ako inak 😝

bihan
13. máj 2009

Tak už viem, u koho sa inšpirovali u Baby Lucy http://www.darlingsdownunder.com.au/main.php?mo...

Veeeľmi sa mi tie plienuše páčia.

standu
13. máj 2009

no chlpatice, samozrejme....aj ked ja mam na ceste (bohviekde) chlpatu UD......
ja myslim, ze farby su veeelice podobne a to je ten problem 😀 😀 😀 ked ja stale operujem s moznostou chlapca niekedy v buducnosti ale modrej ci neutralnej oranzovej uz mam dost........a zelenu neznasam a hneda cierna bezova ee 😖 ta orchid fialkova sa mi lubi.......ale ked ja uz fakt nestiham tie plienky minat a uz by som mala slecnu na nocnik ucit anie plienkami ju obkladat...........................ona uz aj vie, co robi, lebo stale, ked ju rozbali, poviem jej aby cikala, tak tlaci 😀 😀 a zvacsa (90%) aj cika..........ale na serbli neobsedi 😠 nema cas

sisa.b
13. máj 2009

mne to pripada vsetko na ten sposob ako BG

standu
13. máj 2009

ty si dobry snoric bihan.. 😵 🙂 fakt su cele odkukane..peknucke 😉
mne sa vidi, akoby BG mali "monopol" na tie tri patentky, tak tam ostatni pchaju len dve (opravte ma ak sa mylim) 😵 😵 😵

bihan
13. máj 2009

Standu, nie monopol, ale možno na to majú patent 😀 a dosť možné, že majú patent aj na tie elastické uši, tak na tých posledných, čo som dávala odkaz, sú uši prešité ziz-zag gumičkou, aby to "naťahovalo".

bihan
13. máj 2009

Sisa, ak sa nemýlim, tie sú čínske (nie len vyrábané ale aj dizajnované v Číne), také necem 😝

standu
13. máj 2009

cigaaanim........ved UD maju tri patentky 🤐 🤐 🤐

sisa.b
13. máj 2009

to si zas kde vycitala? 😨 ja mam aj na kazdej IB made in china 😝

standu
13. máj 2009

kurnik nemohla som naslovo PATENT prist 😠 😠

sisa.b
13. máj 2009

ja len pre zaujimavost, kupovat take nechcem 😝

standu
13. máj 2009

to mne by sa pacila kravickova happy heinys 😀

lilly
13. máj 2009

baby, uz fakt nedrazdite s tymi pieluchami, to kto ma tomu odolavat?? 😠 😀
ja sa uz chystam na tie dve nove BL, velurku a aio a dufam, ze inym odolam, no nie som isty.. BG nemam, tak budem testovat jej kopiu od BL 😵
bihan, ty odolavas uspesne, aj budes? uz nic nekupis? 😉

standu
13. máj 2009

vedia surfovat, no co............. 😀

bihan
13. máj 2009

Sisa, to som niekde vyčítala na amerických stránkach, keď som hľadala prvú výbavu.. na trhu sú už dávno 😀
A preto hovorím, že sú aj dizajnované v číne, lebo viem, že IB sú v číne šité, ale dizajnované v AU.

A Happy Heines tiež majú 3 rady patentiek 😀

Lilly, naposledy som neodolala Kikko bambusovaj mánii a teraz sa viac-menej zase rozkukávam... 😀

standu
13. máj 2009

lilly, ja zasa odolam BL aio 🙂 este sa vyzijem, ked budem kupovat potom neskor nove 🙂

sisa.b
13. máj 2009

najlepsie je prestat vas tu citat 😀 😝

standu
13. máj 2009

hej a ten pack kikko farebneho bambusu mat musim.........emmka, asi mi aj toto donesies z brany 🙂

sisa.b
13. máj 2009

vy ich aspon vyuzijete este pri dalsich detoch a ja? 😕 zeby este jedno kvoli plienkam? 😀 😝

bihan
13. máj 2009

Standu, to nebude o surfovaní, skôr o nejaký obchodných zmluvách 😉 a hlavne BL sa ešte nepredávajú, zrejme ešte nemôžu... netuším a je mi to jedno.. ak sú britské za 14 libier, tak verím tomu, že Slovenské nad 10 nepôjdu a to s teda vychutnám 😵 a tým AIO určite neodolám.

sisa.b
13. máj 2009

tak tu bambusku mam velmi rada a je krasna - super sa hodi do koca 🙂

standu
13. máj 2009

http://www.minilala.com.au/store/pc/viewPrd.asp...

tomuto sa podla mna odolat jednoducho NEDA