Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
20. máj 2009

ja mam rada itti bitti 🙂

standu
20. máj 2009

sisa.....ale ved na novoska ee 😅 baby ja musim hajking, papa bemba pytraj kludne kto vie odpovie aj zajtra

bemba
20. máj 2009

no dostala som odporucania na dalsie znacky takze sa zas ide studovat 🙂 pribezne sa ozvem a budem od vas zas vyzvedat 😎 😎

sisa.b
20. máj 2009

jasne, ze na novoska nie 🙂

tamka84
20. máj 2009

sisa, ja ešte len zhromažďujem svoje objednávky, dnes mi prišla velurka. Jedna vložka je vo vnútri...či nie to sa pýtaš? 😕

bemba
20. máj 2009

Sisa chcela by som sa spytat aku mas skusenost s Little lamb bamboo? Co vsetko je k nim potrebne? Treba aj vrchne nohavicky? Vdaka.

sisa.b
20. máj 2009

bemba, treba aj vrchne nohavicky. ja bamboo nemam, mam len bavlnene frote a mikrofrote, ale to bude to iste, akurat iny material.

tamka, aka jedna? standu ma dve - tu z mikrovlakna a tu farebnu stay dry. mne prisla len ta druha...

tamka84
20. máj 2009

sisa, teraz som sa ešte raz pozrela. mám len jednu. ale neviem ktorú lebo mám bielu tak neviem či je to mikrovlakno alebo stay dry. Z jednej strany je troška iný matroš...

sisa.b
20. máj 2009

tamka, mali by k nej byt dve vkladacky, ako ma standu vyfotene v albume. ta stay dry je vo farbe plienocky

tamka84
20. máj 2009

tak aj mne prišla len tá stay dry 😠 to ako je možné??? 😒

bemba
20. máj 2009

Sisa ja sa moc nechcem rozkupovat do tych znaciek. Rozmyslam nad sadou LITTLE LAMB BAMBOO z anglickej stranky. K tomu dokupim vrchne nohavicky a este zopar 2v1 alebo 3v1. Vedela by si mi poradit? Ktore su dobre na noc?Alebo stacia little lamb?

sisa.b
20. máj 2009

tak ja na noc este nelatkujem, no coskoro uz budem 😝 uz sa nemam na co vyhovorit, pampersky dochadzaju a vlniaciky uz su v lanolinovej kure 😵 ale co viem, tak jednoznacne na noc bambusky 😉 takisto je vraj vhodna nocna plienka bum hugger, upsy daisy nocna alebo nova bl velurka. predpokladam vsak, ze na zaciatok si vystacite aj so stvorcami, lebo mimi vela kaka (aspon ta nasa) a prebalovala som velmi casto. takze ked budes davat novosklad + nejaku vkladacku, tak ti to urcite neprecika a vydrzi v tom do dalsieho prebalovania

sisa.b
20. máj 2009

tamka, tak to nechapem. maju to tam napisane a standu prisla. este mi to olinka pozrie na ostatnych plienkach, tak hadam budeme mudrejsie 😕

bemba a tiez si chvalia ako nocnu plienku bamboo extra od ellas house 😉 akurat neviem, ci najdes vsetko na nejakej stranke pokope

bemba
20. máj 2009

Tie little lamb bamboo su celkovo bambusove takze asi do toho len tu vlozku a hotovo. ci? so z toho magor.

tamka84
20. máj 2009

sisa tak potom napíš ked ti olinka dá vedieť.

sisa.b
20. máj 2009

myslim, ze ta bude stacit, lebo maju aj jednu prisitu vkladacku aj jednu naviac vkladacku. mam ju vyfotenu v albume aj rozlozenu 😉

sisa.b
20. máj 2009

tamka jasne. a nepomylila sa standu? 😀 neobjednavala len nejake vkladacky naviac? 😀 😀 😀

bemba
20. máj 2009

Vdaka sisa. Takze myslis, ze budem s nimi spokojna? Toto je ta sada, ktoru si chcem objednat. Len k tomu dokupit vrchne nohavicky. A ake by si mi vedela doporucit 3v1 alebo 2v1?? Vdaka.

bemba
20. máj 2009
bemba
20. máj 2009

sorry prave pozeram, ze to je aj s noahvickami..10 kusov z kazdej velkosti

sisa.b
20. máj 2009

teeeda, tak to je poriadna sada 😅

sisa.b
20. máj 2009

ja neviem, ci by som tolko rovnakych plienok nakupila. ja mam skoro kazdu plienku inu 😕
a na von by som si urcite kupila nejake aio, najlepsie jednovelkostne - bum genius, mommys touch, ...

bemba
20. máj 2009

to bum genius som akurat pozerala. uvidim do coho sa pustim.zatial velmi pekne dakujem. idem spaat lebo rano musim do prace

bihan
21. máj 2009

Jujúú.. práve som na ebay vyhrala dve cushiesky - včelu a ružové maskáče.. teším sa 😀

Ty vole, tá sada je teda poriadne obrovská 😅 ale osobne by som sadu nikdy nekúpila. Max mám 4ks z jedného druhu plienky.. teda vlastne BL bambusových štvorcov mám viac, ale to sa neráta 😝

standu
21. máj 2009

bihan congratulation 😀

baby tak ja neviem, alebo som ja debil? ja som mala dve vkladacky a tak som to aj pochopila, ze tam dve maju byt...... 😅

ani ja by som sadu nebrala....ja mam max tri plienky jednej sorty samoska okrem stvorcov 😀

crysmile
21. máj 2009

bihan gratulujem 🙂 a tisko zavidim 😝

standu
21. máj 2009

crys ja nezavidim....lebo aj ja budem mat 😀 😀

emmka3
21. máj 2009

bemba, ja mam Little lamb bamboo c1 a ta nema tu saciu vlozku prisitu, je separe, lebo hovoria, ze na novoska staci aj bez vlozky, tak neviem a je tam este smozrejme aj biela vlozka stay dry ... kvalitou su porovnatelne s nasimi BL bambuskami vo svetlozltej farbe (cize netvrdnu, farebne BL tvrdnu viac) a mam aj PULky, a tie su paradne, makkucke, jemnucke ... davam ich aj na stvorce a este sa mi nikdy nestalo, ze by bol maly otlaceny ...

standu a k tej velurke, ja mam pocit, ze na zaciatku to tam aj pisali, ze davaju 2 vlozky, saciu a stay dry a kedze ty si objednavala hned, tak si to este vychytala a teraz (neviem z akeho dovodu) prestali davat tu saciu vlozku a davaju uz len stay dry 😅

bihan
21. máj 2009

Standu, ale nebudeš mať pri tom ten adrenalín dražby 😀 😉 Kvôli nim som vstávala skôr než moje dcéra.

Crys, tiež ešte nemáš dosť? 😝

emmka3
21. máj 2009

bihan, tak ked dojdu, tak sup sup referencie a fotecky na modelke 🙂