Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brinzulka
11. jún 2009

zaradene do favorites 😉

dudri
11. jún 2009

pridala som fotky..mozete kuk-latkove plienky 😉

emmka3
12. jún 2009

ahojte kocky .... v poslednej dobe nestiham pisat, tak len smirujem 😉

tie LB one plienocky sa aj mne pacia, a aj myslienka, ze ich predajom sa podporuje fair trade, ale na SK su dost drahe ... na MMB som ich nasla za cca 25 Euro 😲 ale mozno pre tu podoru by som do nich isla, aspon jednu 😉 a je to bio bavlnka, to my mozme ...

dudri, pekny latkovy albumcek 🙂

inac, ja som tie "buduce" BL AIO tiez niekde nasla, po anglicky ale neviem uz kde 😅

crysmile
12. jún 2009

len aby uz boli aj u nas, ved na ne cakam.. 😝

emmka3
12. jún 2009

brizul, moze byt ale to bola nejaka australska stranka od sisi, ked tu jednym casom skupovali tie "babkyne rucniky" 😀

no ja este uvidim, ci ich zoberiem, lebo asi to nebude cisty bambus a my polyester eee

vladkaz1
12. jún 2009

Crismile prosimta daj mi vedit ci ti prisli ... 😉

lilly
12. jún 2009

emmka, sak tie LB one si radsej kup z tej uk stranky made in water.. ci nemas kreditku na zaplatenie?
na slovensku su nehorazne drahe, to by som si nemohla dovolit kupit..

crysmile
12. jún 2009

vladi jasne, idem teraz pozriet, len dnes som sa dostala k netu 😉 napisem ti ip

nsoci
12. jún 2009

bre ranko kocky

ten link nebol nic zvlastne len som na ceskom koniku vyhladala diskusie kde kecali o mamabless
emmka ak chces ja a labutka budeme objednavat z madeinwater tak si mozme podelit postovne
ja skusim tie merino gatky odtial... nedaju mi spat, hlavne ta cena

baby potrebujem poradit - na skladanie plien - novosklad, drak - aku velkost potrebujem? ci cim vacsie tym lepsie?

a ake pleny stvorcove su najlepsie? sup sem skusenosti
zatial zvazujem kikko lux a bambusove kikko nefarbene
vraj su farbene lepsie, to ako fakt?

dak dak moc

nsoci
12. jún 2009

dudri super foto
co pouzivas na tensklad?

inak podla fotiek mi pride BL, itti bitti a swb najuzsie medzi nozickami

bihan
12. jún 2009

Kurnik.. písala som vám sem príspevok a niekam sa stratil 😕

Ešte k tým Pop-in alias BL AIO či čo to je, na lilinappy (inak najlepšia fr. stránka) babeny písali, že sú veľmi malé a na 8,5kg chlapca sú len tak tak.. a nebol to jediný názor, takže pre mňa fakt ee.

Ale zato mi prišli (konečne!) Cushie Tushies a vyzerajú super.. zatiaľ som ich ešte ani neoprala, tak neviem posúdiť, aké sú "bezpečné", ale pôvodne som si na prvý pohľad myslela, že by som ich na novoška asi nenainštalovala, ale na druhý pohľad už asi hej 😀 Dám potom vedieť.

dudri
12. jún 2009

bihan, mas loveybums crepe- ako vyzera hrube? sluzi len noc?

dudri
12. jún 2009

nsoci,
diky
skladam na draka- na fotke bambusova plienka Kikko+ vkladacka viacvrstvova plienka SWB poskladat na tretiny+sponka snappi
to je vsetko

dudri
12. jún 2009

take pouzivam doma aj obycajna stvorcova plienka

sissik
12. jún 2009

ahojte
pozeram, ze viacere este zmensujete plienky na viac ako rocnych detickach
zuzke na dlzku uz nezmensujem nic a o chvilu jej budu IB velkost M tiez kratke
robia aj nejake vyssie plienky? tusim MMT ma vyssie, ma este niekto?

nsoci
12. jún 2009

Baby 😅 pouzivate nieco taketo?
http://www.branakdetem.cz/bezpecnostni-spendlik...

Ci je snappy lepsia?

Sissik kolko vazi Zuzka?
Matko am 7.8 kg a o tyzden 4 mesiace

😅

crysmile
12. jún 2009

sissik ja mam MMT, je taka sirsia aj vyssia, aj swb ekoplienka.. sme spokojne s obidvoma, kedze u MMT nam flis nevadi..
nsoci ja mam stvorce od kikko nebielene lux aj bambusove farebne a som spokojna s obidvomi, ale bambusove lepsie saju, su jemne, krasne farby a proste teraz by som si uz len tie kupila..
a co sa tyka sponiek, ja mam len snapku a som spokojna..

crysmile
12. jún 2009

bihan, tak to si ma fakt nepotesila ze su tie aio male.. potrebujem nieco super na vonka, teda aio alebo kapsy, lebo chodime na dost dlho.. chcela som skusit nieco nove.. dokelu ☹ tie cushie to su tiez take chlpate ako IB? a co ta vysla jedna?

standu
12. jún 2009

najvyssie plienky su UD 😀 tie mame este dake 2cm nad pupok

nam su bitti tiez uz kratke ale kedze nepretekaju a so zapnutim tak skoro problem nebude 😵 tak nechavam Mka...BL M/L sa mi vidia dost vysoke...MMT, SWB ok...BG ako davas sissik, zmensene?

emmka3
12. jún 2009

nsoci, ja mam zo stvorcov Kikko Lux Eco 70x70 - spokojnost, ale na novosklad uz su pre nas kratke usi, takze ich uz skladam na draka s vv Popoliny c1, este mam aj IV 80x80 67g (troska gaza ☹ ale uz ich nevyrabaju, uz su len vyssia gramaz) - tie skladam este stale na novoska + vv Popoliny c1, no a este mam aj IV 90x90 100g ale tie su obrovske ale inac kvalitka, zatial ich mame ako osusku po kupani 😉 a chcela by som este v Brane nejake vysokogramazove pozret, aspon 5 ks, uvidim, co bude huste na oko este pred opratim 😉 No a aby som nezabudla, este mam Kikko bamusove, farebne ... skladame este na novoska, lebo je z nich taky obdlznik, takze pri spravnom sklade mame aj dlhe usi 🙂 a mas IP 😉

vladkaz1
12. jún 2009

baby tak ja tie AIO no som sklamana s tej foto co sem niekto dal ☹ ked ozaj budu takto vizerat ja ich nezoberiem radsej zoberiem bamboo a velur organic

standu
12. jún 2009

mne su sympaticke 😉 ale nechcem 😀

bihan hej lilinappy je super stranka hlavne cenami 😀 😀 😀 😀 😀 je tam aj forum?? po francuzsky som schopna pochopit akurat rozdelenie plenok 😵

jankasz
12. jún 2009

Ahojte,pisala som Pilkovi na plienku.sk,ohladom BL AIO,ale tie ktore cakame na tieto plienky asi nepotesim...odpisal mi,ze... No napokon to tak vyzerá že v ponuke nebudú.AIO sme mali nakupovať priamo od výrobcu,no tak sa zdá že nás tri mesiace vodil za nos a napokon plienky bude predávať iný predajca a za dosť vyššiu cenu.Kto,to zatial neviem ani ja. No tak asi tolko.... 😒

sissik
12. jún 2009

takze zuzka mala cca pred tyzdnom 8100. BG balim bez zmensovania, takisto aj BL bamboo.
popoliny flanelka sa so zmensenim este ako-tak da

standu UD si objednala odkial? ak objednam dalsie, muz na zabije
nastastie hambace L maju este trochu dlzkovej rezervy, ale vidim to tak, ze o pol roka sijem plienky

vladkaz1
12. jún 2009

No teda tak to je vrchol !! Tak ja cakam aj kocky uz Mesiac na ze nabehnu a teraz takto ?... No baby co teraz ?
Standu prosimta posli mi adresu do IP aby som vedela kam ti to poslat .
Inak som sklamana s tohoto pristupu no je to mozne?? Jankasz este ze si nam to napisala 😉 dakujeme

standu
12. jún 2009

UD som prvu vzala z teehee, druhu mam od mati a tretiu som objednala od nich, zeda upsydaisynappies.co.uk
ale obcas mi bokom pretekaju 😒 (ked dam vkladacky nasirsie, teda prilis tlacia na boky) inak ich mam velmi rada, krasne, chlpate, stihle vysoke....a vnutri makky flis, jemnejsi ako v hambaci

ale sissik neboj, hambac je aj XL nie? no myslim ze zatial sa nik nestazoval, ze by dieta uplne z plienok "vyrastlo" 😵

vladkaz1
12. jún 2009

baby ak by ste chceli niekto vlniaciky dajde vediet aj po lanolinovani su nam male mame 12.5 kila nepretiahnem ani cez ritulu ☹ a tak som sa na ne tesila no sak pridu tie merino a budeme mat ..
Vcera som nasila na LL pul a BL pul este z boku suchac a na paradu vobec sa neprecikala a zistila som ze na doma nam uplne stacia stvorce .. aj na noc mala a do rana nepretiekla..
Ozaj a tie merino sa tak isto lanolinuju??
Baby tak co s tou objednavkou .. ani z daleka sa nepriblizujeme k 120 euro .. hmmm a ked nenabehnu AIO tak sa tam ani nedopracujeme napiste co si o tom myslite riesenie a ci sa teda podelime o postovne ..skoda uz sme ich mohli mat doma a nemuseli sme cakat ... to ma najviacej stve 😝 😔

nsoci
12. jún 2009

Vladka ake vlniaciky to mas? Z madeinwater?

nsoci
12. jún 2009

Sissik nestras.... mne sa sit nechceeee.... ale ten moj valibuk asi bude prvy co yvrastie (-: