Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lyongirl
28. máj 2012

@vavrenka na naturalnarodinka.sk majú Max Bambou

zuzanockamt
28. máj 2012

@lyongirl ano, zmensujem ich na tu druhu velkost, mal ich uz aj uplne rozopnute, ale nebolo to ono ... a v pase zapinam na tretiu patentku od konca

lyongirl
28. máj 2012

@zuzanamolnarova to fakt? Mňa ani nenapadlo ich zmenšiť, nakoľko mu sadli pekne aj nezmenšené a ideme tak v pohodičke, čo mám nejaké malé? 😀. Nechápem 😕

zuzanamolnarova
28. máj 2012

@lyongirl aj my sme ju mali už rozopnutú celkom ale vtedy jej v nej vysela vkladačka a aj pretiekla lebo to netesnilo dobre. Vyskúšaj, uvidiš 😀

zuzanamolnarova
28. máj 2012

@vavrenka - slúbené fotky (veľmi dobre sa mi ju nepodarilo odfotiť, lebo sa ani na minútku nevie zastaviť 😀 ) na tej poslednej asi vidno že aká je tenušká 🙂

vavrenka
28. máj 2012

@zuzanamolnarova musim ich maatt

susul
28. máj 2012

@zuzanamolnarova jeej tieto cervene mam aj ja + este oranzove a modre 🙂, teda ja nie nas misiak

susul
28. máj 2012

@zuzanamolnarova zuzi, ta Tvoja mala je furt v pohybe, jak ten nas, normalne problem odfotit 😉

susul
28. máj 2012

@vavrenka nasla som ich aj na MK tie max babou kuk
https://www.modrykonik.sk/shopy/plienky/smce/b-...

lyongirl
28. máj 2012

baby ja rozmýšľam, čo posuniem ďalej, aby som si za predané mohla dokúpiť Max Bambou 😀

susul
28. máj 2012

@sonkab mam otazocku na plienocku Lou bambou, keby ste ju porovnali s Max bambou 2012 - zaujima ma strih savost a ci su patentky rovnakej kvality ako na Max Bambou 2012?

susul
28. máj 2012

@lyongirl mate niekto odskusanu tu Lou bambou?

lyongirl
28. máj 2012

@susul ja nie...

lyongirl
28. máj 2012

@susul nie som si istá, či som ju obzerala na živo, ale nejakú bambusovú som ta pozerala a bola úžasná, makučká, ako fakt super, ale neviem teraz, že ktorá to bola...

olivia6
28. máj 2012

ahoj zienky, som tu zasa s rovnakym problemom 🙂
Davam klasicke stvorce zlozene na polovicu a tretiny do Flipiek a ked sa maly pokaka, stale periem Flipky a potom nemam co tocit kym uschnu. Poradili ste mi davat novosklad a tu je moj problem - neviem ho napchat do Flipiek, na nozickach stale trci. Mam plienky 70x70 Kikko z nebielenej bavlny. Su male na novosklad? Je to preto?
Pomohli by separacky? Ake sa vam najviac osvedcili na prikrmove kako? 🙂
Uz mam aj dalsie vrchne nohavicky, ale aj tak by som stale nemusela prat po jednom pouziti...
Poradite?

susul
28. máj 2012

@olivia6 ja som to riesila tak, ze ked som mu dvala novosklad tak tie konce na bokoch som akoby zlozila dovnutra, aby boli uzsie a zafixovala snapy sponkou. Akoby som mu prisposobovala plienku na jeho rozmery. Neviem, ci som to zrozumitelne napisala. Ja balim novosklad zo stvorcov 80x80 ale to vsetko zavisi od proporcii dietata. Separacky ma pop in a su v pohode, dokonca ocikane zvladnu take 3 prania kym sa nerozpadnu. A inak davam maleho uz na serblik, takze vacsinu kakania uz riesime takto, ale pritrafi sa mu aj do plienky 😉

hoota
28. máj 2012

@olivia6 ahoj, kolko mas vrchnych nohaviciek? treba mat viac kusov, aby si stihala tocit, ked sa pokakaju. ja niekedy operem rucne vrchne gate, aby som nemusela cakat kym sa naplni kybel s plienkami. zavesim na balkon a su raz dva suche. novosklad mi na nozickach tiez trcal cez pulky a nevadilo to ani mne ani malemu 😀 to co bolo pocikane drzalo vnutri, ze na nozkach pretrcala plienka, bola len esteticka zalezitost. separacka moze pomoct zachytit vacsiu cast kakanice, ale nezaruci ti ze gatky ostanu uplne ciste. ale mozes ist skusit, niekomu to vyhovuje, ja osobne som ich velmi nepouzivala.

hoota
28. máj 2012

@susul nemyslela si nahodou separacky popolini?

zuzanamolnarova
28. máj 2012

@susul hmmm, to je ten obchod čo som ti dala link, nooo ale som trochu naštvaná - sú lacnejšie ako na ich domovskej stránke 😝 no pekné 🙂

blovitc120
28. máj 2012

@olivia6 tiež novosklad balím tak, že tie konce, ktoré sa zapínajú snapkou, zahnem dovnútra, podobne ako susul. A separačky používam, lebo na plienke ostane len farba, nie tá praženička

hoota
28. máj 2012

@olivia6 inak teraz pozeram ze tvoj maly ma 7 mes., to sa ti zmesti este do novoskladu??

zuzanamolnarova
28. máj 2012

@susul aj ja by som bola zvedavá na odpoveď, dajme otázku hneď kompetentnej maminke @naturalnarodinka 🙂
mame otazocku na plienocku Lou bambou, keby ste ju porovnali s Max bambou 2012 - zaujima nás strih savost a ci su patentky rovnakej kvality ako Max Bambou 2012?

hoota
28. máj 2012

@susul aha, my sme mali popolini tak isto sa dali prat, takze nieco podobne 🙂

susul
28. máj 2012

@zuzanamolnarova tiez som si vsimla, ze su tusim o 1€ lacnejsie, preto som hodila sem, ved sa bude dat urcite aj tu objednat cz MK. Inak ja som ocenila vysku postovneho u tohto eshopu. Uctuje sa len podla vahy a triedy, kt. si zvolis.

zuzanamolnarova
28. máj 2012

@susul áno, to si aj ja veľmi cením 🙂 niektoré eshopy to veľmi predražujú a potom sa 1 ks plienok ani neoplatí objednať (možno aj preto to majú tak 🙂 marketingový ťah 😀 )

olivia6
28. máj 2012

@susul chapem co myslis, snappy sponky mam a veru som ich este ani nevyuzila 🙂
Dakujem za rady.
@hoota mam teraz 6 kusov vchnych nohaviciek, Flipky dvoje a dalsich stvoro po jednom, na skusku z dalsich typov, ze vyskusam a overene dokupim.
Rucne ich periem aj ja, len odkedy sa nekuri, pomaly schnu a do zahrady behat vesat s kazdymi gatami sa mi nechce (ale budem musiet) 😀
ja som si myslela ze ked to trci, aj to pretecie, tak fajn ked nie, skusim. esteticky mi to je fakt jedno, ved je obleceny na tom 🙂 dakujem za rady.

hoota
28. máj 2012

@olivia6 na novosklad urcite vyuzi snappi. no to mas tych nohaviciek dost, ja mam troje pulky a dvoje vlniaky, tie davam na nohavickove plienky.
no ja davam obycajne stvorce iba na doma, na von davam kapsovky a pod.

olivia6
28. máj 2012

@hoota ja zatial latkujem len doma, maly je zimny a akosi sme si zvykli v tych mrazoch na von na jednorazovky.
Mam aj kapsovku LL, skusim na von.

olivia6
28. máj 2012

@hoota inak teraz pozeram ze tvoj maly ma 7 mes., to sa ti zmesti este do novoskladu

No praveze asi nie, preto s tym mam problem. Vazi 9 kil a meria uz urcite vyse 75 cm (mesiac sme ho nemerali, takze odhad podla poslednej dlzky). 😀