Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brinzulka
14. máj 2009

nasla som ich na plienocke...dakujem...aj na tom druhom..ale je tam prepojenie s CR a vysoke postovne, ci?

janka_fr
14. máj 2009

brindzulka ja si uz nepamatam vysku postovneho, ale to islo zo Slovenska, nie z Ciech. Teraz som pozerala na ich stranku tak objednavku od 45e maju postovne zdarma a do 45e je postovne 3,29e

sisa.b
14. máj 2009

ja som platila 1,83€ pri bankovom prevode na plienocky.sk. maju ich kusok drahsie, ale ja som si objednavala odtial ine veci, tu bambusku som tam len dohodila k objednavke 😅

dudri
14. máj 2009

zaujmam sa,
ked idete ku lekarke alebo vonku, vymenis plienku a kam pocuranu plienku das do vrecka alebo igelit.tasku?

brinzulka
14. máj 2009

rozmyslam zobrat baby lucy bamboo stvorce+kiko+novu plienku od baby lucy cez plienocky...len tej na sklade niet...a potom az pod stromcek-ak to vydrzime 😀

sisa.b
14. máj 2009

dudri, ja menim, ak mam moznost - u doktorky vzdy a mam so sebou pul vrecko na plienky

sisa.b
14. máj 2009

brinzulka, aj ja uz si slubujem, ze od olinky bude posledna moja objednavka 😀

dudri
14. máj 2009

sisa neverim posledna objednavka...si maniacka... 😀 ked Rebeka narastie, treba kupit nove plienky... velkost L-8kg

standu
14. máj 2009

myslim ze sisa s rebekou uz na Lkach ficia............ 😀

sisa.b
14. máj 2009

dudri, ja uz mam vacsinu vo velkosti L, slecna mala pred dvomi tyzdnami 8220g 😀

dudri
14. máj 2009

mame 10mes.dceru, vazi okolo 8.5kg
Rebeka je dojcene?

sisa.b
14. máj 2009

jj, rebeka je len na mojom mlieku. teda dnes mala prvykrat mrkvicku, ale moc jej nesmakovala 😝

dudri
14. máj 2009

sisa, Rebeka kolko cm ma vysku? Katka mala po 6.mes papala mrkvicku-mnam , nemixujem prikrmy, len potlacat sito na zemiaky...
asi pred 1.mes Katka merala 76cm

sisa.b
14. máj 2009

ona mala 71cm a tiez som mrkvu len popucila

dudri
14. máj 2009

😕 ako chlapec , si vysoka alebo tvoj muz vysoky... 😀

sisa.b
14. máj 2009

jj, ja mam 180 a moj drahy o 1cm viac 😝 ale to sme mimo temy

dudri
14. máj 2009

waw sisi

standu, dneska rano som prala lovelu, som povesala na susiaku v izbe,poobede IB aio-vypchate susi, ale spolu vsite s vkladackou este vlhke
BL bamboo, BG organic mokre 😠
ostatne vkladacky 😝

lilly
15. máj 2009

sisa, moja lilly je tiez taka dlha, tiez ma 71cm 😉
dudri, dufam, ze s lovelou to bude uz lepsie 🙂

emmka3
15. máj 2009

tak, my prave testujeme vlnacky Disany po prvej impregnacii, tak uvidime ci vydrzia 😎

emmka3
15. máj 2009

a este som sa chcela spytat k impregnacii, mozem to v tom roztoku nechat aj celu noc, ked na obale odporucaju len 4-6 hod?

dudri
15. máj 2009

hej ano moze byt celu noc ale treba 2x nalanolinovat

emmka3
15. máj 2009

ako 2x po sebe???? ze nalanolinovat, nechat uschnut a zas nalanolinovat a nechat uschnut? a potom uz OK? tak to mozem cakat mlacku v postielke 😅

standu
15. máj 2009

emmka mne bihan povedala, ze maca len kym voda nevychladne...ja tak zo dve hodky max a ok.

dudri ja som prala poobede o 5 a teraz mam vsetko suche....BL bamboo som neprala 🙂 🙂 a swb aio je mokra este 😠 hnusna plienka na susenie 😠

inak vcera sa mi mala vyhadzala po brusku, slabinach aj zadocku otrasne. v suchej (!!!) swb aio bavlnenej...este ju nestihla zacikat a uz bola cervena jak rak! asi som dala vela prasku, alebo sa dobre nevyplachalo......takze teraz som oprala na 2hodinovm programe s navyse plachanim 😠 sudocrem to cez noc spravil 😎

dudri, sisa lilly...baby neblbnite sak moja este nema 8kil 😒

dudri
15. máj 2009

ano cakat, uschnut a potom nalanolinovat. mne sa stalo, dala som nove plienky a vlniacky na noc, pocurala vsetko mokru plienku aj vlniacky iba v strede.

standu
15. máj 2009

emmka aj ja som prvy raz len nalonolinovala a mala ich precikala, tak som to supla ake bolo do lanolinu znova.

dudri
15. máj 2009

standu aky program peries 2h? na bavlnu alebo na zmesovej bielizne?
jej zadocek uz lepsie ale odlupi 🙄

dudri
15. máj 2009

mame balkon, ale vcera vonku prsalo...

standu
15. máj 2009

nejaky program 2, na silno znecistenu bielu bavlnenu bielizen, obrusy plachty detske veci.........na 60, ked na 40 tak trva kratsie. alebo obcas preperiem v programe 1hodina....len zabudam pridat navyse plachanie.

ja som ani na balkon nedavala, cez noc by neposchlo, v noci je velmi vlhko. v izbe mam susiak.....v 4izb byte si to este mozem dovolit...... 😀 😀 😀

dudri
15. máj 2009

dakujem za poradu 😉

sisa.b
15. máj 2009

standu, to my neblbneme, ty mas takeho drobceka doma 😉 samko mal v styroch mesiacoch 10 kil a 68 cm 😀 ale on bol extrem