Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
17. jún 2009

zuzz nebude drahsie postovne. myslela som to tak, ze by objednal niekto, kto toho bude chciet najviac a potom ked mi bude mat poslat balik s mojimi praskami tak mi to postovne vyjde tak ci tak draho. uz som si objednala 😒 podozrivo sa tie CT minaju a kym by sme sa tu dali dokopy.....takze sa znova ospravedlnujem, vy sa tu dokopy este date, no nie?

lilly
17. jún 2009

standu a aku CT si objednala? 😵

vladkaz1
17. jún 2009

no to ze ostala LB one ma vemi tesi dufam ze ich budem mat aj ja 😀

crysmile
17. jún 2009

tak kto chcel daco z brany? ak treba tak sa podujmem.. dako vela toho nechcem, ale co uz..

vladkaz1
17. jún 2009

ja nic ... 🙂

crysmile
17. jún 2009

tak ak by niekto nieco chcel, nech mi napise do ip.. podla toho sa este rozhodnem ze ci objednam alebo nie, ci sa to oplati co sa tyka postovneho..

bihan ty si chcela vrecko na plienocky.. skus pozriet na branu, su tam nejake..

lilly
17. jún 2009

ja tiez nic..
som minule obzerala vrecka na plienky aj na babykind.. dokonca aj blueberry robi vrecka.. no to by bolo ine eňo-ňuňo reprezentacne chlpate vrecko 😵 len ta cena 16 libier zanho 😅 😕 😵
http://www.babykind.co.uk/nappyessentials.htm#b...

crysmile
17. jún 2009

🙂 lilly to hej, ale draha zalezitost.. to mozem mat plienku za to..

lilly
17. jún 2009

no ved prave.. tolko by som nedala zanho 🤐

vladkaz1
17. jún 2009

baby tak sa ozvala Macocha ,nechce asi nic.. ok idem objednavat ked mala zaspi poobede uz nedopisujete tovar vsetko je dobre .. oki pa..... jaj keby bolo viacej penazi ja by som si vybrala z brany ale uz mam z Uk a z Plienky a nebudem to prehanat ...
cez viikednd uz ideme malovat tak nech sa mame na co aj tesit...

macocha
17. jún 2009

Ahojte, ospravedlňujem sa všetkým za zdržanie objednávky z plienky, to som nechcela, tak ma to mrzí - ja ale čakám na tie AIO. Bez nich by som na tom zbytočne prerobila.

U mňa LL bambusky aj PULky slúžia na jednotky, majú za sebou 12 použití. Akurát že PULky sú taký menší strih čo sa prekrytia objemných plienok týka, tak používam na BL alebo LL. Ale na Dianke sedia perfektne, dobre sa prispôsobujú a nič nepreteká.

vladkaz1
17. jún 2009

LILI prave mi dorazili SWB suuuuuprer su dakujem 😉 idem skusit na malej 😀 😀
Standu aj mi dorazili separacky daaaaaakujem vaaam ..

vladkaz1
17. jún 2009

tak uz som dala aj foto 🙂

standu
17. jún 2009

ja som si objednala tiez SWB pulky Lko 😉 asi budu velke co uz...na noc je to fuk hadam ked budu dobre tesnit 😉 no ja sa tesim na tie vlniaky vladi 🙂 ze netreba ich lanolinovat? mozem rovno na krpanu supnut?

lilly
17. jún 2009

jej vladka, dobre vyzeraju na lucke 😵 dufam, ze budes spokojna 🙂

atemi
17. jún 2009

Zuzz, ja to tu nestiham vsetko citat, takze keby sme riesili tu objednavku, napis mi prosim do IP. Ja ale potrebujem este par dni na odskusanie toho co mi prislo a musim este nastudovat na nete, nech nekupim nejaku blbost. Uz mam doma plienky za 5.000, co mi prisli predvcerom a polovicu z nich som este ani nevyskusala a uz viem, ze ich nebudem pouzivat 😒 Tak ak Ti to pocka, tak sa ozvi. Inak moj chlap chodi tak 2-3x do mesiaca do Brna, takze by nam to tam mohol vyzdvihnut 🙂

lenka138
17. jún 2009

bihan patentky sa dajú normálne zohnať v galantérke, rôzne veľkosti

ja som malému šupla do plienky flis a vyhádzal sa mi na riťke, takže zostanem asi pri normálnych separačkách

ozaj, ja som sa ešte túto noc neodvážila dať malému látkovku, myslíte, že to nevadí keď je celú noc v takom mokrom? Nemôže prechladnúť?
Lebo mne sa nezdá, že by tie separačky zase až tak tú vlhkosť odvádzali 😕
Dnes to už ale asi skúsim, ale predpokladám, že ma zobudí, lebo sa mu nebude chcieť byť v mokrom

vladkaz1
17. jún 2009

som max spokojna 😵 😵 este raz dakujem no a prave som zistila od kamosky ze objednavku nerobila tak som smutna .. cakam co mi este odpise a objednam za to viecaj plienok s plienky
Standu nemusid lanolinovat .. len dufam ze vam budu dobre .....inak by ma to mrzelo

matja
17. jún 2009

vladka, ale tovar na madeinwater uz dolozili

vladkaz1
17. jún 2009

ano dolozili ale len male velkosti .. alebo co? idem sa tam prihlasit ...zostala som mrzuta .. ja neviem ci som iba ja taka alebo co ale ked nemam nieco pod kontrolou a hned ide ma porazit 😀

sissik
17. jún 2009

ahojte
v dm drogerii maju aj tieto avivaze
http://www.branakdetem.cz/ecover-avivaz.htm
myslite, ze ich moze pouzit s orechmi? pisu pri nich, ze sa maju pouzivat spolu s pracim prostriedkom. ten mam tiez, ale potrebujem sporebova aj tie orechy

vladkaz1
17. jún 2009

sisik ja by som dala ... co mozes pokazit???

sissik
17. jún 2009

ma stve ta nasa tvrda voda
vladi tebe nezacinaju tvrdnut plienky?
ked som dala avivaz, hned su prijemnejsie. nechcem, aby mala na zadocku smirgel.
ale zase sa chcem vyhnut zbytocnej chemii a ocot velmi nepomohol. uz som zase zacala pridavat aj prostiedok proti vodnemu kamenu, mozno pomohlo aj to.

a homemade vlniaky su super. ked som rozbalila plienku a nechala ju napyzame, tak bol na nom mokry flak, ale ked mala na sebe vlniaky a lezala, tak pyzamo suche

vladkaz1
17. jún 2009

no ja pouzivam avivaz a nepripada mi to ze by mali mensiu savost ono totiz ked vyperiem bez avivaze cista plienka sem tam smrdi mocom .. ale neviem preco.. ☹ ak dam avivaz tak nesmrdi .. len neviem ci sa mi nedrbka 4 rocna pracka..

dudri
17. jún 2009

sissik, DM-market predava Ecover, mam gel na pranie.Quika pisala ze kyselina citronova nerobi dobre bambus,,, neviem preco, nespominam... 😖

majkas
17. jún 2009

lilly to ktora je ta LB one, nejako to neviem najst na nete

hasisihanulka
17. jún 2009

sissik, ja sice do plienok davam len ocot a pomaha, ale podla mna ten ecover je v pohode. Mam ho doma, a mam pocit, ze funguje na nejakom inom principe ako standardna avivaz. On normalne peni, po prani byva ta nadrzka na avivaz plna peny.. Nie je nejak super vonavy, ale uz som si zvykla 🙂 Takze skus.

Inac tieto eco veci objednavam cez web, lebo v dm nemaju velke balenia a je to fajn, donesu zadarmo domov.

sissik
17. jún 2009

baby diky
hasisihanulka a odkial objednavas?

lilly
17. jún 2009